|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 10:05:18   
andrej77
... nosečnost svoje partnerke? predvsem glede na spremembe ki so se ji dogajale (tudi prehrambene)?

.. namreč midva sva na poti, da dobiva prvouser posted image in po dveh mescih je svet obrnjen na glavo... kar je bilo pred tem dobro, sedaj ni, kar je prej lepo dišalo, sedaj smrdi... skor vse je kontra... sploh se ne znam prilagodit...

kako ste se privajali... ste ji v vsem popustili, ste "uveljavljali" tudi svoj prav, ste...

tema je namenjena predvsem moškim..

posebej vabljeni moški, ki prvič postajajo očetje


< Sporočilo je popravil andrej77 -- 24.7.2007 10:06:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 12:51:19   
dulcinea
Hehe, Andrejček... se boš mogu kar navadit pa ustrezat spredi in zadi...

Lp, D

































PS: Pa brez zamere

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 13:51:58   
Blacky30
Kar poskusi uveljavit svoj prav, pa boš videl vraga!!!! Hormoni delajo hudiče iz nas, po drugi strani pa tudi angelčke!user posted image  
Uživaj vsak trenutek v nosečnosti in ne sekiraj se za malenkosti!
Pa navadi se na njeno tečnobo...uf tega je veliko! Prve 3 mesece sploh, ker ji je verjetno slabo, druge 3 mesece je raj na zemlji, zadnje 3 pa spet hudič, ker je tečna že sama sebi.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 14:16:02   
babylove
Nisem moški, pa si bom vseeno drznila odgovoriti.
Meni se zdijo smešni moški, ki nosečo partnerko strežejo z vseh strani in opolnoči na Petrolu lubenico iščejo, ker se je dami tako zazdelo. Tega res nikoli nisem mogla razumeti. Saj je res, da nosečnica občuti določene spremembe, ampak da bi pa morala partnerja (in okolico) s tem moriti dan in noč, se mi pa zdi pretirano. Ne rečem, da kakšno drobno razvajanje ni dobrodošlo, ampak nekatere ne poznajo meja. Biti noseča ne pomeni biti središče vesolja. Nosečnica tudi ni invalid, kot se nekatere obnašajo (govorim o nosečnostih brez posebnih zapletov).
Dragi moški, nikar se ne bojte, da bi imel otrok kakšne posledice, ker v čokoladni puding niste vmešali rezin prekajenega lososa.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 14:22:55   
barbas
 Nosečnica tudi ni invalid, kot se nekatere obnašajo (govorim o nosečnostih brez posebnih zapletov).

Se strinjam s tabo!!!! Tud jest mam svoje muhe, npr. svoj pralni stroj user posted image , ...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 20:46:39   
andrej77
ja dulcineja, ja... sej mi ni problema

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 22:59:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Nisem moški, pa si bom vseeno drznila odgovoriti.
Meni se zdijo smešni moški, ki nosečo partnerko strežejo z vseh strani in opolnoči na Petrolu lubenico iščejo, ker se je dami tako zazdelo. Tega res nikoli nisem mogla razumeti. Saj je res, da nosečnica občuti določene spremembe, ampak da bi pa morala partnerja (in okolico) s tem moriti dan in noč, se mi pa zdi pretirano. Ne rečem, da kakšno drobno razvajanje ni dobrodošlo, ampak nekatere ne poznajo meja. Biti noseča ne pomeni biti središče vesolja. Nosečnica tudi ni invalid, kot se nekatere obnašajo (govorim o nosečnostih brez posebnih zapletov).
Dragi moški, nikar se ne bojte, da bi imel otrok kakšne posledice, ker v čokoladni puding niste vmešali rezin prekajenega lososa.


Tole si pa enkratno napisala....se strinjam s teboj user posted image

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako (ste) doživljali...
24.7.2007 23:01:49   
Anonimen
Jaz sem bila takšna kot pred nosečnostjo, le malo večji trebušček sem imela.user posted image Pa delala sem skoraj do konca in to po cele dneve, se vmes poročila, vse zrihtala za poroko, tako da je moj mogu sam tja pridit in reči: da...user posted image Skratka polna energije in moj je rekel, da se sploh ne more vživet v mojo nosečnost, ker sem tolk aktivna in nespremenjena (trebušček se mi je bolj konkretno poznal šele zadnja dva meseca), mali pa je brcal več ali manj samo ponoči, ko je moj mož spal.
No in če se takrat še ni zavedal, da bo postal oče... se mi zdi, da še vedno ni povsem dojel, da je oče že postal...

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako (ste) doživljali...
27.7.2007 12:06:46   
anandrej

IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Nisem moški, pa si bom vseeno drznila odgovoriti.
Meni se zdijo smešni moški, ki nosečo partnerko strežejo z vseh strani in opolnoči na Petrolu lubenico iščejo, ker se je dami tako zazdelo. Tega res nikoli nisem mogla razumeti. Saj je res, da nosečnica občuti določene spremembe, ampak da bi pa morala partnerja (in okolico) s tem moriti dan in noč, se mi pa zdi pretirano. Ne rečem, da kakšno drobno razvajanje ni dobrodošlo, ampak nekatere ne poznajo meja. Biti noseča ne pomeni biti središče vesolja. Nosečnica tudi ni invalid, kot se nekatere obnašajo (govorim o nosečnostih brez posebnih zapletov).
Dragi moški, nikar se ne bojte, da bi imel otrok kakšne posledice, ker v čokoladni puding niste vmešali rezin prekajenega lososa.


To si res dobro povedala, se strinjam. Sicer pa moja nima nekih posebnih sprememb, tečna je tolk ko zmeraj user posted image , edino bolj utrujena je in zaradi tega seveda namesto nje opravim kako gospodinjsko opravilo (opravljam jih tudi sicer, ampak sedaj pač nekoliko več). Do sedaj ni imela nekih posebnih želj po hrani, razen enih parkrat po enih stvareh, ki se jih pri nas itak ne dobi, tako da s tem ni bilo problemov user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako (ste) doživljali...
31.7.2007 12:50:13   
andrej77
...mah sej se ne pritožujem, če je slučajno kdo dobil tak občutek... samo zanimalo me je, ker se je pr nama velik sprememilo, veliko stvari za 180 stopinj... npr... moja draga user posted image po tanovem zelo rada prespi dan... meni je prav, ker vidim, da ji to pomaga pri počutju (slabosti,utrujenost...)... na srečo je na BD...jaz pa na LD (najin nesojen dopust v Črni Goriuser posted image user posted image ), tako da imava oba čas... ona počivat, jaz pa njo gledat, ker če se le malo premaknem ali zaropotam, je počivanja konec...

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako (ste) doživljali...
31.7.2007 20:55:26   
MihaPR
Ampak vseeno nas lahko kam pošljete ane. 

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako (ste) doživljali...
31.7.2007 21:31:14   
daddy
  andrej, ni tak hudo, a ne da ne? če partnerka zdaj potrebuje malo več pozornosti, je čisto razumljivo. moraš vedeti, da se v njenem telesu kot posledica nosečnosti dogaja pravcata hormonska revolucija - ki pa bo minila. če prej ne, pa takrat, ko bosta izmenično v rokah držala štruco. hvaležna ti bo pa za vse tele malenkosti, boš videl. po domače: zdrži, stari user posted image

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako (ste) doživljali...
1.8.2007 8:02:24   
Nasy
Pri nas je taka navada, da se nosečnici ustreže s čim več stvarmi, vsaj tako sem slišala govorit, ko je bila moja mama za sestro noseča. Če ne dobi, kar bi rada in se nekam prime,  rata >kafe< na koži-kožno znamenje. Sam zdej ne vem, ali njej ali malemu. Ja, tistih 8 mesecev je imel naš tata kar dirkeuser posted image Sej to mi nikoli ni bilo jasno, ampak take so stare vraže. Hm, sem se pa večkrat vprašala, zakaj imam jaz toliko kožnih znamenjuser posted image
Ampak lubi, sej jst nisem taka, ne, da ne?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako (ste) doživljali...
1.8.2007 12:13:37   
andrej77
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Ampak lubi, sej jst nisem taka, ne, da ne?user posted image user posted image user posted image



ne naša user posted image pa ni taka (a ne lubiuser posted image ?) kdaj bo že user posted image ?

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako (ste) doživljali...
1.8.2007 12:15:07   
andrej77
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

andrej, ni tak hudo, a ne da ne? če partnerka zdaj potrebuje malo več pozornosti, je čisto razumljivo. moraš vedeti, da se v njenem telesu kot posledica nosečnosti dogaja pravcata hormonska revolucija - ki pa bo minila. če prej ne, pa takrat, ko bosta izmenično v rokah držala štruco. hvaležna ti bo pa za vse tele malenkosti, boš videl. po domače: zdrži, stari user posted image


sploh ni hudo... sem mislil da bo huje...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako (ste) doživljali...
1.8.2007 17:34:17   
purple
Ko sem bila tretjič noseča (poročena 6 let) , je moj dragi izjavil :" Mam super ženo, sam ko je noseča je mal sitna."  Prijatelj pa ga je vprašal :" Ja kdaj pa ni noseča?"

Moj je mogu zdržat petkrat devet mesecev, pa je zdržal.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako (ste) doživljali...
10.8.2007 16:41:54   
Anonimen
Kolikor si kateri tip dovoli, toliko ima tečno ženo med nosečnostjo. In seveda, koliko je žena razvajena in navajena, da se jo pedena. Tiste, ki smo bolj samostojne, še vedno namreč skrbimo za celo familijo, peremo, likamo, opravimo vsa gospodinjska opravila, hodimo v službo, kuhamo in preživimo.

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako (ste) doživljali...
12.8.2007 8:24:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77


.. namreč midva sva na poti, da dobiva prvouser posted image in po dveh mescih je svet obrnjen na glavo...


Uh stari, če ti je že zdaj taka kriza, kaj šele bo! Zdaj pa malo zares (dobro, dosti resnega je že v prvem stavku), običajno je da mlad par po porodu resnično doživi ogromno spremembo v svpjem življenju. Enim bolj, drugim manj, težko pade ta sprememba in to je zares občutljivo obdobje za oba. Ne delajta te napake, da bi se začela zapirati vase. Pogovor reši dosti tega.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 12.8.2007 8:25:28 >

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako (ste) doživljali...
2.9.2007 13:38:59   
tecka_nosecka
hm... da odgovorim.... mislim, da moj nick pove dovolj. Ceprav nisem več nosečka :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako (ste) doživljali...
2.9.2007 13:41:05   
tecka_nosecka
aja, nisem pa mojega nikoli tirala po hamburgerje ali sadje ob nemogočih urah. Pa razcartana tudi nisem bla - sem zadnji dan pred porodom bajto pucala, pa krompir na njivi kopala... pač, samo tečna sem bla ko vrag in obsedena z delom....

pač... :P

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?