|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 13:03:39   
total
Tudi mi smo že nazaj iz vrtca,morem rečt vse pozitivno,Nik je zelo užival in upam da bo tako naprej....user posted image user posted image . Ni hotel domov tako ,da smo ga pustila tam cca 30 min. samega in ga prišli iskat,jutri spetuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 13:06:47   
Marina_
Ja.Jaz sem še kar samauser posted image
Sem klicala v vrtec in so mi povedali ,da Karin spi...user posted image user posted image user posted image user posted image
Grem ob 2h po njo

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 13:10:27   
modrooka
Evo, tudi naša Ana je lepo preživela prvi dan v vrtecu. Brez problemov. Jedla, lulala, pila,... Ko jo je ati prišel iskat, mu je rekla, da bo jutri spet prišla, ker je fino.

user posted image user posted image user posted image  Zelo sem ponosna nanjo!!!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 13:16:19   
Naja31
Midva sva bila tudi danes prvič v vrtcu.
Skupaj sva bila dve uri in pol. Full me je poztivno presenetil, saj sem pričakovala, da se sploh ne bo od mene odlimal, kaj šele, da se bo igral. Pa je jedel zajtrk, se igral, plesal,... Jutri bova spet skupaj 2, 3 ure, s to razliko, da bom jaz vmes šla ven.
Tudi vzgojiteljica je rekla, da očitno ne bo nekih hudih težav. No, se nočem prezgodaj veseliti, ker ne vem kako bo reagiral ko bom jaz šla in ko bo on dojel, da bo tam ostal. Ampak sem optimist.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 13:55:30   
tinkamiška
No, vsaj ena, ki je ostala s svojim otročkom danes, sem mislila, da sem edinauser posted image
No pri nas ni bilo še kritično, ker sem bila pač zraven in je lahko kadar je hotela pritekla k meni. Ko sva prišli, me ni spustila, se je pa pridno usedla za mizico in čakala na zajtrkuser posted image Tudi zaigrala se je malo, ampak me je imela ves čas na očeh. Jutri greva spet...

Ne vem, eni pravijo, da je boljše, da otroka že takoj pustiš, vzgojiteljici pa imata svoje mnenje in želita, da sem zraven. Je res, da je najmlajša in da je mešana skupina(od 2-6 let), ampak vem, da bo danes ali pa čez teden enako hudo, ko bo tam ostala sama...bomo videli kako nam bo šlo. Mam pa že cel teden cmok v grlu in ob vaših postih sem še malo pošmrkala, ker vem, da Iza ni taka, da bi kr stekla in rekla papa. Najbolj si želim, da bi ji bilo v vrtcu lepo. Jst se bom že uneslauser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 14:24:36   
Marina_
Tako ,mi smo doma!
Ko sem prišla po njo,se me jeprijela in me ni spustila.Po tem je sledil jok in mami jo je hitro potolažla.
Je bila pohvaljenauser posted image user posted image user posted image  Karin.Je rekla vzgojiteljica ,da zelo rada je.user posted image user posted image pa se ji sploh ne vidi.
Tako jutri pa spet....
Bravo vsem otročkom,ki so bili danes prvič v vrtcuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa mučkat in cartat,da se bo kar iskrilouser posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 14:27:19   
srki
Frizerka, saj bo, se bosta obe navadili. Saj smo vsi bili malo žalostni, ko so šli otroci prvič v vrtec, potem pa je to čisto vsakdanje.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 14:27:37   
*alja*
Tudi mi smo bili prvič v vrtcu. Do 8.30 sva bla z njo in potem sem šla po njo ob 12.30, pa ni htela z mano domov user posted image !

Vzgojiteljica mi je rekla da že dolgo ni vidla da bi pri 2 letih otrok tako lepo jedel, pa vse pojedel, pa si sprosil pijačo ko je žejen,... Pa nič ni jokala, pa ko so ji dali jesti je rekla "hvala lepa", je bla vzgojiteljica zelo presenečena!

Upam da bo tako naprej ne sam prvi dan user posted image user posted image user posted image

Mama je pa itak šla iz vrtca z solzami v očehuser posted image ! Kaj čmo take smo pač mameuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 14:51:20   
Marina_
No sem pozabila povedati,da ima Karin zelo vneto ritko....user posted image
Je šla spati z polno plenico!

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 14:54:45   
Naja31
e šla spati z polno plenico!


A pokakano? To bi pa vzgojiteljice res lahko zavohale.
Pri nas je tako, da gredo po vsakem obroku kar vsi na školjko ali kahlico. Tako je bilo zajtrku in domnevam, da tudi po kosilu. Tako, da če je kdo pokakan, verjetno pred spanjem opazijo. No, vsaj upam, da je tako.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 15:36:02   
pinki3
tinkamiska, bodi srecna, da te pustijo zraven! Tudi mi smo se zelo pocasi uvajali v ravno taksni kombinirani skupini, pa je slo super! Tisti pa, ki pravijo, da je otroku lazje, ce ga kar takoj pustis, pa res govorijo neumnosti. Ali je potem tudi lazje otroka prvic pustiti samega pri tujih ljudeh kot pa pri babici, saj je vajen, da si pri babici ti z njim?

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 18:13:33   
Marina_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



A pokakano? To bi pa vzgojiteljice res lahko zavohale.
Pri nas je tako, da gredo po vsakem obroku kar vsi na školjko ali kahlico. Tako je bilo zajtrku in domnevam, da tudi po kosilu. Tako, da če je kdo pokakan, verjetno pred spanjem opazijo. No, vsaj upam, da je tako.

Ja pokakana je bila!No saj bova jutri povedala zakaj se greuser posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 18:50:51   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: pinki3

Tisti pa, ki pravijo, da je otroku lazje, ce ga kar takoj pustis, pa res govorijo neumnosti. Ali je potem tudi lazje otroka prvic pustiti samega pri tujih ljudeh kot pa pri babici, saj je vajen, da si pri babici ti z njim?


odvisno od otroka, odvisno od tega kako je od prej navajen, odvisno od starosti... naša je navajena bolj "ciganskega" življenja in ji sploh ni bil problem. danes. upam, da tako tudi ostane. nekaj pa zagotovo drži: bolj kot kompliciramo starši, bolj bodo to občutili otroci.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu pinki3)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 18:54:59   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: pinki3

Tisti pa, ki pravijo, da je otroku lazje, ce ga kar takoj pustis, pa res govorijo neumnosti. Ali je potem tudi lazje otroka prvic pustiti samega pri tujih ljudeh kot pa pri babici, saj je vajen, da si pri babici ti z njim?



neumnosti??? odvisno od otroka...in njegove starosti...jaslicarja valda ne mors kar pustit in it...starejsega pa lahko,pac odvisno od otroka...jst sem svojega lahko pustila in je blo lazje...predvsem zame...on je itak vmes mal povprasal kje sem in ko sem prisla po kosilu ponj je blo vse ok :)

(odgovor članu pinki3)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 18:59:42   
soncicaT
Tudi mi danes pri skoraj 1,5 letu prvič v jaslice. Ati je peljal Tea, in ga pustil do 11h. Sva sla malo pred enajsto ponj, pa je ravno jedel kosilo in sva šla še malo naokoli.user posted image  Upam, da ne bo kake hude krize še ta teden.

lp

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
3.9.2007 19:34:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 19:50:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
... naša je navajena bolj "ciganskega" življenja in ji sploh ni bil problem. danes. upam, da tako tudi ostane. nekaj pa zagotovo drži: bolj kot kompliciramo starši, bolj bodo to občutili otroci.

Zara je tudi take sorte. Uvajanja smo imeli točno 2 minuti. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pa se je začelo...
3.9.2007 20:34:10   
Pupica
Evo še ena s solznimi očmi. Pa še Tare* je mem pršla in me vidlauser posted image tko da nima smisla tajituser posted image user posted image user posted image Mala pa me tut pogledala ni. Vklopla se je TAKOJ. Celo ulegla se je po kosilu, vendar ko je očka prišel v izvidnico pogledat kako je z njegovo princesko, ga je vidla, in je potem želela domov spat, drugače bi pomoje še spala tmuser posted image se prav sm spet paniko BV zganjalauser posted image
Je pa res da od 11 v skupin jih je 5 poznala, saj so večinoma sosedje, prijatelji....in 3 od njih pozna čist od malega, 1 je ravno v nedeljo srečala in sta šli skup na sladoled in na igrala, 1 pa tut bežno pozna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pa se je začelo...
4.9.2007 10:52:37   
Blink1
Ojla

No, mi smo danes že drugi dan in je mami šla kar delat... user posted image  Nejo pa bosta babi in dedi pobrala ob 12.00. Spet je šlo brez problema. Najbolj je fajn, da se sploh ne zavzame za to, da nekateri otroci jočejo. Hvala bogu. Ravno tega sem se bala, da bo jokala, ko bo videla druge.

Jutri pa spanje v vrtcu.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pa se je začelo...
5.9.2007 10:04:08   
monja
Morem pohvaliti svojega sončka. Sem ful ponosna nanj, kako lepo se vsede k zajtrku in lepo mirno je svoj kruhec. Res me je prevzelo!!!!! user posted image user posted image user posted image  

me pa zanima za Frizerko, kako je kaj z vama? Napišita kaj!!!!!

_____________________________

Mati ni oseba, na katero bi se opirali,
ampak oseba, ki naredi opiranje nepotrebno...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?