|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalost
1.10.2007 10:08:50   
Anonimen
Včeraj je mojo psičko staro leto in tri mesece povozil avto.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Povozil pa jo je sosed in ne vem kako naj ga pogledam v oči,kako naj mu to oprostim!? Že dva dni samo jokam in vem da se moram spraviti k sebi že zaradi pet mesečnega sinka.user posted image


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalost
1.10.2007 10:12:07   
blue sky
user posted image user posted image user posted image  Žal mi je za vašo psičko. Vem, da ti je zdaj zelo težko pri srcu, ampak sčasoma se boš sprijaznila z izgubo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalost
1.10.2007 10:17:33   
tjaga
user posted image user posted image user posted image  Vem kako je. Nam je letos januarja tudi psičko avto povozil, ki smo jo imeli 11 let. Vsi smo bili neizmerno žalostni. Sčasoma žalost popusti, vendar pozabiš ne. Zdaj imamo drugo psičko, ki je "reinkarnacija" prejšnje in vse kar naredi Luna, nas spomni na Esi in vedno rečemo, da Esi je pa tudi tako naredila.
Pusti času čas, izjokaj žalost, jaz in Luna pa ti pošiljava en velik user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalost
1.10.2007 10:22:08   
Anonimen
Ojoj, grozno. Moje sožalje.user posted image  Rada bi ti napisala kaj vzpodbudnega ... pa ne vem kaj. Imam sama tudi psičko, tako da razumem ...
Raje si od tjage večkrat preberi, tole moje ni za nikamor.

Še enkrat, moje sožalje.user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalost
1.10.2007 10:25:05   
Anonimen
Ojoj, žal mi je. user posted image

Mogoče ti tole kaj pomaga ---> KLIKNI

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalost
1.10.2007 10:30:02   
Tiamo
O, joj....jaz sem za mojim žalovala 3 mesece, pa še zdaj po 4 letih, k se bliža datum k je moj Nay odšel, mi je hudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalost
1.10.2007 10:34:38   
Maxica
user posted image Sožalje, te čisto razumem. Pred šestimi leti nam je pred hišo en podivjan pes napadel našega pinča, tako da je po enem tednu podlegel prehudim poškodbam, pred dvemi leti pa nam je poštar pred hišo povozil ta drugo psičko, takrat je imela 16 let. Groza, kar na jok mi gre še vedno.
Ohranite psička v lepem spominu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalost
1.10.2007 10:58:54   
Speedy07
sožalje :(
tudi jaz te razumem,kak ti je,nam je en ovčar ugrizno psa,in so rekli,da ga morjo uspavati,kr bi drugač bil hrom,in neb bil srečen :(( še zdaj ga pogrešam,pa je od tega 7 let mim.sm lih včeri gledo posnetek od psa :(((
prebolela boš,ampak pozabla nikol.ohrani ga v srcu in spominu.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalost
1.10.2007 11:05:35   
Anonimen
user posted image user posted image sožalje

(odgovor članu Speedy07)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žalost
1.10.2007 11:21:39   
Anonimen
Moje sožalje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žalost
1.10.2007 11:48:16   
anajmad
Iskreno sožalje. Joj,ne mi govorit. Meni so pred štirimi mesci povozili mojo lubico kužiko Aro,staro 12 let in to pred očmi. Še danes žalujem,pa čeprav imamo že doma tri mesece drugo kužiko. Tega nikoli ne pozabiš. Tistemu tipu,ki je pa povozil Aro,sem mu pa zaželela vse najslebše v življenju.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žalost
1.10.2007 11:48:32   
Anonimen
Hvala vsem za spodbudne besede.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žalost
1.10.2007 12:05:51   
nuala
Oh reva, meni je Titija povozil tovornjak maja, pa še vedno skoraj vsak večer razmišljam o tem.
Le daj duška žalosti, sinko mora spoznat različna čustva. Sem pa prepričana, da bodo tebi pomagali njegovi nasmehi.
Lepo je, če imaš koga rad. In lepo in prav je, da žaluješ za njim, ko ga ni več.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?