|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sedežna - velikost in postavitev
18.10.2007 21:34:31   
Annny
Živjo,

zanima me, kakšne sedežne imate oz. bi jih najraje imele.
Jaz bi se zdaj za spremembo odločila za svetlo usnje (belo, bež)..khm imam že ogledano nekaj nesramno dragegauser posted image user posted image
Najbolj praktična se mi zdi kotna postavitev..recimo 3x3 m bi bila ravno prav.
Razni fotelji, počivalniki me ne pritegnejo preveč.

Po drugi strani so mi všeč tudi rdeče sedežne iz tkanine.
Zdaj imamo črno usnjeno, ki je sicer super, ampak sem je že malo sita, ker jo imamo že dolgo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sedežna - velikost in postavitev
18.10.2007 21:40:58   
hrabra miška
Mi imamo kotno in jo ne zamenjam za noben denaruser posted image . Mi je tako fajn ko z mojim gledava TV,če sva skregana leživa vsak na svojem kraku,če ne pa jo raztegneva in leživa skupajuser posted image . Men tudi ne potegnejo kavči in počivalniki,se mi zdijo tako majhniuser posted image . Mi jo imamo iz hm,mislim da je mikrofibrauser posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sedežna - velikost in postavitev
18.10.2007 21:41:21   
Eillish
Meni so tudi všeč svetle usnjene. Ne ravno bele, morda bež ali rumene. Poznam pa ene, ki imajo rdečo usnjeno sedežno, pa izgleda super. Mi pa niso všeč kotne sedežne, raje bi imela trosed+dvosed. Se pa svetlo usnje hitro umaže, ga je fajn sproti pucat.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sedežna - velikost in postavitev
18.10.2007 21:51:55   
rija
zdaj imamo črno, tekstilno usnje: ena z podaljšanim delom za ležanje, dvosed in tabure, tak malce večji....

zdaj bi kupila čokoladno ali melancano v grobem bombažu.

sanjska pa mi je bila bruhlova iz belega bombaža, nesramno draga, samo je imel moj dragi zelo prepričljive argumente proti user posted image  
pa še prav je imel.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sedežna - velikost in postavitev
19.10.2007 5:54:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Mi imamo kotno in jo ne zamenjam za noben denaruser posted image . Mi je tako fajn ko z mojim gledava TV,če sva skregana leživa vsak na svojem kraku,če ne pa jo raztegneva in leživa skupajuser posted image . Men tudi ne potegnejo kavči in počivalniki,se mi zdijo tako majhniuser posted image .


enako mišljenjeuser posted image

Imeli smo pa umazano belo iz usnja (mehko). Kljub temu, da smo imeli psa, ki kraljuje na vseh kavčih in še tu pa tam kaj otrok na obisku, ki so veselo pacali svoje odtiske, smo bili z njo prezadovoljni in bo naslednji nakup spet umazano bela. Tokrat pa bo najbrž zaradi tlorisa polkotna, plus še en dvosed (za gosteuser posted image ). Samo dvosedi in trosedi mi ne potegnejo, mam občutek da je preveč vsak zase, če sta vsak na svojem kauču ali pa preveč nagužvana, če sta na enem. Nekak nama je lepše in bolj komot stiskati na polkotni ali kotni, pa še pes vmes med nama, ko bodo pa otroci, pa še otrociuser posted image user posted image .

neki podobno temu http://www.ada-moebel.at/austria/eng/products/sitzgruppen/overview.php?we_objectID=418&prodID=0
http://www.ada-moebel.at/austria/eng/products/sitzgruppen/overview.php?we_objectID=439&prodID=0
samo pri tej beli brez unga malega dela na levi strani

Zdaj imamo temno rjavo usnje, pa že razmišljam komu bomu podarili ali prodali, mi ni všeč.

Blago pri nas ne pride v poštev, zaradi psa.

aja še mere, obvezno vedno en krak krajši od drugega. Ista dolžina obeh krakov ali celo oba precej dolga (3 m) , mi estetsko ni všeč, mi ne potegne

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 19.10.2007 6:02:36 >

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sedežna - velikost in postavitev
19.10.2007 9:13:02   
pety78
Annny, midva sva jo dala delati po naročilu v Brest Top Cerknico. Naj bi jo dobila ta mesec. Mere pa bodo 265x220, je pa kotna, bež usnje, pa ravnih oblik, nekaj podobnega, kot je dala MIŠEK13 gor, tista rjava, samo da ima malo višji naslon. Prišla naju bo cca 1.800 EUR.

Upam, da bo res takšna, kot sva jo naročila.

Evo, katalog...

http://www.sloveniaholidays.com/images04/92380131/Katalog.pdf

Mislim, da je na 4. strani, je v levem zgornjem kotu, PONY, bež barve, z oranžnim povštrčkom. Edino zaključek na krajši stranici bo malo drugačen.

< Sporočilo je popravil pety78 -- 19.10.2007 9:19:15 >


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?