|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KDAJ NA VSE ŠTIRI
27.10.2007 9:51:16   
tinaaja
pri 3 mesecih je to ze normalno, da glavico drzi sam.pri nas je imela skoraj stabilno glavico takrat. eni prej drugi kasneje, ampak na sistemetiki pri P je rekla, da jo dobro drzi in da jo lahko damo mal kravce past, da se ojaca.. ti samo otroka poslusaj. 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KDAJ NA VSE ŠTIRI
27.10.2007 21:59:12   
Brbs
Kako pa spodbujat plazenje? So kje kakšne slike na netu?

Ste kaj posebnega delale, imele otročka več časa na tleh, ga animirale, nastavljale igrače, kotalile, itd.? Naš skoraj 7m nima namreč nobene želje po kotaljenju ali plazenju, v najboljšem primeru se ležeč na hrbtu vrti v krogu, na trebuščku ni ne vem kako rad, hitro se naveliča. Je pa izredno navdušen, ko se lahko postavi na nogice v našem naročju (da ga mi zraven držimo pod pazduhami), potem se kar smeji.


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: KDAJ NA VSE ŠTIRI
27.10.2007 22:05:55   
DeMer
Nas je do 6 meseca lezal na hrbtu in se ni premaknil. POtem pa je v nekaj dneh se zacel prevracati na bok in cez en teden smo ga ze lovili po stanovanju. Nas se plazi k komandos, na vse 4 mu ne znese. Se pa tud ze postavlja na noge. 

_____________________________

Vsi cvetovi bodočnosti so v semenu sedanjosti.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KDAJ NA VSE ŠTIRI
28.10.2007 8:35:51   
Bubilu
IZVIRNO SPOROČILO: Brbs

Kako pa spodbujat plazenje? So kje kakšne slike na netu?

Ste kaj posebnega delale, imele otročka več časa na tleh, ga animirale, nastavljale igrače, kotalile, itd.? Naš skoraj 7m nima namreč nobene želje po kotaljenju ali plazenju, v najboljšem primeru se ležeč na hrbtu vrti v krogu, na trebuščku ni ne vem kako rad, hitro se naveliča. Je pa izredno navdušen, ko se lahko postavi na nogice v našem naročju (da ga mi zraven držimo pod pazduhami), potem se kar smeji.




Maj, je bil dost na tleh, pa jst seveda z njim. Plazit je pa začel kr je neki hotu - igračko, user posted image  Brino zgrabit... Ima pa zelo močno voljo, zato mu je hitro uspelo. Najprej se je plazu kot kakšen "komandos", kot je napisala DeMer, že čez kakšna dva tedna je pa ugotovil kako naprej po vseh štirh.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KDAJ NA VSE ŠTIRI
28.10.2007 8:55:32   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: PAJO

NAS JE STAR 10 MESECEV PA SE SE NC NE PLAZI.JE SKOZ V HOJCI.
KAJ PA VEM???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Daj otroka ven iz hojice, tole ni prevec dobro ves.. Upam, da se zavedas da ga silis v nekaj kar ni sposoben.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KDAJ NA VSE ŠTIRI
1.11.2007 7:43:38   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: buša

Živjo :mene pa zanima kdaj so vaši malčki začeli hoditi po štirih,našuser posted image je ster 7.5 pa noče na kolenih biti se kar gor vleče če ma seveda oporo.


moj se je samo plazil...nog ni premikal...šele po enem letu je šel počasi tud na vse štiri...

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KDAJ NA VSE ŠTIRI
1.11.2007 7:45:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PAJO

NAS JE STAR 10 MESECEV PA SE SE NC NE PLAZI.JE SKOZ V HOJCI.
KAJ PA VEM???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



V hojci se pač ne more plaziti. user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?