|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 15:01:16   
Shania
O džizus sem se narežala user posted image user posted image user posted image

Mislim, lizanje psa drobtinic s krožnika, ki se umije v pomivalnem stroju je ogabno, 90% vas pa biftek v šusu poje. Surovo meso živali. Nobene toplotne obdelave.

Pa saj niste resni, no user posted image user posted image user posted image  Ko bi vi vedeli, kaj vse s svojimi rokami v usta vnesete ... user posted image


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 15:03:46   
Anonimen
biftek v šusu poje. Surovo meso živali. Nobene toplotne obdelave.


No to je pa resnično ogabno. Mi je kar želodec povzdignilo k sm sam pomislna na to.user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 16:08:20   
Čupka
Pa saj nima veze.
Jaz tudi verjetno počnem kaj takega, kar bi se drugim zdelo ogabno, zame je pa pvosem sprejemljivo. Sicer mi sedaj nič ne kapne na pamet, ampak gotovo obstaja kaj takega
...
Biftka pa tudi jaz ne jem in ga nikoli ne bomuser posted image . Pa ne zaradi dvoma o higienski neoporečnosti.

Hm, mi je kapnilo...obstaja kdo, ki psu ščteka zobe s svojo zobno ščetkouser posted image ?! Glede na vse zagovornike pasjega lizanja, to niti ne bi bilo tako čudnouser posted image user posted image user posted image

Uh, smo pa zasmetili temouser posted image

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 16:13:46   
baguSka
pa biftek v šusu poje


O fuj, bljak, diskasting!!!user posted image

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 16:15:07   
baguSka
Hm, mi je kapnilo...obstaja kdo, ki psu ščteka zobe s svojo zobno ščetko ?! Glede na vse zagovornike pasjega lizanja, to niti ne bi bilo tako čudno


Ja mislm kere naumne primerjave. A ti pa moz tud isto scetko uporabljata????? Fuj.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 16:20:18   
Anonimen
ta je kruta, ma res kruta...ena bakica (60 let in še nekaj čez) mi je enkrat pravila da ko gre lulat jo njen kuža tam spodaj poliže...se mi je skoraj želodec obrnil...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 16:23:12   
Taula
Ta ni kruta, ampak je že bolezenska.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 16:58:53   
Liya
Jaz pa mislim, da se tuki vsi delate čistune. Dejte no mir babe, ponavadi ste take največje gravže - pes se ne sme stisnit k tipu na kavču - halooo! In zakaj ne bi polizal jogurtovega lončka? OK, pustimo krožnike, ampak jogutrov lonček...... in to tvojega najljubšega jogurta! Ja, to je pa res grozno.  MIslim, kakšna groza. Dejte no, ne težit, UBOGI PES IN UBOGI TVOJ TIP.Res si zatežena do konca!

Predvsem pa, poglejte mal kdaj, kakšne wc-je puščate za sabo v kakšnih restavracijah recimo! Poscane, posr...
In ponavadi se take najbolj zgražate nad ubodimi živalmi - ki so v največjem % čistejše od večine tuki gor!

Pes je pes ,človek je človek.
Kaj želim s tem povedati na zgornji osnutek.
Anonimna mogoče pa vse to smatraš po sebiuser posted image
bog si ga vedi,user posted image
Ubogi tvoji otroci in mož.

Pri meni pes nima vstopa v stanovanje kaj šele da bi mi ležal na kavču in
pojedel moj najljubši jogurt. in jedel s krožnikov da ne govorim o posledicah.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 17:05:49   
Anonimen
Ja, daj malo povej o posledicah.

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 17:13:08   
Gina
To tud mene zanimauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 17:46:01   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Jaz pa mislim, da se tuki vsi delate čistune. Dejte no mir babe, ponavadi ste take največje gravže - pes se ne sme stisnit k tipu na kavču - halooo! In zakaj ne bi polizal jogurtovega lončka? OK, pustimo krožnike, ampak jogutrov lonček...... in to tvojega najljubšega jogurta! Ja, to je pa res grozno.  MIslim, kakšna groza. Dejte no, ne težit, UBOGI PES IN UBOGI TVOJ TIP.Res si zatežena do konca!

Predvsem pa, poglejte mal kdaj, kakšne wc-je puščate za sabo v kakšnih restavracijah recimo! Poscane, posr...
In ponavadi se take najbolj zgražate nad ubodimi živalmi - ki so v največjem % čistejše od večine tuki gor!


Najprej moram napisati komentar nad tole izjavo.

Ljubica, zgleda si ti tudi mogla dati ven iz sebe svoj gnevuser posted image  Cccc.
Imej jajca pa drugič pljuvaj neanonimna, bodo tvoje besede vsaj imele težo.

Glede hišnih ljubljenčkov imamo ZELO različne poglede. Ampak en zdrav odnos lastnika do psa ali katere druge živali mora biti! Kadar lastnik enači žival sebi enako, npr. da je pri mizi, iz krožnika poleg njega, skupaj spita, se lupčkata ipd. je to že izven mej dobrega okusa. Pa če si to priznate ali ne.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 17:52:00   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, daj malo povej o posledicah.


To bi tudi jaz rada slišala.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 17:57:16   
Shania
Kadar lastnik enači žival sebi enako, npr. da je pri mizi, iz krožnika poleg njega, skupaj spita, se lupčkata ipd. je to že izven mej dobrega okusa. Pa če si to priznate ali ne.


Moj pes spi v moji postelji - O GROZA, a ne?  user posted image  Pa na stolu leži, ko jemo - še večja groza a ne? user posted image  Pa sem in tja mi lupčka prilima - čudno, da sem še živa, pa vsi okoli mene tudi user posted image  Aja, pa kakšno drobtinico tudi iz krožnika poliže  - katastrofa, ne? user posted image

Pa vsi smo živi in zdravi in predvsem - zadovoljni user posted image

Tole, kar nekatere pišete in počnete - upam, da ste vsaj v ostalih stvareh prišle pravočasno s korakom v to stoletje, ker tale miselnost, ki jo imate okoli živali in (so)bivanja z njimi mi daje občutek, kot da berem ... hja, kaj pa vem, nekoga, ki je 100 let za časom.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 17:59:08   
Lianna
Ok, mam psičko pa nikoli ne pomislim, da bi ji dala krožnik za polizat, naslednič bom pa jaz jedla iz njegauser posted image  Mam rada živali, ampak vseeno imamo mi svoje krožnike, psička pa svoje posode (za vodo, hrano).

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:04:51   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Shania
Pa vsi smo živi in zdravi in predvsem - zadovoljni user posted image

Tole, kar nekatere pišete in počnete - upam, da ste vsaj v ostalih stvareh prišle pravočasno s korakom v to stoletje, ker tale miselnost, ki jo imate okoli živali in (so)bivanja z njimi mi daje občutek, kot da berem ... hja, kaj pa vem, nekoga, ki je 100 let za časom.


Ja, samo da ste zdraviuser posted image
Drugače pa moj pogled na odnos do živali nima nič veze s tem, da sem 100 let za časomuser posted image  

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:05:29   
Slončica
Ja tud midva sma umazanca,ker Bis spi na kavču in poliže jogurtov lonček pa vse polupčka...ja res smo svetovni prasci.
Nekatere mate probleme 100 na uro, in tko ko je predhodnica napisala,v restavracijah in po diskotekah pa so ženski wc ji najbolj svinski,je boljš it na moškiga saj ne stopiš v kopico dreka.
Čistunke, in ja najlažje se je psa znebit,ker je porušil tvoj notranji mir in spremenil partnerja.Mogoče se te je pa naveličal in kokr vemo se na sprehodu s psom lahko zapleteš v pogovor s kako luštno,simpatično,nezateženo ljubiteljico živali,ki bo zbrcala tvojo čistunsko rit iz njegovega življenja in svet bo lepši.
user posted image Moj skromen komentaruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:07:17   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

IZVIRNO SPOROČILO: Shania
Pa vsi smo živi in zdravi in predvsem - zadovoljni user posted image

Tole, kar nekatere pišete in počnete - upam, da ste vsaj v ostalih stvareh prišle pravočasno s korakom v to stoletje, ker tale miselnost, ki jo imate okoli živali in (so)bivanja z njimi mi daje občutek, kot da berem ... hja, kaj pa vem, nekoga, ki je 100 let za časom.


Ja, samo da ste zdraviuser posted image
Drugače pa moj pogled na odnos do živali nima nič veze s tem, da sem 100 let za časomuser posted image  


Smo, smo user posted image

No, sej tebe sem citirala, ker si bila ravno zadnja, ki si poudraila, kar so nekatere napisala tako, da ne leti nate oz. leti na vse, ki mislijo tako ali celo huje - neka Ester ali kaj je - da pes celo ne sme v hišo. Džizus user posted image  user posted image


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:12:35   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Shania
No, sej tebe sem citirala, ker si bila ravno zadnja, ki si poudraila, kar so nekatere napisala tako, da ne leti nate oz. leti na vse, ki mislijo tako ali celo huje - neka Ester ali kaj je - da pes celo ne sme v hišo. Džizus user posted image  user posted image


Ja, vidim da sem preveč osebno vzelauser posted image  Mi imamo tudi marcino v hiši.
Pa ni mi problem, če te pes poliže, sploh ne, ampak ko pa vidim nekatere lastnike, ki se s psom zalizujejo, ej to mi gre pa na user posted image  Pa žličko meni in žličko tebiuser posted image  Tu pa izgubim ves apetit.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:13:54   
rija
shania, že dogo berem tvoje zelo nestrpne poste....in že sem ti enkrat napisala, da bodi še do ljudi taka goreča zagovornica kot si do živali in jih spoštuj vsaj toliko, kot živali.

in če pes ne sme v hišo?

ja big dil......se bo svet začel narobe vrtet ali kaj?
vsak ma pač svoje nazore......in svoje življenje. z živalmi ali brez njih, pa zato ni nič boljši ali slabši od drugega.

jaz zagovarjam v prvi vrsti spoštovanje do ljudi, potem pa pridejo na vrsto vsi ostali...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:20:20   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: rija

shania, že dogo berem tvoje zelo nestrpne poste....in že sem ti enkrat napisala, da bodi še do ljudi taka goreča zagovornica kot si do živali in jih spoštuj vsaj toliko, kot živali.

in če pes ne sme v hišo?

ja big dil......se bo svet začel narobe vrtet ali kaj?
vsak ma pač svoje nazore......in svoje življenje. z živalmi ali brez njih, pa zato ni nič boljši ali slabši od drugega.

jaz zagovarjam v prvi vrsti spoštovanje do ljudi, potem pa pridejo na vrsto vsi ostali...


Nestrpne? user posted image  Mislim, da sem se oglasila po tem, ko je bila nestrpnost že nekajkrat čez mejo - ampak saj res, jaz sem se oglasila za živali in o groza in strah, spet je vse narobe.

Svet se že nekaj časa narobe vrti, če mene vprašaš - v vidiku tako do odnosa do ljudi, kot do živali.

Veš kaj pa jaz zagovarjam - spoštovanje do tistega, kateri si ga zasluži. Ne zasluži si ga pa vsak že po defaultu, samo zato, ker je človek.



_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:21:52   
Anonimen
Veš kaj pa jaz zagovarjam - spoštovanje do tistega, kateri si ga zasluži. Ne zasluži si ga pa vsak že po defaultu, samo zato, ker je človek.


In zakaj bi si ga po defaultu vsak pes user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:23:10   
rija
kakorkoli.

živi in pusti živeti.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:25:29   
Anonimen
In kaj je narobe s tem, da pes ne živi v hiši ampak v pesjaku?

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:25:30   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Veš kaj pa jaz zagovarjam - spoštovanje do tistega, kateri si ga zasluži. Ne zasluži si ga pa vsak že po defaultu, samo zato, ker je človek.


In zakaj bi si ga po defaultu vsak pes user posted image


Jaz pa mislim, da si vsaka žival zasluži spoštovanje. Če pa je pes agresiven, ni sam kriv, kriv je lastnik!

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 18:26:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Veš kaj pa jaz zagovarjam - spoštovanje do tistega, kateri si ga zasluži. Ne zasluži si ga pa vsak že po defaultu, samo zato, ker je človek.


In zakaj bi si ga po defaultu vsak pes user posted image


Jaz pa mislim, da si vsaka žival zasluži spoštovanje. 


In zakaj si ga ne bi vsak človek user posted image

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?