|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:36:13   
Anonimen
eee, baguska, pridm prec k teb na juzno user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:44:02   
baguSka
Ja deej. Sem glih na frisno konzervo odprla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:44:41   
Anonimen
kero pa...ne jem glih vsake user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:45:08   
Anonimen
TUNO... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:46:38   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hudooooo.... kako pa ti ves, da sem res glihkar tuno odprla??? da ti res neki ne vids na delc.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:47:12   
Anonimen
sajkik :))

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:47:26   
baguSka
punka... a zdej bos pa se zbircna al kaj??? dobila bos tocno to kar ti bom dala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:47:51   
baguSka
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:48:08   
Anonimen
ok, sam glej, da bo iz kuzkovga kroznika user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:52:49   
baguSka
tuki pa sploh ni dileme... z drucga gostom sploh ne dajem!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:54:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hudooooo.... kako pa ti ves, da sem res glihkar tuno odprla??? da ti res neki ne vids na delc.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jah.. to pa res ni blo tezko.. Ti se kej povem??? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:55:49   
baguSka
ja dej... na ZS user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 20:59:27   
Anonimen
uuuuu, kva sem jst enkrat enga modela, k mi je su na zivcice, na foro vrgla :)))) sem mela eno sample vrecko nutro pasje hrane in mu jo ponudila...je mislu, da je neke nove snacke...in mu pol, ko je ze polovico vrecke z uzitkom pozru, povedala, ga gre za dog food user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:01:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

uuuuu, kva sem jst enkrat enga modela, k mi je su na zivcice, na foro vrgla :)))) sem mela eno sample vrecko nutro pasje hrane in mu jo ponudila...je mislu, da je neke nove snacke...in mu pol, ko je ze polovico vrecke z uzitkom pozru, povedala, ga gre za dog food user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


In je pol prosu, za she??? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:04:24   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Hm, mi je kapnilo...obstaja kdo, ki psu ščteka zobe s svojo zobno ščetko ?! Glede na vse zagovornike pasjega lizanja, to niti ne bi bilo tako čudno


Ja mislm kere naumne primerjave. A ti pa moz tud isto scetko uporabljata????? Fuj.


Ah dej no, BAGUŠKA, veš da ne. Sem pa slišala za kar nekaj familij, kjer več članov uporablja eno ščetko. Ja, res je ful.
Vem da sem imela butast preblisk. Pa še zdaleč ne edini na tej temiuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:04:36   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Men je tud moj dragi razlagu, da so bli enkrat pac sami moski nekje... ne vem kje. Pr enmu kolegu doma in so bli lacni za znoret, cekinov pa niso mel. Mel so samo pasto in pasjo konzervo. Prav da so jo toooook z uzitkom pojedl, da nobenmu ni blo jasno, kok je to dobr!!!

In glede na to, kok zlo mu je blo dobr, zdej samo molim, da mi je kdaj ne postreze...user posted image  Jaz namrec nimam vstopa v kuhno in nebi vedla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:04:43   
Anonimen
kva misls user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:06:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Men je tud moj dragi razlagu, da so bli enkrat pac sami moski nekje... ne vem kje. Pr enmu kolegu doma in so bli lacni za znoret, cekinov pa niso mel. Mel so samo pasto in pasjo konzervo. Prav da so jo toooook z uzitkom pojedl, da nobenmu ni blo jasno, kok je to dobr!!!

In glede na to, kok zlo mu je blo dobr, zdej samo molim, da mi je kdaj ne postreze...user posted image  Jaz namrec nimam vstopa v kuhno in nebi vedla.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ups, mogoce si jo pa ze n-krat jedla...v raznih minestrah ipd :))))

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:06:23   
baguSka
Ah dej no, BAGUŠKA, veš da ne. Sem pa slišala za kar nekaj familij, kjer več članov uporablja eno ščetko.


Javlja se: baguSka... :)))

Sej u bistvu lohk verjamem... ampak higiensko mi pa to ni. Ceprav se tud zobna scetka umije, tko kot kroznik. Ampak ce bi scetko umil na 65 stopinj bi rapadla... user posted image

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:08:48   
baguSka
ups, mogoce si jo pa ze n-krat jedla...v raznih minestrah ipd :))))


user posted image user posted image user posted image  resuje me edin to, da jaz hodim v stacuno... in NE kupujem pasjih konzerv sploh... pri nas tud pes je clovesko hrano, s kroznika, za mizo in dobi svoj prticek, svojo vilcko in svoj nozek... une posodice pasje pa itak hranim za goste... on samo vodo vcasih iz njih dobi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:10:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ups, mogoce si jo pa ze n-krat jedla...v raznih minestrah ipd :))))


user posted image user posted image user posted image  resuje me edin to, da jaz hodim v stacuno... in NE kupujem pasjih konzerv sploh... pri nas tud pes je clovesko hrano, s kroznika, za mizo in dobi svoj prticek, svojo vilcko in svoj nozek... une posodice pasje pa itak hranim za goste... on samo vodo vcasih iz njih dobi...


uuu, tvojmu kuzku se pa gode user posted image ...edino prou

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:11:32   
Anonimen
no, eni spijo s kuzki v postli, jst sm pa z kuncico Misko :))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:11:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image  resuje me edin to, da jaz hodim v stacuno... in NE kupujem pasjih konzerv sploh... pri nas tud pes je clovesko hrano, s kroznika, za mizo in dobi svoj prticek, svojo vilcko in svoj nozek... une posodice pasje pa itak hranim za goste... on samo vodo vcasih iz njih dobi...


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:11:51   
baguSka
uuu, tvojmu kuzku se pa gode ...edino prou


pojma nimas kok bi se sele teb... kot gostji user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: nesoglasja ob novem članu
29.10.2007 21:11:54   
Anonimen
svoje case user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?