|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izpoved
8.11.2007 12:08:40   
Anonimen
Po resnici povedano je bolje tako,da te je postavil na realna tla.Ti povedal preden se je kaj zgodilo.Ti dal vedeti,da je njegova družina na prvem mestu.Da kasneje nebi oba obžalovala.
Verjemi anonimna sama sem dala to skozi,da je bolje tako,če ne vidita skupne prihodnosti.Ker mogoče enkrat z njim v postlo saj ne veš kako bi se končalo?
Bolje,da ostaneta prijatelja še naprej čeprav je težko.
Bo pa prišel dan,ko se bosta smejala temu.
Jaz se še ne smejem upam pa,da se bom nekoč.

Upanje umre zadnje.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Izpoved
8.11.2007 12:12:09   
Anonimen
Če želiš anonimna mi piši na zs.Vem kaj preživljaš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Izpoved
9.11.2007 11:59:56   
Anonimen
Le nekaj dni je preteklo od mojega pristanka na trda tla in soočenja s tem, da obstajajo tudi drugačni moški, topli, odprti, čustveni, pripravljeni na pogovor, ljubitelji narave...nekako mi je nekaj vaših postov dalo misliti, še najbolj Ginin in post od anonimne. V debate "v bistvo je srečna..." se ne bom spuščala, vsak ima svoj pogled na to in svoje vrednote.
Si lahko predstavljate, da vas vaš moški skoraj nikoli ne objame, prime za roke, stisne v objem. Vi pa poskušate in znova in znova naletite na gluha ušesa in na "ah dej nehej no". Na zunaj je vse idealno, popolno skoraj, ampak navznoter odnosa pa praznina. Ampak v moji notranjosti je vihar in razvdojenost - biti ali ne biti, ostati ali oditi. In edino, kar me žene dalje sta moja dva Sončka. Pa saj tudi za njiju redko najde prijaznost in jima pokaže ljubezen. In ko bosta onadva odšla, s kom bom potem delila lepote in radosti življenja. Pa v redu, to si že zdaj nekako pričaram sama, ampak, da bi celo življenje to nekdo pohojal. Res ne vem kako dalje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Izpoved
9.11.2007 12:14:21   
Anonimen
In edino, kar me žene dalje sta moja dva Sončka.


Kam dalje te pa zeneta? Dalje v luknjo??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Izpoved
9.11.2007 12:21:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Le nekaj dni je preteklo od mojega pristanka na trda tla in soočenja s tem, da obstajajo tudi drugačni moški, topli, odprti, čustveni, pripravljeni na pogovor, ljubitelji narave...nekako mi je nekaj vaših postov dalo misliti, še najbolj Ginin in post od anonimne. V debate "v bistvo je srečna..." se ne bom spuščala, vsak ima svoj pogled na to in svoje vrednote.
Si lahko predstavljate, da vas vaš moški skoraj nikoli ne objame, prime za roke, stisne v objem. Vi pa poskušate in znova in znova naletite na gluha ušesa in na "ah dej nehej no". Na zunaj je vse idealno, popolno skoraj, ampak navznoter odnosa pa praznina. Ampak v moji notranjosti je vihar in razvdojenost - biti ali ne biti, ostati ali oditi. In edino, kar me žene dalje sta moja dva Sončka. Pa saj tudi za njiju redko najde prijaznost in jima pokaže ljubezen. In ko bosta onadva odšla, s kom bom potem delila lepote in radosti življenja. Pa v redu, to si že zdaj nekako pričaram sama, ampak, da bi celo življenje to nekdo pohojal. Res ne vem kako dalje.




Anonimna, kaj pa tvojega veseli? A ti veš kaj on od tebe pričakuje? A ti veš kaj on čuti in zakaj je tako 'hladen'. Morda pa njemu stiskanje in objemanje ne pomeni veliko, ali pa mu pomeni veliko kaj drugega. Morda ti izkazuje ljubezen na drugačen način, ki ga TI ne razumeš. In TI misliš da te ne mara, ker te ne objema in ljubčka... on pa misli da ti izkazuje ljubezen s tem da ti naprimer, kaj pa vem, nese smeti, kaj naredi, ti dela usligice in podobno... (samo primer). Pa s tem on misli, da ti izkazuje ljubezen in te pol vidi k sitno babo ki najeda in mu ni jasno kaj hočeš...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Izpoved
9.11.2007 12:29:42   
Gina
Pikec, vsak človek mora dobiti točno tisto obliko ljubezni, ki je njemu ok. Samo in izključno tisto velja. Če se njenemu zdi tista oblika ljubezni brez veze, potem je on brez veze. Če mu je ona to povedala, da ji največ pomeni, on pa ji tega ni sposoben nudit, kljub temu, da ji je sposoben nuditi drugega na hektolitre (tisto v tem primeru ne odtehta niti enega mililitra v tem primeru), je ali brezobrazen ali pa nesposoben. V vsakem primeru sta neskladna. Govorim ti pa iz lastnih vrednot. zaradi mene bi moj dec lahko imel miliarde, pa skrbel za otroke, vse naredil okoli bajte, jaz bi ga pustila, če me ne bi crkljal. Moja vrednota so fizični dotiki in fizična prisotnost, da lahko tega dobim, kolk mi paše. Sicer sem raje sama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Izpoved
9.11.2007 12:37:35   
Anonimen
Ja sam je on to dojel? To je zdej tu vprašanje...Ker če je dojel pol je bedak, če ni dojel mata problem. Kakšnim traja da jim pride. Recimo meni....

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Izpoved
9.11.2007 12:57:12   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Ja sam je on to dojel? To je zdej tu vprašanje...Ker če je dojel pol je bedak, če ni dojel mata problem. Kakšnim traja da jim pride. Recimo meni....


Ja no, saj to pravim, da morata ona dva malo razmislit. A veš, vedno ne moreš nudit partnerju točno tisto, kar bi on rad. Jaz bivšemu nisem mogla nudit tistega, kar je bilo zanj izkazovanje ljubezni, on pa meni ne. Sem se trudila, pa nisem mogla. Temu jaz rečem neskladje. Ne moreš pomagat, tako pride.....pozno, kot pravišuser posted image , ali pa nekaterim nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Izpoved
9.11.2007 13:30:42   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

V bistvu sem srečna,


Ze pri tem stavku... Zelo huuudoooo si laze...


zakaj...mogoče pa je res v bistvu čist srečna....samo malo zdolgočasena...naveličana...ampak v bistvu srečnauser posted image



če si malo zdolgočasen in naveličan- ne moreš bit srečen...sreča ne pozna dolgočasja in naveličanja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Izpoved
9.11.2007 13:34:09   
mami_miki
ja...in ko mu ne nudiš več vsega, kar bi on-ona rad...potem se pač vdarimo...saj-dokler je nekdo po naših merilih, "je do naših meja!", potem je ok...čim pa nekaj drugače nardi, ni več tako kot pričakujemo, potema pa smo razočarani...ampak ravno v tem je keč, da ga sprejmemo....potem tudi ljubimo...al pa gremo, pa skoz iščemo; tako kot bi ene RR vse nekam poslale, pa odšle od svojihuser posted image ali drugim govorijo, naj nekoga zapustijo...ja..ni to tako lahko; lahko nekoga zapustiš, če ga ne iz strahu, ampak svobodno, ker si se tako odločil..

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Izpoved
9.11.2007 13:43:22   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

lahko nekoga zapustiš, če ga ne iz strahu, ampak svobodno, ker si se tako odločil..


Ja saj ti že ves čas pravim, da ljubimo pogojno, pa mi ne verjamešuser posted image user posted image . Eni bolj pogojno pa na manjše ovire v življenju priletijo, ker ne akceptirajo skoraj nič, drugi manj pogojno, pa jih ves čas hujše reči čakajo. Bolj kot si ego, bolj svobodno in prej se odločiš, da greš brez strahu, ker veš, da je to edino fajn, če hočeš imeti več trenutkov sreče. Ti pa so bistvo, a ne.

Pa da ne boš mislila, načeloma se absolutno strinjam, imaš prav da je trend današnjih dni, da ob prvem neskladju pokajo ljudje kufre ali postavljajo drug drugega pred vrata in to se mi zdi zanič, se mi ne zdi to rešitev. V takem primeru itak težave za tabo rinejo. Če pa gre za temeljno neskladje, kot so vrednote v podajanju ljubezni, pa ne vidim rešitve, res ne. Pogojni smo in pravico se imamo odločit za tisto reč, ki je nam blizu. Saj veš, šele ko se preobjemo neke skrajnosti, lahko gremo v drugo skrajnost in šele potem nam tisto ne dela več nobenih težav, nič prej. Zato jo moramo najprej dobiti, da ugotovimo, da to najbrž ni najpomembnejša reč v življenju. Dokler pa nam je, je pa treba to spoštovat, se imeti tolk rad, da si to privoščiš. In življenje je pač tako, da imamo potrebe, želje in interese. Tu smo ravno zato, da jih raziščemo, ne pa da si dopovedujemo, da naše želje in potrebe niso pomembne. Dokler dušiš v sebi želje, toliko časa za tabo hodijo. Čist simpl je to.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Izpoved
9.11.2007 13:45:46   
Gina
Aja, npr. jaz ravno zato lahko svojega bivšega imam rada, ga spoštujem, ker mi ne vsiljuje več svojih norm, mi ni treba biti več nekdo drug, kot sem. To je sprejetje, ne pa življenje z nekom, ki ni v okviru tvojih želja, potreb.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Izpoved
9.11.2007 13:47:10   
Anonimen
Ja saj ti že ves čas pravim, da ljubimo pogojno, pa mi ne verjameš


Jst se tud se mal upiram.. da bi ti verjel..user posted image   ampak skor.. skor.. skor.. mas prau.. :))))))))

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Izpoved
13.11.2007 13:17:03   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
..., nisem pa prepričana, da bom lahko celo življenje živela z nekom, ki je čustveno otopel, hladen...sploh sedaj, ko vidim, da obstajo tudi drugačni, topli, čustveni in življenja polni moški.

Lahko je biti drugačen, topel, čustven in življenja polni moški - ljubici. Me zanima če je tak tudi svoji ženi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?