|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "nora" mačka in novorojenček
2.12.2007 17:49:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


In BTW muc in otrok prou paše skupej. Oz. pr nas bo pašal, dva mačka, upam da več otrok, pa k bomo v hiši še ena dva psa....sm čudna a?user posted image



To so moje sanje user posted image user posted image

Se opravičujem za smetenje.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "nora" mačka in novorojenček
2.12.2007 17:51:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: karin24


In BTW muc in otrok prou paše skupej. Oz. pr nas bo pašal, dva mačka, upam da več otrok, pa k bomo v hiši še ena dva psa....sm čudna a?user posted image



To so moje sanje user posted image user posted image



Tud mojeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "nora" mačka in novorojenček
6.12.2007 7:51:58   
honey
Pri nas pa upamo, da bo še kakšen user posted image , muco že imamo, želim si edino še enega user posted image .

Joj, smo nekateri res čudni, kaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "nora" mačka in novorojenček
6.12.2007 18:48:19   
Bety100
Doma imamo podobno vaši noro mačko, ki je bolj v luftu kot na tleh, seveda kadar ne spi. Najljubša igra ji je, da te napade iz zasede in pri tem uporabi vso svojo moč, pa moram tudi priznat, da nima nobene vzgoje, skorej vse ji je dovoljeno...  Skratka ko smo domov pripeljali našo Uršo (zdej ima 6 mesecev) jo je mačka lepo ignorirala, sedaj tudi manj več, edino rada spi v njeni bližini (takrat ko Urša spi na naši postelji čez dan), pa včasih ko jemo je firbčna. Skratka, kar sva mal razočarana nad ignorantskim obnašanjem naše mačke do novega člana. Včasih se pride mal podrgnit, pa pofirbcat, ko pridemo s sprehoda, ko je ta mala še v lupinici in to je vse. "Majhen" problem je v tem, da je naši pupi zdaj mačka nekak najbolj zanimljiva, enostavno jo hoče primit in seveda tako kot vse drugo dat v usta, se pa mačka ne pusti, zadnjič jo je kar nazaj s krempljami (seveda sem bila zraven in to preprečila). Kaj bo ko ta mala začela plaziti pa res ne vem, mislim da se bo mačka preselila na omaro (upam). 

Od začetka smo zelo pazili, da nista sami v istem prostoru, ko smo bili zraven je mačka lahko tudi bila zraven. Je pa res, da je par krat kmalu skočila na ta malo, ko je imela "popizdi...." in je letela okrog po stanovanju. Pred tem ko sem rodila sem celo razmišljala, da bi mačko dali stran, zdej pa moram priznat, da mi ni niti mal žal, da sva jo obdržala.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "nora" mačka in novorojenček
10.12.2007 13:02:18   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "nora" mačka in novorojenček
13.12.2007 9:25:38   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: Bety100

Skratka, kar sva mal razočarana nad ignorantskim obnašanjem naše mačke do novega člana. Včasih se pride mal podrgnit, pa pofirbcat, ko pridemo s sprehoda, ko je ta mala še v lupinici in to je vse. "Majhen" problem je v tem, da je naši pupi zdaj mačka nekak najbolj zanimljiva, enostavno jo hoče primit in seveda tako kot vse drugo dat v usta, se pa mačka ne pusti, zadnjič jo je kar nazaj s krempljami (seveda sem bila zraven in to preprečila).


Tudi mi imamo eno tako doma, ki ne šmergla otroka 5 posto user posted image . Ampak jaz ti povem, da sem ju pustila, da se sama zmenita. Ko jo je mali enkrat pocukal za rep, je samo zapihala vanj in je dal mir. Ko pa je malo zrasel, ji je začel spet nagajat in ga je otacala (brez krempljev), samo toliko, da mu je dala vedeti, da naj jo pusti na miru. Edino enkrat je nastal problem, ko jo je spravil v kot in se mu ni imela kam umaknit, je zapihala vanj in se našopirila, da je mali kar na rit padel user posted image  Takrat sem se pa ustrašila, ampak ni bilo nobenega problema, ker je mačka potem ušla, ko je mali sedel na tleh in prav začudeno gledal, kaj je zdaj to user posted image . Kar pusti jih, naj se sami zmenita, saj živali točno vedo, da jim nagajajo otroci. Se bosta že zmenile.

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "nora" mačka in novorojenček
13.12.2007 11:44:11   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: jakoLUlana

STRAN Z MACKO IN TO TAKOJ! NOVOROJENCEK JE EDINO KAR JE ZDAJ POMEMBNO!!!! mislim, kako lahko sploh razmisljas? zival je zival, otrok pa otrok!!!




Mislm...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni se pa zdi zelo pomembno, da otrok odrašča skupaj s psom ali mačko oz. v bližini živali. Tudi ko odraste se mi zdi da je čisto drugačen človek. Zadnje čase opažam, da se teli moderni otroci ful bojijo psov. Večkrat se mi je že zgodilo, da sem s psičko srečala kakega otroka (tako na 5 metrov), psa se imela na vrvici on pa se je začel na ves glas dreti, tko histerično.
In za tako obnašanje so krivi starši, ker sem tudi že slišala npr. da je kdo kar tko rekel "pusti psa te bo ugriznil". Mislim!!! In potem ni čudno da se otroci že narisanega psa bojijo!

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "nora" mačka in novorojenček
13.12.2007 14:13:55   
honey
AAndreja, prav imaš. Otroci se bojijo že narisanega psa. Jaz vem, zakaj se naš boji psov - zato ker imajo moji starši nekega velikega mešanca, ki je zelo neroden in še vedno otročji, čeprav je star 9 let. In gospod je po moje tudi že malo slep in se dobesedno zaleti vate in te podre, če nisi pripravljen. Normalno pa je, da bo otroka, starega 2,5 leti podrl na tla kot šus. Sicer vedno gledamo tako, da takrat, ko je pes spuščen, tamalga nekdo dvigne, ampak včasih se pa zgodi tudi to, da se potem oba po tleh valjata user posted image . Ampak nekako je dobil zaradi tega strah, da ga bo vsak pes podrl. Čeprav drugega mešančka, ki je pa majhen, bolj kot en jazbečar, se pa nič ne boji. Res pa je, da mu drugih psov ne pustim božati ali šlatati, če ni zraven lastnika - se pravi, da pes prosto teka okrog. Pri nas se zgodi tudi to, ker smo pač doma na vasi in potem tudi poznamo pse, čigavi so, ampak še vseeno nisem prepričana, kakšne volje je kuža. Drugače pa ja, ko greva na sprehod in vidi kje kakšnega kužija, je pa takoj: mami, lej ga kuža, kok je luškan user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "nora" mačka in novorojenček
20.12.2007 14:28:55   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: jakoLUlana

STRAN Z MACKO IN TO TAKOJ! NOVOROJENCEK JE EDINO KAR JE ZDAJ POMEMBNO!!!! mislim, kako lahko sploh razmisljas? zival je zival, otrok pa otrok!!!


Najprej se spozaknem ob tole. Res ne vem zakaj bi morala it mačka stran. Ravno tako je družinski član kot otrok. In vedno obstaja varianta sobivanja in mislim, da je za otroka tako sobivanje koristno in nikakor ne škodljivo. Jaz sem zrasla gor ob psu in mačku pa mi nič ne manjka. Pač nisi ljubitelj živali, tvoj problem... In za tale odgvor sem porabila veliko mero tolerantnosti da ti nisem odgovorila v tvojem stilu. Sem kar ponosna nase.

No da sedaj spišem kako mačka in naša novorojenka sobivata. Ko smo našo novorojenko prinesli domov smo postavili lupinco na tla, da si je mačka lahko ogledala Lano in jo povohala in s tem zadovoljila svoj firbec. Potem smo pa zastavili določene omejitve. Da v otroško posteljico se ne sme. V voziček se ne sme, v lupinico in ležalnik prav tako ne. Mačka še vedno nori po stanmovanju, čeprav se je precej umirila. Lana je ne zanima, njene stari kot da bi mački smrdele in tja ne gre spat. Mačka se prvič v življenju pusti božat in crkljat. Ko Lana začne jokat in mene ali partnerja ni v bližini pride mačka do naju in mjavka kot nora, kot da bi nama hotela povedat da otrok joka..
Skratka funcioniramo fenomenalno. Naslednja "ovira" bo, ko se bo Lana začela plazit. Ampak to bomo pa reševali takrat. Zaenkat se imamo zares super user posted image . Bravo muca Lu in otročiček Lana za sodelovanje user posted image

Punce vam pa vsem hvala za odgovore in nasvete.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "nora" mačka in novorojenček
22.12.2007 0:55:30   
Anonimen
Najprej iskrene čestitke ob rojstvu..

No, veseli me, da si porihtala to zadevo, in da se tudi ti zavedaš, da je mačka prav tako član družine... user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "nora" mačka in novorojenček
24.12.2007 12:13:40   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Najprej iskrene čestitke ob rojstvu..

No, veseli me, da si porihtala to zadevo, in da se tudi ti zavedaš, da je mačka prav tako član družine... user posted image user posted image



To da mačka ne bi bila družinski član sploh ni bila opcija. In tudi ne, da bi šla naša mačka od hiše. ko sva se s partnerjem odločila da nama bo čas krajšala mačka, sva tudi že vedela, da bo v parih letih sledilo dete. In če bi se nama to zdel problem, si mačke sploh omislila ne bi.

Pa hvala za čestitke user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: "nora" mačka in novorojenček
24.12.2007 12:31:18   
Markova
Tudi od mene čestitek za Lano! Me veseli, da dobro furate. Ni lepšega kot sožitje med malčki in živalcami.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: "nora" mačka in novorojenček
11.1.2008 22:35:13   
kaya2007
čestitke!

mi imamo mačka, ki je tudi imel svoje fore...ampak do user posted image  se vedno full lepo obnaša, v bistvu se kar malo boji tamale in se jo izogiba. mu je enkrat brk spulila user posted image

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?