|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 6:25:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: artista7

hm, se ne bi našel kak pameten pa tole prestavil na čvek? ker je ravno to debata postala-  rabim res preveč časa da se prebijem skoziuser posted image


Artista, ne sekiraj se, škoda besed. Jaz že nekaj časa tupim, da je vsaka druga tema posrana in to vedno od istih. Celo moderatorjev user posted image

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 7:22:48   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: artista7

hm, se ne bi našel kak pameten pa tole prestavil na čvek? ker je ravno to debata postala-  rabim res preveč časa da se prebijem skoziuser posted image


Artista, ne sekiraj se, škoda besed. Jaz že nekaj časa tupim, da je vsaka druga tema posrana in to vedno od istih. Celo moderatorjev user posted image
...hm meni je pa všeč...ok ni mi všeč da je tok za prebrat pa tok za tuhtat zraven, sam drugače če maš čas....je prou fino....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 8:54:17   
Blejka26
ste se pa res razpričale na tej temi..sicer nisem vsega brala,toda opazila sem da so pisale samo punce,ki niso nikoli varale in ki "nikoli"ne bodo varale..kje pa ste tiste porednice ki ste varale..?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 9:39:21   
Anonimen
ste se pa res razpričale


smo se razpričale ja.. :)

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 9:47:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ste se pa res razpričale


smo se razpričale ja.. :)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nisem brala cele kolobocije, samo jaz je nisem imela in je še vedno nimam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 10:04:01   
Anonimen
Nisem brala cele kolobocije, samo jaz je nisem imela in je še vedno nimam
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ste se pa res razpričale


smo se razpričale ja.. :)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nisem brala cele kolobocije, samo jaz je nisem imela in je še vedno nimam user posted image user posted image user posted image


Cesa nimas.. slabe vesti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 12:56:35   
mami_miki
saj pa je cela debata okrog teme...mislim, da nismo šli kak dost mimo....pač iščemo razloge, zdaj če ni v vsakem postu besede varanje, še ne pomeni, sa smo zašli...vse se nanaša na to...hm...Tjazy, ni še bilo zaključka, nič nisem zamudilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 13:06:32   
taja27
tjazy ... če maš težave  s spolno identiteto, ti potrjujem, da SI fantek. po prebranem. čeprav se včasih vprašam, ali res moški lahko tako razmišlja.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 14:25:22   
snake
za enkrat ne bi varala,
sem pa prepričana da bi veliko bolj trpela če bi se moj partner zaljubil v drugo in ustrajal z mano kot pa da bi se samo dal dol z eno kar tako in mi to tudi povedal......oprostila ne bi v nobenem primeru




(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 15:37:22   
baguSka
opazila sem da so pisale samo punce,ki niso nikoli varale in ki "nikoli"ne bodo varale..


kaj je!? sej sm priznala...!? in tud napisala, da ni blo nobene slabe vesti... je pa res, da so vsi prevarani bivsi...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
21.11.2007 21:10:44   
Anonimen
Ja sem varala .Z bivšim partnerjem sva bila skupaj 8 let imava hčeko.Prepiri so se vrstili skoraj vsak dan namesto domov je zavil v gostilno nikoli nismo nikamor šli razen na morje za 10 dni.Prosila sem ga naj neha ampak vse zastojn preselila sem se celo nazaj k moji mami skupaj z njim,da bi ga nekako potegnila stran od družba ampak on je hodil nazaj vsak vikend ker je imel stare starše in seveda je bil zope pivski viken.Jaz in hčerka mu nisva kaj veliko pomenili sama sebe sem prepričevala ,da to ne pelje nikamor in da moram zadevo končati ampak sem se bala njegove nasilnosti.Nato sem nekega dne spoznala njega mojega sedanjega partnerja ne pije  občasno kadi in me ima zelo rad nikoli mi ne reče žal besede .Tako se je začela moja zgodba .Bivše se je obnašal kot da ni nič pil še vedno dalje mama je vedla za mojega prijatelja vedela je koliko mi pomeni  jest pa sem ji rekla da moram razčistiti zadevo in da jo prosim naj se ne vmešava in mi prepusti zadevo ampak ona ni mogla iz svoje kože zaradi ketere še dones po 6 letih ne govoriva.Šla je in mu vse povedala.Ko sem nekega dne prišla iz službe domov odločena da zadevo končam se je začela vojna .Mame ni bilo doma on pa mi je izrekel vse mogoče žalivke.otrok je spal v sosednji sobi ko se je spravil name z batinami bila sem vsa plava  strgal mi je hlače me hotel posiliti vreči skozi okno in še kaj .Dokler ni slučajno prišel mimo stric ,ki je peljal psa na sprehod in me slišal kako kričim nekako odpru vrata in ga spravil stran od mene aja bili smo v 5 štuku.Ko pa se je moja mama zvečer vrnila domov in namesto ,da bi stala meni ob strani mi je rekla v obraz kolior te je te je premalo.Takrat sva midve konačale.Naslednji dan sem spokala kufre pobrala tamalo in se odselila k mojemu zdajšnemu partnerju,ki mi je spremenil zivljenje in mi pomeni vse katerega nebi nikoli v življenju prevarala.

Zato vas prosim punce ne obsojaje ,če neveste ozadja zgodb v katerih je prisotno varanje.
Res pa je ,da je nekaterim varati kot kupiti kruh v trgovini tiste pa tudi jaz obsojam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 8:13:01   
Anonimen
 
ufffffff.... user posted image

... tole jaz ne bi ocenil ravno za varanje.. ampak nisi upala odditi brez zaledja.. drugace bi odsla tudi brez tega... sem mi zdi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 11:18:51   
Stefka
Za varanje imaš dobre in slabe razloge po mojem.

Razlog zadnje anonimne je bil definitivno dober.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 11:49:01   
viv_
Ne vem zakaj tolk razpredanja na temo varanja, če itak nihče ne vara? user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 11:56:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Ne vem zakaj tolk razpredanja na temo varanja, če itak nihče ne vara? user posted image


nekateri forumi imajo na prvi strani kaksno dobro izjavo dneva.. ali tedna..

tale bi zihr spadala tja.. user posted image  user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 12:09:48   
beli
Težko je nekoga soditi, ko pa smo si ljudje in naša narava tako različni. Poznam moškega-30 let starega, ki je sicer dober mož, ampak vem,da bi se dal dol z mano (če bi jaz bila za), se zelo privlačima in veliko sva se pogovarjala. Povedal mi je,da vsak dan seksa z ženo, da se nikoli ne konča samo pri poljubljanju,ker se imata zelo rada. Veliko pazi sinčka in veliko mu pomeni druživa. Veliko se posveča ženi, pošlje jo za kakšen dan k mami, da on počisti stanovanje. Zlika si sproti sam, kuha tudi skoraj vsak dan on, čeprav ona ni v službi, tudi zaradi otročka se je ponoči on vstajal, pa je bila ona na porodniški. Skratka vse štima doma, ampak bi vseeno spal z mano, ker ga privlačim in se mu zdim nekaj posebnega in ve,da bi bilo krasno.user posted image  Pa sem ga vprašala naj mi razloži zakaj bi ženo prevaral in je rekel,da mi ne zna razložit. Da biti-seksati samo z enim je tako umetno,da se moramo krotiti. Skratka, doma pri njemu sta si mama in oče dovolila,da imata še kdaj koga drugega za popestritev,pa sta se imela ful rada in rekel je tudi,da ne bi popizdil in se razburjal,če se žena dala dol s kom drugim, to se mu ne zdi nič takega (ampak žena njemu ne odobrava). Tak da pač ima vsak svoje mnenje, svojo naravo, vzgojo, gene in je nekoga težko razumet.
Jaz pravim naj bo doma in z ženo tako kot je treba, če pa se kdaj zgodi,pa bolje,da nikoli ne izvem. Se ne obremenjujem s tem in kar ne veš, ne boli. Škoda si je belit glavo. Je pa res,da te še verjetno v življenju privlači kdo drug razen moža-vsaj veš,da hormončki še delajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 13:26:49   
Stefka
No evo beli,

podobna situacija. Samo, da sva midva prekinila stike (da se razumemo, fizičnega stika nikoli ni bilo), ker je to preveč boleče za najina partnerja (torej za njegovo ženo in mojega moža). Ne en ne drug nista neumna.

In ja, ne gre za nič drugega kot fizično privlačnost. Samo, da sem jaz hvala bogu toliko pametna, da vem, da ne bi bilo tako dobro kot si predstavljam /oz. sem si, ker je zadeva mimo že nekaj mesecev/.

Seveda si še vedno človek, krvav pod kožo. Seveda v življenju srečaš ljudi, do katerih lahko čutiš privlačnost. S tem po mojem ni nič narobe. Je pa, če s tem prizadaneš partnerja. V tem trenutku si na razpotju. Če imaš doma vse ok, se obrneš stran KLJUB privlačnosti, ki jo čutiš, ker veš kaj tvegaš. Če ne, pa se MORDA odločiš drugače.

Jaz sem se odločila prav in sem šla stran. In kar se tiče mojega odnosa z možem je od takrat boljši. Ker prvič vem, kaj bi lahko izgubila in drugič, tega se je zavedel tudi on. To pa ni slabo. user posted image

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 13:48:06   
beli
Jaz bi težko prekinila stike s tem moškim,ker je moj sodelavec in ga videvam skoraj vsak dan. Ohranjava pa dosti veliko razdaljo. Včasih je težko, ker so tako silne energije. Ja,točno tako, kljub privlačnosti se moraš obrniti vstran, če hočeš mirno dušo, predvsem pa mir v srcu. Saj tisti, ki lahko enkrat prevarajo partnerja in ob tem nič ne občutijo, vredu, jaz pa se takoj čustveno navežem. Pravijo pa stare ženičke,da ni moškega, ki ne bi prevaral svoje žene. Ja, moški hormončki so drugačni od ženskih, so pa tudi ženske, ki potrebujejo popestritev v zakonu, partnerstvu. Pa jih ne obsojam, samo,da nihče ne trpi.

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 14:07:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka

Za varanje imaš dobre in slabe razloge po mojem.

Razlog zadnje anonimne je bil definitivno dober.


Ja, mislim, da je tako.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 14:11:16   
Anonimen
Hvala moti me edino to ,ko nekatere mečete vse skupaj v isti koš .Ne delajte tega in ne obsojajte tako moških kot žensk če ne poznate točnega ozadja.Res pa je da se varanje zgodi sta potrebna dva.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: ko varaš, ali nimaš slabe vesti???
22.11.2007 18:22:20   
mami_miki
No...a je za vas že varanje, će se vaš/a npr. celo večer z nekom spogleduje?
po moje je odvisno od naših mej....za nekatere je že to varanje...na koncu pa se še dol data...

tako kot npr: ena ženska se oblači zelo izzivalno, ker hoče pritegnit poglede...ja...je na dobri poti, da se bo še slekla-še več pozornosti...
hočem reči, da gre za iste stvari, samo v drugačnih oblikah...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 271
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?