|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:04:05   
hugolina24
Na koliko kvadratih živite oz s koliko bi bili zadovolni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:08:23   
Anonimen
Na 80 kvadratih, zaenkrat zadovoljna.
Želja je pa hiša, tam ene 200kvadratov, pa čistilkauser posted image .

(odgovor članu hugolina24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:08:55   
Lunca1
100 m2, samo ni ravno najbolj optimalno izkoriščeno, tako da sva zdaj od moževega bratranca odkupila še 100 m2 in bova potem spalnice premaknila v zgornje nadstropje. Uh, kolk bo potem za pospravljat.user posted image user posted image

Aja bomo pa kmalu štiričlanska družina. V bistvu nama je do zdaj manjkala ena otroška soba in utility, v starem stanovanju pa bova na račun povezave izgubila spalnico.

(odgovor članu hugolina24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:26:40   
frutka_
Zaenkrat smo na slbih 60-ih kvadratih. Pravkar si povečujemo stanovanje da jih bo skupaj 100kvadratov. Glede na to, da smo doma v centru mesta so ti kvadrati za mesto že luxuz in bodo menda zadostovali našim potrebam. Če bi kdaj imale hiško pa bi tudi bila zadovolja. Ampak ne nekaj velikega, majhno lepo hišico z veliko teraso.

(odgovor članu hugolina24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:33:27   
Anonimen
Zdaj smo na 45m2. Smo zadovoljni, da imamo vsaj to, želimo si pa 4-sobno stanovanje.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:35:25   
Anonimen
Mi imamo okoli 100 kvadravtov, smo pa trije, no drugo leto bomo štirje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:35:43   
Anonimen
Mi smo tudi štirje na 45 kvadratih.user posted image  Od tega trije odrasli.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:37:02   
Anonimen
Jaz 55.
Potrebujem jih pa stodvanajst in pol.

(odgovor članu hugolina24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:39:58   
lex
trenutno na 60, ko bo pa bajta fertik pa okoli 160m2 user posted image pa verjetno kaka čistilkauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:48:06   
Anonimen
na 195 kvadratih vključivši garažo za 2 avta, brez kleti. imamo se super, smo 4, sam za pospravlat je dosti :)

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 16:48:31   
Strawberrie Cherrie
skoraj 100m2. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 17:12:23   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

skoraj 100m2. 


Enako. In nam je čisto dovolj, še preveč, kadar jih je treba pospravit.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 17:27:48   
Anonimen
Mi4 smo na 189 kvadratih - veseli in srečni...user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 17:41:28   
Petraa
130.In je še prevečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 17:45:08   
Shorty_
trije na slabih 30- ja je občutno premalo vendar bolje kot ničuser posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 17:48:37   
kovač
Sva dva in živiva že deset let na 36 kvadratkih. Vem, da je to za družino premalo, ker je vse en prostor, ki se ga ne da pregraditi, ampak upam, da ko bomo trije, da se bo vendarle enkrat našla kaka rešitev., da bomo šli lahko na večje in da se ne bomo drenjali. Ker , če bi sedaj imela 10 let starega otroka ne vem kako bi živelji v enem prostoru na 36 kvadratih. Upam, da ne boste rekli, da sem razvajena. samo otrok tudi potrebuje svoj prostor vsaj za spanje se mi zdi in učenje.

Aja, ste videle morda danes na RTV tole?
Na sklad (ali na trg) po nov dom? Cena med 1.200 in 1.560 evri, na trgu nekaj višja Slovenija, pred 10 urami
Ljubljana - MMC RTV SLO Stanovanjski sklad Republike Slovenije je objavil razpis za prodajo 364 stanovanj v Novem mestu, Postojni, Mariboru, Kranju in na Jesenicah. Cene kvadratnega metra se gibljejo od 1.200 do 1.560 evrov. Vloge bo sklad sprejemal od 28. januarja do vključno 11. februarja 2008. Prednostne kategorije pri nakupu tržnih stanovanj stanovanjskega sklada so mlade družine, družine, ki niso mlade, gibalno ovirane osebe in invalidi ter mladi pari.Dodatna prednost je varčevanje v nacionalni stanovanjski varčevalni shemi. Znotraj prednostnih kategorij mlade družine in mladega para pa je še dodatna prednost prvo reševanje stanovanjskega vprašanja. Sklad bo vloge sprejemal od 28. januarja do vključno 11. februarja 2008, ko se prodaja tudi uradno začne. Izbor kupcev bo potekal 27. marca 2008, kupci pa bodo o izboru obveščeni najpozneje do 3. aprila 2008. 35 stanovanj bo na voljo v Novem mestu, 53 v Postojni, 88 v Mariboru, 142 v Kranju in 46 na Jesenicah. Stanovanja Podbreznik v Novem mestu bodo na prodaj po 1.200 evrov za kvadratni meter, v Parku pod Javorniki v Postojni po 1.270 evrov, v Pobrežju v Mariboru po 1.200 evrov, na Sotočju v Kranju bo treba za kvadratni meter odšteti 1.560 evrov in na Prešernovi cesti na Jesenicah 1.400 evrov. Cene na trgu nekaj višje
In kje se cene stanovanj v omenjenih krajih gibljejo na prostem trgu? V MMC-ju smo pod kratek drobnogled vzeli dvosobna stanovanja. V Novem mestu boste za kvadratni meter bivalne površine odšteli med 1.300 in 3.000 evri, v Kranju med 1.300 in 2.100, v Postojni od 1.100 do 1.800, na Jesenicah med 1.300 in 1.800 (v Kranjski Gori, na primer, je treba za kvadratni meter odšteti okoli 3.000 evrov), v štajerski prestolnici pa od 1.100 do 1.900 evrov za kvadratni meter stanovanja. Cene se spreminjajo glede na lokacijo, starost in druge dejavnike. Stanovanjski sklad seveda ponuja novogradnje. Na prodanih stanovanjih sklad tudi v tem razpisu uveljavlja predkupno pravico, vpisano v zemljiško knjigo, in sicer za obdobje desetih let. Kupci stanovanj bodo lahko kupljeno stanovanje v obdobju desetih let od sklenitve prodajne pogodbe odtujili ali obremenili le na
podlagi pisnega soglasja sklada in v posebej določenih primerih. Oglaševanje in prodaja stanovanj z objavo celotne dokumentacije na spletnih straneh stanovanjskega sklada se bo začela 26. januarja 2008. M. R.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:03:52   
Anonimen
Kovač, videla in slišala že dolgo nazaj za ta stanovanja. Zdaj vidiš, da se res nepremičnine cenijo? Midva bova kar še par mesecev počakala.user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:07:17   
kovač
Taly jaz pa šele danes videla in slišala. Ja cenila se ne bodo še lep čas tržna stanovanja, skladova pa imajo tako ceno , ki je nižja ja samo boš moral imeti kar veliko sreče, da bi ti uspelo priti do njega. pa še ful so pogoje zaostrili a ne? 10 let imajo oni predkupno pravico. No pa saj če bi bila izbrana ga ne bi prodajala! Bi bila ful vesela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:08:04   
kovač
Taly a potem ne bota za ta stanovanja kandidirala?

Kaj pa bosta potem storila?

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:12:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Taly a potem ne bota za ta stanovanja kandidirala?

Kaj pa bosta potem storila?



Nič, uživali in stiskali se bomo na 30 kvadratih še lep čas. Če bo šansa, oddidemo nazaj k meni domov v  hišo na 150 kvadratov. Ko bo čas za to. Zaenkrat se nič ne mudi.user posted image  Nama je luštno tukaj trenutno. Imava svoj mir.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:13:06   
kovač
Taly a sta na svojem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:13:28   
Anonimen
Ja. user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:14:09   
kovač
A sta sama s partnerjem na 30 kvadratkih?

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:15:43   
Anonimen
Ja, trenutno sama. Čez 5 mesecev pa bomo 3 na 30 kvadratkih. user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko kvadratov imate?
29.12.2007 18:18:56   
kovač
Ja kam boš pa dojenčka dala a boš mela dost prostora, kako kje bo pa spal. A veš, kako boš nardila temo, da bo lahko v miru spal. Ni mi jasno a bote šli kar z dojenčkom spat ko bo on spal in se mi skoz prilagajali.

Saj vem otročje prašujem, ker gledam tudi za sebe če bi jaz imela otroka na 36 kvadratkih, kaj praviš a ti ne bi tok komplicirala kot jaz?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?