|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zverine .. poškodovali so mucka
5.1.2008 11:36:06   
malecka
Danes zjutraj me je presekao, zvilo, user posted image nekrdo mi je likvidiral mačka, ne vem mislim da je dobil hdarec v glavo ker so mu učke pale ven. Z avtom ga ni noben zbil ker imamo veliko snega in se ne moreš hitro vozit, povozil ga pa tud ni noben ker je imel še vedno lepo dlako. Najrajši bi preklela vse ki se vozijo mimo naše hiše tako sem jezna.....Sori ampak sem se mogla izpovedat, mislim pa da ga je neki sosed po glavi, imam super sosede, ki ti ne privoščijo niti zmesnega kruha.

user posted image user posted image upam, da bo krivca zvijalo in da dobi drisko in da kozla, pa da mu čreva izvijeuser posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 5.1.2008 12:27:28 >


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zverine........
5.1.2008 11:40:28   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Bogi mucek.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zverine........
5.1.2008 11:42:46   
Anonimen
Bogi muc.....zato jih pa jst nimam zunejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zverine........
5.1.2008 12:06:18   
rosen
O sorry,vem kako vam je.Smo lani imeli podobne zadeve, samo da nam je pred vhodnimi vrati povozilo mucka.

Poznam kar nekaj ljudi, ki kar tako udarijo oz. pretepajo mačke.
Take bi morali privezat na avto in jih z 250km/h vleči po makadamu,da jim razparajo...........

Drži se,na spomlad bo naša Lisa sigurno dobila lepe mucke,pa dobiš kakega.

_____________________________

------------------------------------------------
krade mi te cesta, kradu mi te ljudi.........
------------------------------------------------

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zverine........
5.1.2008 12:08:01   
Anonimen
Grozno... Sem se zdaj spomnila, ko smo živeli v Hočah, smo imeli enega soseda, ki nam je grozil, da bo našo mačko ubil, če bo še kdaj prišel na njihov vrt... No, čez nekaj dni se je grožnja uresničila.. Maček je dobil en velik kamen v glavo... Pa niti enega leta še ni imel... user posted image user posted image Pa sem mu šla enkrat zvečer vrt uničit user posted image

Pa kako so lahko ljudje brez srca, mislim no.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zverine........
5.1.2008 12:20:08   
Shania
Pa naj mi še kdo reče, da je bolje, da so mačke zunaj.

Precej draga cena svobode, ne?

Upam, da naslednji muc ne bo zunanji ...

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zverine........
5.1.2008 12:24:49   
Anonimen
Drži se,na spomlad bo naša Lisa sigurno dobila lepe mucke,pa dobiš kakega.


Kaj pa če bi vi to ljubljeno muco steriliziral a?
Ker mladih muck je ogromno, zavetišča so polna, ljudje zbiramo denar da se jih sterilizira da jih ne bo več tolk...
Mal neodgovorno je na svet spravljat mladičke, k so obsojeni na smrt na cesti al pa od kamna defektnga soseda.
Muck je po zavetiščih ogromno, preveč....umirajo tam in na cestah. Ne vidim razloga zakaj človek namerno na svet spravlja še več revčkovuser posted image .

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zverine........
5.1.2008 12:26:55   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Drži se,na spomlad bo naša Lisa sigurno dobila lepe mucke,pa dobiš kakega.


Kaj pa če bi vi to ljubljeno muco steriliziral a?
Ker mladih muck je ogromno, zavetišča so polna, ljudje zbiramo denar da se jih sterilizira da jih ne bo več tolk...
Mal neodgovorno je na svet spravljat mladičke, k so obsojeni na smrt na cesti al pa od kamna defektnga soseda.
Muck je po zavetiščih ogromno, preveč....umirajo tam in na cestah. Ne vidim razloga zakaj človek namerno na svet spravlja še več revčkovuser posted image .



Točno tako!

Dajte se že enkrat odločit za odgovorno lastništvo. Za vsak zapuščeno in zlorabljeno žival na svetu, obstaja odgovoren človek - ne bodite to vi!

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zverine........
5.1.2008 13:22:43   
Leiah
malecka žal mi je za tvojo mucko, vendar se popolnoma strinjam s  karin24 in shanio, vedno preveč je zapuščenih mačk in neodgovornih lastnikov ki spuščajo mačke na "svobodo"!! Mi imamo muco doma in ji prav nič ne manjka, sploh ne sili ven, je z balkonom in okensko polico čisto zadovoljna!

_____________________________

Lp

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zverine........
5.1.2008 14:22:37   
riders
Joj, grozno mi je hudo za tvojo mucko in zate user posted image

Ne razumem, da je sploh možno, da obstajajo taki ljudje....

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zverine........
5.1.2008 14:27:09   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

Pa naj mi še kdo reče, da je bolje, da so mačke zunaj.

Precej draga cena svobode, ne?

Upam, da naslednji muc ne bo zunanji ...


Mi imamo muco...par ur dnevno je notri, par ur pa zunaj...

Hoče ven, meni se zdi, da jo moram spustit...če hoče...ne vem, kaj je boljše...

Upam pa, da imam dobre sosede in da ji noben ne bo storil nič hudega. Živimo  v okolici Lj., na podeželju...zaenkrat je vse OK, ni pa rečeno, da bo zmeraj. Ampak nimam srca, da je ne bi spustila ven, ko se postavi pred vrata. In ko hoče notri, gre spet pred vrata. Je to narobe?

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zverine .. poškodovali so mucka
5.1.2008 14:53:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Danes zjutraj me je presekao, zvilo, user posted image nekrdo mi je likvidiral mačka, ne vem mislim da je dobil hdarec v glavo ker so mu učke pale ven.


Pred leti, no v srednjo šolo sem še hodila, sem tuti mojega Tomija našla sredi dvorišča ležat z izbuljenimi učkiuser posted image nič, nikjer nobene krvi, dlaka lepa,...učki pa kot frnikule zunaj (eden se mu je razlil) pa sem se do danes prepričevala, da mu je moral kdo s kolesom čez vrat peljatuser posted image



(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zverine........
5.1.2008 14:56:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Leiah

je z balkonom in okensko polico čisto zadovoljna!


To pa ti misliš. Drugega kot balkona in okenske police sploh ne pozna. Logično da ne sili venuser posted image



< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 5.1.2008 23:25:42 >

(odgovor članu Leiah)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zverine........
5.1.2008 14:58:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders


Mi imamo muco...par ur dnevno je notri, par ur pa zunaj...

Hoče ven, meni se zdi, da jo moram spustit...če hoče...ne vem, kaj je boljše...



Isto. Če želi ven, gre ven. Ko pa hoče spet noter pa popraska po šipi, da odpremo.

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zverine .. poškodovali so mucka
5.1.2008 17:09:53   
Netopirčy81
Jest sploh ne najdem besed za te sadistične norce, ki ne cenijo drugega življenja razen svojega. Sploh ne bi rada govorila, kaj bi s takimi ljudmi nardila, ker sem včasih tako jezna ko  user posted image .
Sem velika ljubiteljica user posted image  - sama imam 2 in sem tako vesela da ju imam ...

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zverine .. poškodovali so mucka
5.1.2008 23:31:03   
Anonimen
Tema je zaklenjena zaradi medsebojnega obračunavanja. Temu so namenjena zasebna sporočila. 

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?