|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 14:58:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaze nas odnos do svojih misli, nase zanemarjanje le teh, ali pa naso skrb, da bi bile misli in besede, ki jih izrazajo lepe in negovane. Tako kot pravimo za ljubezen, da je to rozica, ki potrebuje zalivanje in pozornost, tako jo potrebujejo tudi nase besede, misli, stavki.



To si pa zelo lepo napisala.


Ja hvala :).

Eno vejico sem pozabila, se mi zdi.



cccc, nazaj v šolo user posted image .
Ne, resno, saj se strinjam, da je treba jezik negovat, zanj skrbet, ga spoštovati in spoštovati tudi sogovornike.
Nekako tako, kot da se na poslovni sestanek prikažeš v trenirki (ali je trenerki?) in supergah. Neresno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 14:58:50   
Anonimen
Zdaj pa ne vem, ali je tako lahko priti na faks ali pa so vsebine tako pomanjkljive ali kaj tretjega.


Zahtevnost ispitov je prenizka, tako in drugace.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 15:03:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Nekako tako, kot da se na poslovni sestanek prikažeš v trenirki (ali je trenerki?) in supergah. Neresno.


Lahko so pokazes s trenerko, ce si moski....user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 15:06:05   
Anonimen
Churchill je bil dober govornik, tako vsebinsko kot oblikovno.

Žal marsikateri politik svojo sposobnost odlične retorike izrabljajo (ali so jo) za doseganje svojih bolnih (oprostite za izraz, a ne morem reči drugače) ciljev (npr. Hitler).

Ogromno politikov velja za dobre govorce, a niso pisali svojih govorov (npr. Kennedy). Za njimi so stale brihtne glave.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 15:09:29   
Anonimen
Churchill je bil dober govornik, tako vsebinsko kot oblikovno.


Njega nisem brala, niti poslusala.

A propos drugega dela teme, pravopisa.
Ni pomembno samo to, "da nas zastopijo". Precej bolje se razume dobro pripravljen govor, besedilo, sporocilo, kot besede kar v tri dni. Osnovno sporocilo je lahko enako, njegova globina in trajanje oziroma sporocilnost, pa bosta bistveno razlicni.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 15:11:57   
Anonimen
Žal marsikateri politik svojo sposobnost odlične retorike izrabljajo (ali so jo) za doseganje svojih bolnih (oprostite za izraz, a ne morem reči drugače) ciljev (npr. Hitler).


V tem je moc besede, ceprav je bila v konkretnem primeru vec kot izrabljena.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 15:15:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A propos drugega dela teme, pravopisa.
Ni pomembno samo to, "da nas zastopijo". Precej bolje se razume dobro pripravljen govor, besedilo, sporocilo, kot besede kar v tri dni. Osnovno sporocilo je lahko enako, njegova globina in trajanje oziroma sporocilnost, pa bosta bistveno razlicni.



Res je. So govorci, ki s prve povedo tako, da dol padeš. In potem s(m)o tisti, ki rabimo precej časa, da izpilimo en sam stavek. Še potem je bistvo pogosto spregledano ali ni dovolj razumljivo podano. Pa seveda tudi tisti, ki jim je vse skupaj brez pomena. Samo da lahko odpirajo usta (ali tolčejo po tipkovnici).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 15:22:03   
Anonimen
In potem s(m)o tisti, ki rabimo precej časa, da izpilimo en sam stavek. Še potem je bistvo pogosto spregledano ali ni dovolj razumljivo podano.


Sama sodim bolj v to skupino kot med dobre govorce.

Imam obcutek, da nas vecina rada komunicira in rada govori (in tipka...user posted image ), da se nas je pa malo pripravljenih v to smer tudi uciti in tudi razmisljati o smislu komunikacije in o poteh za dobro in boljso komunikacijo. Do nje se obnasamo kot bi bila sama po sebi umevna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 23:10:50   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Ja, to pa res. Ne vem, ce je med slovenskimi politiki dober govornik. Mogoce Plemeniti, ampak mi njegova vsebina ni pogodu.


Veckrat sem poslusala notranjega ministra Mateta, pa ne ko je bral govor, temvec pri povezovanju konferenc, srecanj s tujimi politiki, pogovorih.... Dalec nadpovprecno. Ne samo lepota jezika, temvec tudi ritem in vse ostalo. Pa tudi predsednik drzave Tirk - vec kot odlicno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
29.6.2008 23:30:33   
Anonimen
Dalec nadpovprecno. Ne samo lepota jezika, temvec tudi ritem in vse ostalo. Pa tudi predsednik drzave Tirk - vec kot odlicno.


Tole si bom zapomnila, hvala. Skoda, da je drzavna proslava ravno mimo.

Strasten govorec je (bil) tudi Kucan. Saj je se, samo redko se oglasi.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
30.6.2008 10:38:17   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
Čestitke za pogum. user posted image   Mogoče bo dala pa diplomo lektorirat ali pa se bo tam bolj potrudila. Obstaja pa tudi "spellcheck", ki ga imam jaz osebno vedno vklopljenega.


Zakaj imas vklopljen "spellchecker", ce je vseeno kako pises?


Da delujes bolj pismeno? Zakaj ce je vseeno kako pises?


Meni je vseeno kako kdo piše na raznih forumih (tukaj pa res ne uporabljam SC), za službo je pa res "malo" drugače. SC je odličen tudi za iskanje tipkarskih napak in pri pisanju diplome ga je pa res pametno uporabiti.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
7.7.2008 16:13:15   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*
Oba sva dokaj mlada, imava hčerko, do zdaj je vse vredu. Ampak očitno več ni ljubezni "do smrti", skoraj vsi slej ko prej varajo, pa zakaj sploh začet?

Ampak ti si že začela.



Sploh pa, analogno razmišljanje, čemu sploh živeti, če pa se itak umre. Čemu jesti, če se itak poserje in čemu se voziti če se itak zvečer pride nazaj domov.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
7.7.2008 20:00:32   
tincci
Lektoriram diplomske. 

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
7.7.2008 20:11:02   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: tincci

Lektoriram diplomske. 


A sem jaz preveč površnao brala? Ampak res ne zastopim kaj si hotla s tem povedat user posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
7.7.2008 21:32:58   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: alička

IZVIRNO SPOROČILO: tincci

Lektoriram diplomske. 


A sem jaz preveč površnao brala? Ampak res ne zastopim kaj si hotla s tem povedat user posted image


Da bi rada kej zaslužila? user posted image user posted image

BTW alička, tvoja punčka je pa ful srčkana!user posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
7.7.2008 21:43:36   
alička
O, hvala! user posted image

Se pardoniram, ker smetim.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
7.7.2008 21:44:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alička

IZVIRNO SPOROČILO: tincci

Lektoriram diplomske. 


A sem jaz preveč površnao brala? Ampak res ne zastopim kaj si hotla s tem povedat user posted image


Da smo zasmetili user posted image .

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?