|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.1.2008 16:49:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pranje na 95 stopinj
20.1.2008 16:56:30   
Anonimen
Jaz belo perem na 95, barvasto pa na 40. Madeže predhodono našricam s Megliom, če so mastni. Če so od trave, pa z Vanishom. Od sadja pa nisno imeli flekov, ker je imel itak slinček gor, ko je jedel.
Perem pa s Persil gelom, se mi zdi kar agresiven.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pranje na 95 stopinj
20.1.2008 22:10:07   
Hans
Jaz belo perem na 95, barvasto pa na 40. Madeže predhodono našricam s Megliom, če so mastni.


Jaz tudi tako.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pranje na 95 stopinj
20.1.2008 22:28:14   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz belo perem na 95, barvasto pa na 40. Madeže predhodono našricam s Megliom, če so mastni.


Jaz tudi, ali pa z bioshoutom ali kako se mu že reče. Vedno dam v več vode. Perem pa z dashom, včasih tekočim, ponavadi pa kar s praškom, ker mam po vseh drugih detergentih alergijo. Opere pa čist vse, ne spomnim se, da bi kakšne fleke puščal, razen kadar sem čisto preveč nabasala stroj (sadja itak noben prašek ne opere, npr. jabolka je najhuje ven dobit meni)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pranje na 95 stopinj
21.1.2008 11:03:58   
Anonimen
Belo obvezno na 95°. Pisano pa na 40 ali 60°.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pranje na 95 stopinj
21.1.2008 14:58:53   
mojsoncek
Belo na 95, pisano pa ce se le da na 60, drugace pa na 40.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.1.2008 15:05:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pranje na 95 stopinj
21.1.2008 15:07:05   
Anonimen
kot belo naj bi se štelo tudi sv. roza, sv. modra, rumena ??


jaz roza in ostale barve perem na 60 stopinj.
Kaj pa če bi pred pranjem namazala s kakšnim gelom za madeže?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pranje na 95 stopinj
22.1.2008 14:40:35   
špelin@
Jaz to operem na 70 st. C. Je pa res, da oblačila z madeži prej fajn natrem s pr. praškom in še kakšno zadevo proti flekom ter namakam dan do dva v koncentrirani raztopini pr. praška, šele potem operem. Gre vedno vse ven - razen temper in barv za steklo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pranje na 95 stopinj
22.1.2008 14:56:10   
bamby

kot belo naj bi se štelo tudi sv. roza, sv. modra, rumena ??


Tako perilo perem jaz na 40°. Če imajo sadne ali kakšne druge madeže, pa madež zmočim in ga potresem z vanishem oxi in pustim vsaj 2 uri ali več delovati. Potem pa to operem. Ponavadi gre dol brez problema, drugače postopek ponovim in pustim vanish delovati dlje časa. Uporabljam pa tekoči Ariel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pranje na 95 stopinj
22.1.2008 15:11:09   
Maxica
Belo perem na 90°C z Arielom v prahu, pisano, barvano ipd. pa perem na 40° z gelom.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pranje na 95 stopinj
23.1.2008 9:01:17   
barakuda
Belo na 95°C, barvasto na 40°C.
Trdovratne madeže predhodno natrem z Vanishem ali Megliom, perem pa belo perilo ponavadi samo z detergentom v prahu, za barvasto pa dam kombinacijo gel in det. v prahu.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pranje na 95 stopinj
23.1.2008 14:16:16   
KIKI****
JAZ PEREM BELO OBVEZNO NA 95°C, ker imam mož bandure (pleskar) grozne od barv in vsega zasušen 100X. je pa res da laki ne gredo dol, se pa vidi kako se lepo operejo.
Svetlo perem na 60, če je fajn umazano dam na 60 in predpranje, pa kak madež  probam prej vn dobit.

Črno in temno perem pa al na 60 al pa 40 odvisno kok je umazano.

Uporabljam lenor in ariel.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?