|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 139 [140] 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 18:41:54   
biba77
No, pri nas ni nic kaj prida...
Na eni strani en folikel 10 in pol mm, ostalo vse ... nic. 17 dan ciklusa.
Dr. Reljic me je sicer se naslednji ponedeljek narocil na UZ, ampak s spremno besedo, da zelo verjetno ne bo nic v tem ciklusu; da bomo sprozili M in v naslednjem povecali dozo.

Tako, prilagam popravljen seznam...


                            user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image

  • maša82 - 4.ciklus - 28.1. krvni test(21 m)
  • biba77 - 1. ciklus (z IUI?) - UZ 28.1.
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)
  • nf- 2.ciklus - 5.2. test (17m)
  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • anonimna - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus user posted image
  • snežinka - 1.ciklus
  • pike - 1.ciklus
  • trinity22 - 1.ciklus

       user posted image SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKEuser posted image
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)
  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 19:51:18   
Petra1111
Danes sva bila z mojim na pregledu - 14.dan in ni niti foliklov. Obup. Sicer me, je g. malo potolažil, da so lahko že počli, ampak zelo dvomim, ker bi verjetno videla vsaj sluz. Pa nič. Sploh ne vem več, kaj naj naredim, ker samo jočem.
Upam, da boste ve opravile boljše kot jaz.
Nič, gremo v naslednji krog in upajmo na najboljše.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 20:32:21   
trinity22
Petra1111 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: klub klomifenk
21.1.2008 23:55:43   
biba77
Petra1111, midve sva na istem.user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 7:45:03   
Petra1111
Trinity hvala.
Biba77 kakosi ti. Pri meni je danes nekoliko boljše,čeprav še vednoko se spomnim kako sem opravila,lahko jokam.
Punce povejtemi, kdaj oz kateri dan folikli ponavadi počijo in ali se to potem vidi?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 7:55:17   
amor real
Petra111 ne obupaj !!! Jaz tudi nisem imela skoraj nikoli foliklov med jemanjem klomifena, oziroma so bili vedno premajhni glede na dan v ciklusu.
Sedaj pa sem user posted image  in to čisto po naravni poti, brez klomifena, prometriuma in vsega !!!

GLAVO GOR, ker ko boš najmanj pričakovala se bo pojavil user posted image  !!!!

user posted image user posted image user posted image  vsem vam dragim klomifenkam !!!!

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 8:01:16   
Petra1111
Hvala amor real. Torejti je uspelo na koncu po naravni poti, ne. Vsi taki primeri,so mi danes v veliko tolažbo.
Ali si ti tudi imela PCO?

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 8:45:18   
neela
petra1111 in biba77 - pošiljam vama en velik cyber objemček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pogumno naprej, me ostajamo z vama!!!
petra, kaj ti si samo v tem ciklusu (piše, da ti je 4.) tako odreagirala? v prejšnjih si bolje ali je skoz tako???

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 8:49:30   
amor real
PETRA111, preberi si mojo zgodbo na UPAJMO SKUPAJ - za naju je to čudež.

Jaz imam PCO, ful neredne user posted image , prekomerno težo.....

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 9:06:39   
Petra1111
hvala neela.To je moj 4. cikel. Na UZ sem bila pa samo v 1. in 4.ciklusu. V 1. ciklusu naj bi odreagirala naklomifen, v 4.ciklusu pa ne. user posted image
amor real- tvojo zgodbo sem prebrala že prej in sem se je takoj spomnila, ko si mi omenila, da je na tisti temi. Bravo! Upam,da bo tudi pri meni enkrat +. Kako kaj tvoja nosečnost?
Ali mi lahko poveste, kdaj se folikli že vidijo in kdaj začnejo rasti?


(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 9:23:27   
biba77
Petra1111, jaz imam tudi PCO.
Pred tremi leti (nekje v tem casu) sem ze tudi jemala Klomifen. Najprej 3 cikluse brez UZ, potem 2 z UZ in IUI-jem.
Mislim, da sem takrat vedno reagirala, ker sem tudi M dobila in pri mojem PCO je to enostavno povezano (ce je O, je M; drugace lahko samo cakam in upam, da ne bom imela nekih blesavih izcedkov vmes).

Za mene je ta ciklus eno samo veliko razocaranje, saj je terapija, ki je takrat delovala, danes neprimerna in se sprasujem zakaj?
Se bolj me jezi, ker je Klomifen imel nek ucinek (moja koza je kot da sem v najhujsi puberteti), samo ne na moje jajcnike. Da ne govorim, da cel cas cutim neko pikanje in zategovanje okoli rodil. user posted image

Se dalec sem od kakega obupovanja, a vseeno imam kar neko krizo.
Vceraj sem imela posebej slab dan (pa se najina obletnica poroke je bila), a moram priznat, da me je user posted image uspesno odvrnil od crnih misli.

Malo niham v razpolozenjih, najveckrat skusam sama sebe enostavno spraviti na druge misli.

Upam, da bo boljse. Ce ne prej, naslednji ciklus. Pac z vecjo dozo...user posted image




_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 9:44:59   
neela
Evo biba77 - kot nekaj dni nazaj, ko sem bila sama v trenutni depri in ste mi ostale stale ob strani in me potolažile; tako sem sedaj jaz na vrsti, da to vrnem. Sicer si že sama napisala, da ne boš vrgla puške v koruzo - to itak, ker ženske vztrajamo do konca!
Po drugi strani pa sem sama začela razmišljati, da dejstvo, da nismo še zagledale user posted image  oz da še nimamo user posted image , pove, da moramo še prej nekaj pomembnega postoriti/doživeti, preden bomo v naročje prejele svojega sončka. Verjamem v to, da je vsaka stvar nečemu namenjena in da se ti zgodi takrat, ko se ti vse poklopi.

Poleg tega - po tvojem nick-u sodeč si tudi tista prava generacija (letnik 77?), ki se ne predamo, ki gremo z dvignjeno glavo naprej proti vetru ali pa proti soncu, vendar na koncu uspemo! Kajne?
Zato biba, kar pogumno naprej, tudi ti dobiš sončka v naročje! user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 10:20:49   
Petra1111
biba77- tudi jaz sem enako odreagirala na klomifen. Mozolji povsod, špikanja v jajčnikih, pravega rezultata pa ni. Se mi zdi da je 1/2 tablete na dan res premajhna doza- ampak specalisti že vedo,ne?


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 10:34:07   
nf
Punce, Biba in Trinity, ne bit žalostni. Mogoce ni ta mesec, mogoce bo pa naslednji mesec. Mogoče bo pa že ta mesec?? Kakor je Amor real v svoji zgodbi napisala, da je zagledala ta pravo sluz kr enkrat, ko je najmanj pričakovala. Vse je mogoče.
No jaz sem tudi imela včeri pregled in sem ful vesela. Najdli smo en folikel velik 21mm, spermiji so švigal sem pa ke, skratka zgledalo je zelo zelo obetavno. Baje da bo O vsak hip in dohtar je rekel, da kr v akcijo! user posted image  
Punce, navijam tudi za vas! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 10:59:31   
Petra1111
nf super, vsaj ti imaš dobre novičke. Ali lahko poveš kakšno dozo klomifena so predpisali tebi?


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 11:48:22   
nf
Jaz imam polovicko od 4. do 8. dneva. Dohtar pravi, da večja doza ne bi prispevala k večji plodnosti (nekako tako). V bistvu se mi zdi zelo čudno, da bi morala Trinity tako hitro povečevat dozo pa da ne omenjam, da bi na koncu jemala po tri tablete user posted image  user posted image  Sej to je hiperstimulacija waiting to happen user posted image  Jaz bi z rezervo vzela take tretmane, raje bi zamenjala dohtarja.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 12:01:43   
biba77
Ja, jaz sem pred leti in zdaj na enaki dozi: 2 tbl./dan od 5.-9. dne.
Takrat sem imela enkrat 2 in drugic 1 folikel, zdaj pa nic.
Meni je G tudi napovedal povecanje doze v naslednjem ciklusu in mislim, da ni s tem nic narobe, ce je ciklus nadzorovan.

V primeru, da bi prislo do razvoja zelo velikega st. foliklov, bi ze ukrepali.
Poznam pa se par deklet, ki jemljejo po 3 tbl.


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 13:19:59   
gracija
Pozdravljene klomifenke,

mene pa zanima kako je s savnanjem med jemanjem klomifena,mislim pred in po menstruaciji in pa s telovadbo, recimo orbitrek in trebušnjaki. Zanima me, če to kaj vpliva na zanositev.

Lep dan vam želim

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 13:20:00   
nf
Ok to je čist vse lepo in prav. Ampak da pa G kr reče, da nej ona sama od sebe mesečno zvišuje dozo, medtem ko sploh ne ve, kako bo Trinity odreagirala na K, to mi je pa čist mem. Mogoče bi pa že na pol tabletke odreagirala pa se ji ne bi blo treba zastrupljat s takimi dozami hormonov. Uff sem se razjezila user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 13:23:18   
nf
Gracija živjo. Pomoje da telovadiš lahko čisto normalno, s savnanjem pa raje ne bi pretiravala, vsaj po ovulaciji ne. Vem, da savna pokoplje spermije, ne vem pa točno, kako na žensko vpliva.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 13:27:29   
biba77
Ja, seveda se strinjam s tabo, ce je tako....user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 14:22:56   
Anonimen
Glede doze klomifena je bilo že veliko napisanega. Pa vseeno ne škodi še enkrat povdarit, da klomifen tanjša sluznico in posledično ne pride do vgnezditve. To velja za 2 in več tablet K. Na vašem mestu bi razmislila ali se splača jemat 3 tablete, raje bi šla po drugo mnenje, zdravi se lahko še kako drugače, kot pa z velikimi dozami klomifena. 

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 15:56:59   
PENCA
Čao punce!
Tudi jaz sem prejšni mesec začela s K 2 tablete na dan. Pa zgleda, da je kar uredu doza, ker sem pridelala 2 folikla. Eden je bil na 11. dan velik 17 mm, na 14. dan pa skoraj 21 mm. Danes je pa žle 18. dan, pa se mi zdi, da še ni počil. Vsaj po zategovanju, ki ga čutim v jajčniku, sodeč. To se mi zdi čudno, ker cikluse pa nimam dolge. Ponavadi pride na 30. dan. Mogoče bo pa ta mesec bolj pozna user posted image
Nela in biba77, tud jaz sem letnik 77, tko da smo že vsaj tri. Vama povem, da takih kot smo mi ne delajo več. user posted image user posted image user posted image Ura je že cajt, da smo letos me na vrsti za user posted image .
Pike ne se sekerat, če tvojga en dan ni doma. Itak je najboljš, da user posted image na dva dni.
Snežinka, dve tabletki na dan od 5. do 9. dne se mi zdi, da je to najbolj standardna doza. Tud jest sm tko štartala.
Petra1111 obstaja pa res možnost, da je folikel res že pred 14. dnem počil. Sploh če imaš kratke cikle. Boš vidla kdaj boš dobila user posted image . Praviloma naj bi bila ovulacija 14 dni pred user posted image .
Trinity jaz bi na tvojem mestu, če bi le imela možnost, zamenjala G. To se mi pa zdi skrajno neodgovorno, da te kar šopa s hormoni, ne da bi te vsaj spremljala na UZ.
Takok kot je moja bivša G rekla, da naj pridem ko bom noseča, prej pa sploh ne rabim hodit. Pa kar naprej sm mela vnetja, pa ciste... Ona pa tko. Pa za neplodnost me sploh ni zdravla. Pa sem že takrat 7 let delala na tem. Zdaj sem pa pred dobrim letom zamenjala in sem zadovoljna.
Klomifenke moje, samo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in slej ko prej bo user posted image . Za vse ki ste žalostne pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 16:58:24   
neela
PENCA pozdravljena!!! user posted image user posted image user posted image
Tako lepo si napisala, vse po vrsti 'pobarala'...prav fejst si! No, sicer pa smo klomifenke same fejst punce, kajne?
Če greš malo bolj brskat po RR boš videla, da imajo punce čisto različno O, čeprav imajo reden ciklus - mogoče si ena izmed njih. Ti samo user posted image user posted image user posted image   pa nimaš kaj za zgubit...

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 21:03:59   
stunfek
jaz pa jutri začnem s klomifenom...jaz bom vzela tabletko in pol :) ultra zvok imam 13. dan ciklusa oziroma 31.1. zjutraj user posted image .


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 139 [140] 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 139 [140] 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?