|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S kemperjem v italijo
29.1.2008 20:53:49   
tincci
Vidim, da ste tukaj nekatere prave potovalne mačkeuser posted image Zato prosim za kak nasvet.

Prvič bomo najeli avtodom, mož pa 2-letnica, za 10 dni pa ful bi šli radi v Ita. Do sicilije je malo dolga za prvič, ali pačuser posted image Sardinija mene mika, toskana odpade, ker nima plaž... skratka junijsko potovanje z obveznim kopanjem.

Prosim... user posted image


_____________________________


www.alergije.net
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S kemperjem v italijo
29.1.2008 22:25:04   
viv_
Na Sicilijo je škoda hodit za 10 dni, od tega ti 2 dni pobere pot, ker je ogromno stvari za videt...

Sardinija je pa simpatična, ja... user posted image  Smo bili lani, 14 dni.

Varianta je tudi Elba in okolica.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S kemperjem v italijo
30.1.2008 13:32:02   
tincci
Tudi o Elbi sem razmišljala, ja. Samo kaj greš potem za okolico, bolj po mestih? Meni bi bilo blazno všeč večinoma bit lepo ob morju ob kaki lepi plažiuser posted image Kaj pa kempi, koliko so kaj po sardinija na noč za kemper? Pa še nekaj mi prosim povej, vidim, da si v teh stvareh: koliko je velika hladilna skrinja v hladilniku, koliko spraviš notri (cca 3kg mesa bi šlo)?

Lp,
Tina


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S kemperjem v italijo
1.2.2008 21:35:11   
tincci
Smo šli danes rezervirat avtodom, skrinja je dovolj velikauser posted image Zdej pa samo še pot za 11 dni rabimo, ampak to bo najmanjši problemuser posted image

Aja, kaj pa korzika, je res ful draga (dražja od sardinije)?


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S kemperjem v italijo
3.2.2008 9:15:53   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: tincci

Aja, kaj pa korzika, je res ful draga (dražja od sardinije)?



Ne, Korzika je cenejša od Sardinije.

Za kampe poglej na netu, imajo vsi cene...
Mi smo bili na Sardiniji v naslednjih 4 kampih:
- Cugnana (Porto Rotondo-Costa Smeralda)
- La Mariposa (Alghero)
- Spinnaker (Oristano)
- Cala Gonone


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S kemperjem v italijo
5.2.2008 10:11:38   
binica
Koliko pa pride najem kamperja??

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S kemperjem v italijo
5.2.2008 12:11:31   
viv_
V visoki sezoni tm 100-120 Eur na dan

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S kemperjem v italijo
7.2.2008 18:52:05   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tincci

Smo šli danes rezervirat avtodom, skrinja je dovolj velikauser posted image Zdej pa samo še pot za 11 dni rabimo, ampak to bo najmanjši problemuser posted image

Aja, kaj pa korzika, je res ful draga (dražja od sardinije)?



Korzika je čudovita. Sem bila tam 12 dni in resnično uživala. Bila pa sem s šotorom. Kampi so zelo urejeni, čisti. Plaže so enkratne za male otroke, saj so večinoma peščene. Mesta so manjša, ampak vseeno lepa. Ljudje pa tudi zelo prijazni. Jaz Korziko zelo priporočam. Če te zanimajo slikce mi piši na ZS pa ti dam link, kjer jih imam objavljene. Samo se bo potrebno registrirat.

Korzika se mi ni zdela draga. Hm...400€ na osebo sva zapravila. Sva pa jedla tudi zunaj, vsak dan kavica.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S kemperjem v italijo
14.2.2008 21:11:17   
tincci
Bova podaljšala in najela za 13 dniuser posted image Še vedno pa se odločava med korziko in sardinijouser posted image Kemper sva dobila ful ugodno, za 60 evrov, sej drugače se ne bi odločila, drugi najcenejši je bil šele za 85.

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S kemperjem v italijo
15.2.2008 13:42:45   
blak
A zaupaš, kje ste najeli avtodom? Zaradi cene namrečuser posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S kemperjem v italijo
16.2.2008 8:13:24   
tincci
Blak, sem ti poslala na zs.

Aja, sva se odločila, da gremo na Korzikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Od 8.6. do 20.6. 

Tako da če kera priporoča kak dober kamp ali kaj za pogledat si, prosimuser posted image


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S kemperjem v italijo
16.2.2008 11:05:04   
frufru
Aleria(rimski ostanki), Cap Corse (neke vrste puščava), Sartene (prazgodovinske najdbe), Bonifaccio (kredni nanosi, jame, pogled na Sardinijo) , Porto (calanques), Corte (središče korziškega separatizma izhodišče za raziskovanje hribov in jezer v dolini Restonice), Ajaccio (rojstna hiša Napoleona), narodni park Castaniccia- hrana iz kostanja, Calvi (kortiški Santropez, kao rojstno mesto Kolumba- Hrvati bi jih po ritiuser posted image ) Najboljši kampi so bili meni v okolici Bonifaccia, Propriana in v notranjosti v Corte-u, pa na Cap Corse obvezno it, ko mata kamper. Jaz sem bila peš v kombinaciji na palček in vlak, pa tja nisem šlauser posted image user posted image user posted image . Sem imela namen, samo mi je zmanjkalo časa. Z avtom se da pa vse to videt in še več v 14 dneh. No mal je odvisno tudi od tega koliko se kopaš. Za vodič si pa sposodi Michelinovega, meni je bil ta še najboljši. za kampe maš pa to spletno stran http://www.campingcorse.com/indexang.html

< Sporočilo je popravil frufru -- 16.2.2008 11:07:30 >

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S kemperjem v italijo
18.2.2008 8:41:33   
tincci
Zakaj bi jih hrvati po ritiuser posted image A ni bil kolumb rojen v Genoviuser posted image

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S kemperjem v italijo
18.2.2008 20:56:33   
Kaliope
Ja, bil .. pomojem je v zgornjem postu mišljen Marco Polo, ki je - po prepričanju Hrvatov - bil rojen na Korčuli ... da je Italijan pa pozabijo ;) današnja precepcija zgodovine, ah ja

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?