|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bauhaus vrata
12.2.2008 20:44:29   
lucika
ker verjemem, da tiste, ki se vas trenutno gradnja ne tiče, ne zahajate ravno na ta forum, bom vprašala tukaj:

ali je katera kupila in vgradila poceni (kao, haha) vrata, ki jih prodajajo v bauhausu, baumaxu in obiju? pri čem se odraža ta manjša cena oziroma kvaliteta? ker cena je 8x manjša od "normalnih" vrat.

aja, ne me prestavljat na forum gradnja, ker tam je govora o vratih, pa mojega vprašanja ravno ne šljivijo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bauhaus vrata
12.2.2008 20:50:32   
lucika
no, evo, v isti sekundi sem premaknjena...
mislim..,..tole me pa jezi no.

kakorkoli..... kdo kje s kom, o čem, ni važno o čem...o vsem...se da debatirat na čveku. razen o tistem kar moderatorje moti, al kaj???????????'
če noben ne bo odgovarjal bo tema itak takoj na dnu...

ma, bedarija...kaj se sploh jezim.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bauhaus vrata
13.2.2008 8:40:11   
Skabi
lucika, ne se jezit. Jaz sem že prej prebrala tvoje vprašanje. Sicer gradim, ampak o teh vratih ne vem nič. Poskusi na PodSvojoStreho, tam je enkrat že bila debata o tem.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bauhaus vrata
13.2.2008 9:35:55   
žigolino
Mi imamo ene iz baumaxa in ene od enga privatnika,ki se ukvarja z alu vrati.Te so bile trikrat dražje ampak razlike pa ni nobene,vsaj tri lete odkar jih imamo.Le da tiste od baumaxsa so se malo težje kao vgradile,ker smo kar tega privatnika prosili naj nam jih postavi,pol pa ne vem a je bil jezen ker jih nismo pri njemu kupili al so se res težje postavlauser posted image
Smo imeli pa še en problem tiste dražje so malo širše in gor sta dve šipi spodnji del pod šipami pa je alu in ker so vrata skoz na soncu(dopoldan) se je ta alu del zvil za pol cm in pol so prišli popravit ,so dali not dva manjša dela in vmes en stebriček.Zdaj pa je vredu.Opravičilo je bilo da je pač prevelik razpon in da mora biti vmes nosilec.No to je edina problem kar smo jih imeli z vrati.Se pa odločamo še zanakup enih in definitivno bodo ta tapoceni ker saj pravim zaenkrat ni razlike v kakovosti.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bauhaus vrata
13.2.2008 21:51:15   
natalia
midva bova tudi vzela vrata v merkurju ali Bauhausu, ker prvič  - niso slabe, kar se kvalitete tiče, pa drugič, ker se mi zdijo druga vrata občutno predraga in si jih niti ne morema privoščiti.

lp


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bauhaus vrata
14.2.2008 16:54:58   
janjja
No midva sva jih kupila v Bauhausu ampak dala sva za nje 900 eur.
Tako da meni se ne zdi niti tako poceni...user posted image
No lahko jih dobiš tudi za 200 eur samo "kolko dnarja tolko muzike"

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bauhaus vrata
14.2.2008 19:25:23   
lucika
janja, a ti to o enih vratih? en komad toliko? aaaaaaa...

no, midva sva se odločila in jih kupila. jaz mislim ,da bodo ok. sicer sem vprašala, kakšna je razlika med temi in onimi "dragimi" vrati, pa mi pravi, katerimi dragimi, mi imamo samo te:)
vzela sva za spodaj bele, za zgoraj pa rjave. o kvaliteti bom pa kaj več povedala čez nekaj let:) upam, da nič slabega.


(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bauhaus vrata
15.2.2008 9:09:42   
Skabi
Janjja menda ne govoriš o enih vratihza 900 e??? Ker cene vrat so od 200 evrov dalje, pa so priznane kvalitete (Jelovica, Lesna,...).  Če pa so to res samo ena vrata, pa  pokaži kako fotko, prosim.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bauhaus vrata
15.2.2008 9:24:37   
Skabi
janjja, si ti mislila vhodna vrata? Ostali pa notranja user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bauhaus vrata
15.2.2008 15:51:33   
janjja
Ja zunanja (aluminjasta) vrata.
Aja o noranjih teče besedauser posted image  Notranja pa smo v Bauhausu kupili za 400 eur - 5 kom

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bauhaus vrata
15.2.2008 17:29:12   
KIKI****
Mi dva sva jih dala delat in sva za ena vrata dala 55.000 bivših sit, ker jih imava z nadsvetlobo (3 kom) 3 kom so pa brez so ble pa 38.000 sit. Mislim da so slabše kvalitete ampak spet ne tko slabe da ne bi ble za stanovanje. Je pa nekaj res, kar si bom zapomnila za vedno.


Raje počakam leto dni in kupim orng kot pa na vrat na nos letim po najcenejšo stvar. Midva te možnosti nisva imela ker sem zanosila in sva si v  8 mesecih iz nič uredila cel zgornji štuk z opremo in naju je prišlo ogromno-12.000.000 bivših sit, s tapocen robo.
Paše skoz nekaj urejava zunaj na bajti nikol ne bo koncuser posted image .
Zdaj je na vrsti terasa spomladiuser posted image  komaj čakamuser posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?