|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 12:52:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Nisem rekla, da je BOLJE brez sosedskega krega in/ali policije, ampak nekateri se tega dvojega bojijo in/ali izogibajo kakor hudič križa (ne vem sicer, zakaj, ampak pa po besedah Mašolinke "bolj zlobne narave je, pa si nihče nič ne upa").

A nisi ti članica DPMŽuser posted image

Ne. Sem pa bila pred juhuhu leti, ko je bil sedež na Trubarjevi ulici v Ljubljani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 23:57:29   
Anonimen
No super, da sta zrihtale. Držim pesti, da se muce takoj rešijo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Blok smrdiii
24.2.2008 9:17:38   
Anonimen
Včeraj sta prišli dve punci.Vem samo toliko,koliko je povedala mami.V kleti je 5 mačk.Smrdelo je ko kuga.Tisto žensko sta ostro prijeli a pomoje jim ni hotla odpreti vrata kleti.Zabičali sta ji da danes pridejo in da muck ne sme spustiti ven.Včeraj ob enajstih zvečer jih je pa  spustila ven,vsaj tako je mami vidla (je bilo temno).Več ne vem....
Bo gotovo kaj več Jolly povedalauser posted image

Enkrat je že prišla inšpekcija pa ni bilo učinkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Blok smrdiii
24.2.2008 10:03:32   
jolly123
Oj

a res a ven jih je spustila??? Kaj jih ni več v kleti sedaj? Punce sta ji rekle, da naj jih pusti notri dokler ne dobita izjave od občine, da bo občina za njih plačala zdravljenje in sterilizacije in kastracije.

Ma od inšpekcije ne bi zgubljala besed, ker je vsaj na kranjskem področju porazna. Upam, da nam uspe mačke porihtat brez njih, ker so baje ravno primerni za oddajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Blok smrdiii
24.2.2008 10:16:09   
Anonimen
Enkrat so ji že vzeli 7 mačk.
Je mamic prov gor zasmrdelo,ko je odprla okno kletiuser posted image Opozori punce da se zna ona delat budalo,da to niso njene mačke in pa da jih ona ni spustila.Je pa bila ona z baterijouser posted image

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Blok smrdiii
24.2.2008 10:21:26   
jolly123
ja sej so rekle, da je z vsemi žavbami namazana. Da ni hotela odpreti kleti, ker ona kao nima ključa.  Jah shit je, ker če zdej kličemo inšpekcijo ne bo mogel noben dokazat da so to njeni mački. Ona pa tud verjetno ne bo priznala.
Ma punce so rekle, da bodo šle najprej po izjavo na občino, pol bodo pa pač prišle po mačke.  Sam to  ni rešitev, ker tale mama jih bo nonstop nabavljala. user posted image

Takim starim se res ne da nič dopovedat, usekala bi jo enkrat ena res fejst položnica, bi mogoče potem kdaj premislila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Blok smrdiii
24.2.2008 10:30:06   
Anonimen
Za 3 v bloku vem da bi pričali da so njene mačke.Dve ima še v stanovanju in včasih po zračniku kopalnice zasmrdi.Ampak tam ima pomoje zrihtano.

Take tudi položnica ne bo ustavila pa itak jo ne bi plačala.
Ma dej,če podnevi spi,ponoči pa okoli bloka leta z baterijo in jih kliče in daje hrano.

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Blok smrdiii
26.2.2008 7:38:02   
Anonimen
In kaj se zdaj dogaja s temi mačkami?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Blok smrdiii
26.2.2008 7:41:26   
jolly123
Punce so včeraj spet bile tam, mačke so seveda spuščene, ujeti se jih ne da. Ko dobimo nazaj sposojeno živolovko jih bodo prišle ujeti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Blok smrdiii
26.2.2008 7:52:33   
Anonimen
 

No, upam, da se bo srečno končalo tole. Lepo jolly, da se tako trudite.

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Blok smrdiii
26.2.2008 9:08:47   
ninataja
Jaz sem dve leti nazaj dobila bolezen od takih bolnih mačk - mikrosporija. Začeli so se mi delati nekakšni mozolči ki so se sušili in večali ... Izpuščaje sem imela po celem telesu in srbelo je kot user posted image . Še isti dan ko sem bila pri zdravniku sem morala v LJ v KC. Ker sem imela že tko razširjeno zadevo mi mazilo sploh ne bi  pomagalo, zato sem dobila tablete, za katere sem še isti dan prebrala, da ob jemanju KT povzročajo razpad jeter ... Hvala bogu da sama berem navodila tablet! Stvar so mi potem stabilizirali in sem mogla še leto dni hoditi vsak mesec v LJ na testiranja, da so pregledali ali je mikrosporija še prisotna ali ne ... Da ne omenim da sem imela veliko srečo, da izpuščajev nisem dobila na lasišču, ker bi mi lahko na tistem delu kjer bi bil izpuščaj odpadli lasje za vedno ... Res ni se za hecat s temi zadevami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Blok smrdiii
26.2.2008 12:24:07   
pijja
Uh,naš moj bivši sosed je imel v stanovanju okoli 20 mačk in so skozi okno not pa vn hodile.Včasih jih je bilo tudi na stopnišču po 10 komadov na enkrat.

Da ne govorim o svinjariji v stanovanju,bruhanje, dlake,iztrebki,pa ni nič čistiluser posted image .Pa smo ga lepo na veterinarsko prijavli,da ne govorim da so našli crknjene mačke tudi pod kavčemuser posted image Od takrat je mir,ker to so bile neznosne razmere tudi za mucke.

Se pa še vedno spomnim ,ko sem šla zjutraj na šiht,pa sem pred vhodnimi vrati stanovanja stopila nikamor drugam ,kot v mačje bruhanjeuser posted image user posted image .Mater sem popizdevala kot user posted image . Res ti svetujem, da se obrneš na veterinarsko in ti bodo  potem oni svetovaliuser posted image



_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Blok smrdiii
11.3.2008 8:17:14   
Anonimen
Uštimano ni nič-mačke še vedno zaprte,blok še vedno obupno smrdiuser posted image user posted image

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Blok smrdiii
11.3.2008 8:24:29   
Anonimen
A ni nihče pršu pol k ste prjavliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Blok smrdiii
11.3.2008 19:44:25   
Anonimen
Prišli so ampak očitno ženski nič ne morejo.user posted image  babji

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Blok smrdiii
19.3.2008 8:48:39   
jolly123
Dva mačka sta ji bila odvzeta in imata tudi že nov dom. a inšpekcije ni bilo? Kot smo slišale naj bi se inšpekcija tudi zglasila pri njej? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Blok smrdiii
19.3.2008 21:16:56   
Anonimen
Eni so prišli ja ampak ne vem če niso bili za zaščito živale.

V glavnem mačke spušča mal ven ampak večinoma so očitno v kleti,ker ti gre na bruhanje ko stopiš v blokuser posted image

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Blok smrdiii
19.3.2008 21:33:55   
Šarki
ja prov bogi ste??user posted image
a nimate nobenga pravilnika da v bloku nesmete imet domačih živali??

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Blok smrdiii
19.3.2008 21:45:43   
totimato
... rešitev je enostavna in zajema dva koraka.
1. nabavite prisrčnega kužka.
2. navadite ga, da lula po vratih dotične osebe.

Psi, kadar zavohajo mačke, ponavadi niso tiho. Lajanje bi pripomoglo k prostestu.

Mislim, da si psa lahko v azilu tudi sposodite, mu nudite začasen dom... kužku popestrite teden, on pa vam pomaga rešiti težavo na progresiven način

user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Blok smrdiii
19.3.2008 21:47:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: totimato

... rešitev je enostavna in zajema dva koraka.
1. nabavite prisrčnega kužka.
2. navadite ga, da lula po vratih dotične osebe.

Psi, kadar zavohajo mačke, ponavadi niso tiho. Lajanje bi pripomoglo k prostestu.

Mislim, da si psa lahko v azilu tudi sposodite, mu nudite začasen dom... kužku popestrite teden, on pa vam pomaga rešiti težavo na progresiven način

user posted image


Ojojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu totimato)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Blok smrdiii
20.3.2008 7:25:39   
jolly123
Kužkov si v azilu ne moreš kar tako sposojat kot tebi paše user posted image

Problem pri tej ženski je, da je psihično neuravnovešena ( za moje pojme ), ker je pravi zbiratelj, mački so ji bili že enkrat odvzeti in je nabavila nove. Punce so sedaj prišle k njej in ji probale razložit da to kar dela ni OK in se zmenit z njo, da mačke vzamejo. Ampak sterilizirat in kastrirat ne ker so pol čisto bogi, da ne govorimo o tem da je ena muca komaj preživela ker je imela toliko glist v sebi.
Ko so punce prišle po mačke jih je pa ona seveda ven spustila in to niso kao njeni mački. Ne vem kako se bodo punce odločile ali bodo sedaj prišle po te mačke ali ji bodo poslale inšpekcijo. jaz osebno bi jo zarubila do amena, da ji nikoli več ne pride na pamet kaj takega počet. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?