|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grdo urezala
22.2.2008 12:25:04   
saraja
SEm se par dni nazaj grdo urezala na desni nogi - gleženj. Sem si nabavila v Dm-u tisto reč, ko si lahko z britvico režeš, sem kar po domače napisala. No in sem se tako urezala, da me ful boliuser posted image , niti čevljev ne morem nosit, to pa je zdaj ful moteče, ker jih bom morala nosit!Kaj si naj dam gor, da se čimprej zaceli!

Pa nasvete prosim, hvala!


_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grdo urezala
22.2.2008 12:31:36   
srki
Kakt tanek obliž, pa z bepantenom namaži, če kaj vem, je proti ranam tudi.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grdo urezala
22.2.2008 12:47:44   
Naja31
Dm-u tisto reč, ko si lahko z britvico režeš


A to misliš tisto za rezanje trde kože s pet?

No, meni se še ni uspelo porezati po gležnju, ampak se mi je tudi zgodilo, da sem preveč zarezala na peti. Samo meni se to ponavadi zgodi poleti, ko lahko nosim natikače pa ni tako hudo. Pa nekaj dni se vedno šepala, ker nisem mogla na peto stopiti.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grdo urezala
22.2.2008 13:02:03   
saraja
Ja tisto user posted image reč, ja pa malo šepam ja! Saj niti sama ne vem, kako sem se lahko tako urezala, ampak sem se, no malenkost nad peto, ne ravno po gležnju no! Sam sem se pa kar globoko. Ker sem to delala prvič in je bolj taka čudna ta stvar. Jao, pa še dodatne britvice sem si zraven nabavla. Jih bom že v promet spravla.

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grdo urezala
22.2.2008 15:03:49   
Anonimen
Joj, me je kar skupaj vleklo ko sem prebrala.
Daj si razkuži okolico z alkoholim po rani pa si fiziološko polij da jo izpereš, potem pa namaži z bepantenom ali pa kakšno drugo kremo za te zadeve, ki deluje kot antiseptik in celi rane. Čez si daj kakšno gazo in zalepi.


(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grdo urezala
22.2.2008 19:27:20   
saraja
Sem naredila, boli pa ko user posted image , se mi je pa začelo gnojituser posted image . Upam, da bo bepanten pomagal!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grdo urezala
23.2.2008 0:03:23   
Anonimen
Sem naredila, boli pa ko , se mi je pa začelo gnojit . Upam, da bo bepanten pomagal!


Verjamem, da boli ko sam satan ja. Če se ti gnoji čim večkrat izperi rano in poskusi odstranit zagnojeno. Pojdi v lekarno in naj ti dajo nekaj za namazat, včasih se je dobil en prašek v taki oranžni plastični steklenički, pa se kot zakleto ne spomnim zdajle kako se mu je reklo. Najbolje, da vprašaš kaj ti priporočajo.

No, pa nikar si več ne delaj takih operacijuser posted image  

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grdo urezala
26.2.2008 8:21:34   
honey
Ja, tudi jaz sem se enkrat urezala s tistim user posted image . No, pa sem govorila s pedikerko in mi je rekla, da če si to delam doma, da naj bom pazljiva in takoj, ko čutim, da je rezilo prišlo do "kože" (se pravi, ko sem odstranila tisto trdo kožo), neham z rezanjem. In res se nisem nikoli več urezala, pa si zdaj to redno delam - sploh poleti, ko sem v papučah mi je grozno grdo in si drsam 1x na teden. Ja, boli pa res, vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grdo urezala
26.2.2008 8:35:08   
pijja
včasih se je dobil en prašek v taki oranžni plastični steklenički, pa se kot zakleto ne spomnim zdajle kako se mu je reklo. Najbolje, da vprašaš kaj ti priporočajo.


Najbrž misliš Bivacin prašek,včasih smo s tem otroku posipali popek ,da se je zasušiluser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?