|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
24.2.2008 16:21:41   
Ajvy
Iskreno sožalje njegovim najbližjim....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
24.2.2008 18:50:21   
bt08
Iskreno sožalje njegovim najbližjim!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
24.2.2008 22:43:32   
Marjana77
Vsem njegovim iskreno sožalje.user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
25.2.2008 7:29:42   
Colt
Odšel je velik človek, velikokrat nerazumljen in napačno interpretiran. Njegov pečat sega in bo segal še dolgo v vizijo lepšega sveta. Počivajte v miru, g. Predsednik!

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Marjana77)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
25.2.2008 9:25:55   
jagoda77
Naj počiva v miru! user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
25.2.2008 9:48:07   
Felicity
Iskreno sožalje svojcem!
user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
25.2.2008 13:48:38   
sončnica24
Naj počiva v miruuser posted image user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
26.2.2008 10:02:47   
KBM
Počivaj v miru

V spomin


klikni

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
26.2.2008 10:05:43   
sončika84
Iskreno sožalje njegovi družini in naj počiva v miru! Bil je topel in pošten človek. Žal mi je zanj! Svečka bo danes še gorela.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
26.2.2008 15:41:46   
r1ta
Po internetu kroži e-mail, da naj ljudje nocoj ob 20. uri prižgejo svečke na okenskih policah v spomin na dr. Drnovška.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
26.2.2008 16:51:07   
alička
Naj počiva v miru user posted image user posted image user posted image

Nocoj bom prižgala svečko zanj!

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
27.2.2008 8:28:25   
mojamura
Bil je vedno tam nekje, v ospredju političnega dogajanja, znal se je postaviti za Slovenijo, ko smo bili še pod YU. Včasih nekoliko ekstravaganten v svojih mišljenjih, a vedno preudaren in z veliko mero tolerance in umirjenosti je znal našo barko voditi mimo čeri in vrtincev. V prvi vrsti je bil človek, ki ga verjetno noben od nas ni zadosti poznal. Bil je pred časom, zato se je zdel včasih nekomu celo čuden. Zaradi tega je bil tudi dostikrat nerazumljen, saj mali človek velikokrat ni razumel, ali si pa ni pravilno razlaga besede vizionarja. Včasih smo bili jezni nanj, a se je mnogokrat izkazalo, da neutemeljeno. Bil je in bo ostal v nas, kot Slovenec, človek s srcem in z velikim umom in vizijami.

Dr. Drnovšek, mirno počivaj v zemlji, ki si jo tako ljubil, v SKLOVENSKI zemlji!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek
27.2.2008 9:21:43   
Anonimen
Dragi moji, verjetno bo moje razmišljanje, marsikateremu dvignilo pritisk, morda se bo celo kdo strinjal z mano, ampak moje mnenje je, da to razpredanje in naslov teme "Danes ponoči je umrl dr. Drnovšek" pač ni najbolj primeren po nekaj dneh. Prvo kot prvi bi lahko nekdo od moderaterjev odprl temo, kamor bi lahko izrazili svoje misli, ne pa da je odprtih nekaj tem. Praviloma je tudi, da se takšne zadeve potem shranijo in zaprejo, ne pa da se spet odpirajo čez pol leta, ko se bo morda nekje v medijih pojavila spet neka novica o preminulem. Kot drugo pa je meni osebno, poudarjam osebno, popolnoma nesmisel nekomu (njegovi družini)  izražati sožalje, če nikogar ne poznam. Zame je izrek takšne  vrste nekaj najglobljega, kar moraš čutiti s srcem in dušo. Meni osebno že nekak ne gre, da nekomu izrekam "moje iskreno sožalje", če ne poznam preminulega, ampak samo nekoga od svojcev. Takrat je zame samo "sožalje".   Tudi ne vem zakaj, se je odpiralo toliko "žalnih knjig", če bodo potem ostale na občinah, v službi protokola RS... Moje mnenje je, da takšne knjige sodijo v last samo k svojcem.  Zame je bil dr. Drnovšek pač politik, vsaj do sedaj so nam ga tako predstavljali. Sedaj po njegovi smrti se pogosto prikazuje tudi njegova druga, bolj življenjska plat... dolgo časa pa je bil in bo le slovenski politik ter morda nekoč tudi državnik. Je pa tako, da se je  rek, "po smrti samo lepo" prenesel tudi na njegove nekdanje velike nasprotnike, in bi bilo bolje,da bi bil kdaj kdo raje tiho. Morda tudi jaz.  Ampak na takšen način jaz čutim njegovo preminulost. Zanj sem prižgala svečko, verjamem, da bodo nekatere njegove misli nekoč naletela na plodna tla. Bi rekla, da mi je dal "misliti" - to pa je zame največ, kar lahko človek človeku da. Vse ostalo je v mojih mislih..

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?