|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.2.2008 17:00:10   
JORJA
Vas berem kako se pritožujete...skoraj vsi (nekaj izjem) čez Hrvaško.Pa vendar skoraj
polovica slovencev še vedno rije dol.
Mi že dolgo ne!!!! Za isti denar lahko greš kamor hočeš, pa vsepovsod boš dobrodošel!


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.2.2008 18:11:28   
Primoza
Ta "isti denar" bi pa rad slišal. Štiričlanska družina (starša plus dva otroka) plus prevoz plus penzionske in izvenpenzionske usluge v visoki sezoni.

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.2.2008 20:23:15   
bilbo
če bi upošteval letalski prevoz je Hrvaška dražja za 20-30% najmanj.
Ker pa letalski prevoz odpade je pač cenejša. Za kakšnega Nemca pa je ena izmed dražji destinacij.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.2.2008 20:49:47   
Primoza
Ja, no mene Nemci čisto nič ne zanimajo. Res pa je da večinoma revni Nemci povzročajo velike zamaške poleti ko se valijo na Jadran.

Drugače pa sem temeljito preštudiral vse variante počitnic in ugotovil, da je Jadran od morskih zadev še najugodnejši, če hoče človek tudi vsaj kak spodoben nivo nastanitve.

Drugače je pa v visoki sezoni najbolje iti v Bohinj, ker pridemo skozi s pol manjšim proračunom, se ne živciramo z vročino in zastoji, pa še kodicijo dobivamo.



(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.2.2008 20:56:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Ja, no mene Nemci čisto nič ne zanimajo. Res pa je da večinoma revni Nemci povzročajo velike zamaške poleti ko se valijo na Jadran.

Drugače pa sem temeljito preštudiral vse variante počitnic in ugotovil, da je Jadran od morskih zadev še najugodnejši, če hoče človek tudi vsaj kak spodoben nivo nastanitve.

Drugače je pa v visoki sezoni najbolje iti v Bohinj, ker pridemo skozi s pol manjšim proračunom, se ne živciramo z vročino in zastoji, pa še kodicijo dobivamo.






To enostavno ni res!!!! Če 4 članska družina vzame en all inclusive v Turčiji ali Egiptu jih dopust pride vsaj 1/3 ceneje kot na Hrvaškem za isto stvar...

Seštej pot, nastanitev v primerljivem hotelu, se pravi vsaj 4 * in pa še vse tiste prigrizke in pijačke in sladolede,ki jih otroci rabijo, pa plačljive tobogane pa plačljive vse ostale zadeve...

Da o tem da na Hrvaškem na večini plaž najprej iščeš nekoga ki mu plačaš zato da potem lahko odvlečeš - sam seveda, ležalnik in senčnik...

Ni nikaršne primerjave!!! Hrvaška je draga koz žafran...plačaš pa že samo to kar je itak tam morje in sonce... vse ostalo pa se spet doplača posebaj...

Hrvaška je poceni za tiste ki imajo tam nekaj svojega,apartma, hiško,prikolico... pa še to vprašanje če je res ceneje...

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.2.2008 21:34:37   
Primoza
A lahko daste kak konkreten primer nastanitve za mesec avgust? Pa poskušajmo primerjati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
17.2.2008 10:14:16   
Saskia02
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Ta "isti denar" bi pa rad slišal. Štiričlanska družina (starša plus dva otroka) plus prevoz plus penzionske in izvenpenzionske usluge v visoki sezoni.


se strinjam, da se na hrvaškem da letovat za manj denarja vendar se ne da tega primerjat z grčijo, ker tam tako slabih ponudb ni  (oz. naše agencije jih ne ponujajo). ko sem pred leti prvič dala enako denarja v grčiji kot bi na braču/hvaru/makarski sem bila odločena, da na hrvaško ne grem več. zame seo edini možni kraji za dopust na hrvaškem v dalmaciji, ki je predraga za to, kar ponujajo.

rada grem na dopust vedno kam drugam in NE vedno v isti kraj, isti apartma, na isto plažo, na isti prostorček in bog-ne-daj, da je le-ta zaseden. zato me hrvaška omejuje, videla sem vse, kar se mi je zdelo na jadranski obali zanimivo, sredozemlja je pa še precej za videt.


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
17.2.2008 10:23:08   
Bambincy
Kje v Grčiji pa ti je všeč in kateri hotel?

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
17.2.2008 13:13:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

A lahko daste kak konkreten primer nastanitve za mesec avgust? Pa poskušajmo primerjati.


Konkretn primer si lahko najdete v katerikoli turistični agenciji. Najdite 4* ali 5* hotel na Hrvaškem, ker nimajo all inclusuva z eno redko izjemo prištejte zraven še, nešteto cocacol, sladoledov, pizz, hamburgerjev , voženj z toboganom, pa tenis, morda mini golf, fitnes... seveda tudi polni penzion...letalo.

Potem pa si poglejte to isto zadevo v Turčiji, Tunizu ali pa Egiptu...In stvar bo kristalno jasna...

Da o tem da se še kaj novega vidi in doživi sploh ni trebno zgubljati besed...Kakorkoli obrnete Hrvaška je draga in ne premore visokega turizma...

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
17.2.2008 14:28:02   
Primoza
4-5 zvezdic na Hrvaškem ni 4-5 zvezdic v Egiptu. 4 zvezdice v Egiptu so 3 zvezdice na Hrvaškem.
Bova poskusila narediti izračun.

zaj sem našel izračun pri isti agenciji in sicer sem dobil teden egipta za 1358 EUR polpenzion skupaj s prevozom v 4* in Hrvaška teden dni lasten prevoz 4* za 1168 EUR skupaj s prevozom.

To je tudi neka običajna razlika.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 17.2.2008 19:37:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
17.2.2008 17:41:14   
nevica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pri nas pa je bil dopust - katastrofa pred enimi 3 leti v Zadru, apartma v naselju (v bistvu je bil del stanovanjske hiše bližini hotela Borik) pri eni družini - lastnik se je pisal Stričevič in je tam prebival s snaho. prava katastrofa. pa ne zaradi apartmaja ali morja, oooo ne. lastniki so bili taki - prostislovensko nastrojeni. imam dokaze za to.
če bi ne plačali apartmaja, bi se kar takoj spokali domov, smo se pač odločili da iz grozne situacije nardimo najboljše... pol smo pa bili več ali manj v mestu ali pa na izletih v okolici, sam da nam ni blo treba poslušat tistih hinavcev. sem pol napisala organizatorjem pritožbo, takšno sočno....

Anonimen ali si letoval preko agencije ali v lastni režiji?Imam namreč nagledan nek apartma v bližini Borika in upam da ni isti v katerem si letoval ti.Me je kar groza,ko sem brala tvoje vtise.Zdi se mi da bi lahko preživela slabo izbiro apartmaja ali plaže ,slabše pa bi bilo ,če bi na dopustu,(ki ga vsako leto komaj čakam)bila deležna šikaniranja.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
19.2.2008 8:34:49   
ella2006
Jaz sem tudi še vedno za Hrvaško , če jo primerjamo z Turčijo, Tunizijo in Egiptom - če gremo na dopust z majhnimi otroci. Na Hrvaškem lahko greš zvečer v miru na sladoled in nihče ne bo drezal vate, pa tudi takšne umazanije ni ko prestopiš hotelski prag.
Je pa res da tisti ki pa dopustujejo samo v hotelskem sklopu in ne hodijo iz hotela ven, jih pa v Turčiji, Tuniziji in Egiptu veliko bolje pedenajo (ampak že spet na vsakem vogalu čakajo da jim stisneš kakšen EUR v žep).

Vse je stvar okusa.
Mi smo še vedno zadovloljni na Hrvaškem , verjetno tudi zato ker imamo vikend na Cresu in točno vemo kje so tisti skriti kotički, ko si na čudoviti plaž cel dan sam. Tako da poleti vedno preživimo na Cresu za Božič, Novo leto in 1 maj pa vedno kje drugje.

lp


ps
Če pa primerjaš hotele 4*-5* na Grčiji, Kanarskih otokih, Madeiri, ali na Zelonoorstkih otokih pa je Hrvaška bistveno ceneje.

(odgovor članu nevica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
19.2.2008 21:53:50   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

ps
Če pa primerjaš hotele 4*-5* na Grčiji, Kanarskih otokih, Madeiri, ali na Zelonoorstkih otokih pa je Hrvaška bistveno ceneje.



to drži smo zaradi letalskega prevoza, če bi tudi ti morala v lepo njihovo z letalom je vse drugo najmanj 20%  ceneje.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
20.2.2008 8:33:14   
ella2006
Bilbo,

Se ne bi čisto strinjala s tabo ker vsako leto gremo na Kanarce pozimi pa za družino (tamali je še zastonj) 1 teden ne pride pod 2.800 EUR polpenzion. Da o Madeiri ne govorimo, ki je dražja od Kanarcev.
Na last minute pa dobiš samo avio karte tudi že za 66,00 EUR z odhodom iz Avstrije.

lp

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
20.2.2008 21:45:41   
bilbo
 RIU

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
20.2.2008 21:47:09   
bilbo
16.-23.12. 2007
2 odrasla in dojenček 1200 EURO - 4*hotel RIU Gran Canaria, boljši družinski hotl je težko najti
če bi upošteval otroka nad 2 leti 1550 EURO skupaj

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
20.2.2008 21:53:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

in Hrvaška teden dni lasten prevoz 4* za 1168 EUR skupaj s prevozom.


Tega pa niti pod razno ne razumem user posted image .

Hrvaska je v sezoni ne podobnem cenovnem nivoju kot bliznje destinacije...
....se vedno pa je poceni v predsezoni, do 15. junija user posted image .


Sama sem na Hrvasko vedno hodila konec maja, 1.000 kun je bil all inclusiv Dubrovnik za en teden...enkrat in nikoli vec...user posted image .

Glavno sezono sem vzela teden hotela 3*, pomnozila s tri in dodala strosek prevoza. Z istim denarjem odsla na Azurno obalo, hotel 3* in bila tam, dokler je trajal budget... Tri tedne, nic manj :). Samo za orientacijo :).

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
21.2.2008 7:43:55   
Primoza
vir,
www.kompas.si




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
21.2.2008 8:46:03   
ella2006
16.-23.12. 2007
2 odrasla in dojenček 1200 EURO - 4*hotel RIU Gran Canaria, boljši družinski hotl je težko najti
če bi upošteval otroka nad 2 leti 1550 EURO skupaj


Se strinjam da je bila takšna akcija, ampak spet je stvar termina. Nekateri pač moram korsitit dopust v času počitnic, praznikov in koletivnih dopustov, in takrat so cene bistveno višje. Npr. za Egipt od 20-27.12.2007 smo dali 2.500,00 EUR (2 odrsala, 1 otrok in 1 dojenček), ker pač Tenerife nismo dobili v tem času pod 3.600,00 EUR (v tem terminu otrok ni imel pavšala).



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
21.2.2008 8:53:23   
ella2006
Ups , malo smo zašli iz teme.

Meni je bil najbolj grozen kraj za dopust Egipt, Hurgada kot mesto.V hotelu je bilo vse super nimamo pripomb, ker pač nismo te sorte da bi lahko bili ves čas na enem mestu smo odšli s taksijem v Hurgado. Bolj umazanega in bolj nadležnih ljudi še nisem videla. Verjetno so lezli v nas ker je tamali bil takrat star 15 mesecev in še povrh ima blond lase. Vsi so ga hoteli božati, skaraj sem živčni zlom dobila. Tako da smo se po dobri uri že vrnili v hotel.
Drugače pa smo že bili v Egiptu in takrat smo dali skozi njihovo zgodovino, Luksor, Krnak, Dolina Kraljev, Kairo,...vendar ko to enkrat vidiš ne greš vsakič ko si v Egiptu ponovno gledat.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
21.2.2008 8:56:07   
Peteršilj
Najboj grozno mi je bilo v Portorožu, sam beton, vse plačaš -plažo,,,,,, obnašanje kelnarjev do ubugih Slovencev na psu. Ne prestopim več na našo morje.
Pa Vir je še ena taka destinacija, v glavnem tuga.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
21.2.2008 19:14:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

in Hrvaška teden dni lasten prevoz 4* za 1168 EUR skupaj s prevozom.


Tega pa niti pod razno ne razumem user posted image .


Se vedno ne razumem, ce je prevoz vkljucen v ceno user posted image .

Ce se ze delajo konkretne primerjave, naj bodo natancne :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
21.2.2008 19:18:38   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

16.-23.12. 2007
2 odrasla in dojenček 1200 EURO - 4*hotel RIU Gran Canaria, boljši družinski hotl je težko najti
če bi upošteval otroka nad 2 leti 1550 EURO skupaj


Se strinjam da je bila takšna akcija, ampak spet je stvar termina. Nekateri pač moram korsitit dopust v času počitnic, praznikov in koletivnih dopustov, in takrat so cene bistveno višje. Npr. za Egipt od 20-27.12.2007 smo dali 2.500,00 EUR (2 odrsala, 1 otrok in 1 dojenček), ker pač Tenerife nismo dobili v tem času pod 3.600,00 EUR (v tem terminu otrok ni imel pavšala).






rezeriral sem 1.9., za tdede, kasneje jne bilo 300 Euro dražje, bilje first minute  ne last.
Če pa rabiš  dobro ponudbo za novo leto pa se oglasi avgusta na zs, ali za poletje

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Najbolj grozen kraj na dopust:)
21.2.2008 21:25:44   
Primoza
Prevoz na Hrvaško sem vračunal, prav tako v Egipt. Tako da ne razumem, kaj ni jasno. Verjetno se pa v Egipt ne bomo vozili z avtom, ali pač? Saj nekateri se vozijo celo s kolesomuser posted image .

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 22.2.2008 6:27:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
1.3.2008 21:05:17   
mokra
user posted image
Moje najbolj grozne počitnice so bile v penzionu Katarina na Viru, kjer sva z možem skoraj izgubila živce.
Bilo je lani (2007). Šla sva preko turistične agencije Avantura, ki je bila posrednik avstrijski ag. TERRA-REISEN. Usluga (7 dnevni polpenzion) je bila poceni, toda vseeno preveč za tisto kar so nudili.Katastrofa vam rečem.
Nikoli več tja. S pritožbo nisva nič dosegla, ker so nam iz agencije odgovorili, da so bili drugi gostje zelo zadovoljni. Veva pa, da je veliko gostov odšlo predčasno, vsi, kateri smo ostali do konca smo bili grozno razočarani.Najbolj mi je ostala v spominu mlada mamica,ki ni imela kaj dati jesti svojemu dojenčku.Opravičilo osebja,ki ni imelo pojma o gostinskih
uslugah je bilo: "Žao mi je"!

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Hrastnik
photo
Hrastnik leži v eni izmed prečnih dolin v Posavskem hribovju, 63 kilometrov vzhodneje od Ljubljane. Ozemlje občine meri ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?