|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se mi katera pridruži?
25.3.2008 12:25:32   
*raci*
Končno sem se odločila spravit k dieti.user posted image . Cincam že skorej eno leto, en teden dieta, drugi teden spet požrtija. No in zdaj je padla končna odločitev. DOL KILE!!!! Začela bom z gi dieto od Vide Petrovčič, ki traja 7 tednov. Mi namreč najbolj odgovarja, da imam napisan točen jedilnik kaj in koliko moram oz. lahko pojem, drugač me takoj zanese user posted image . Začnem v pondeljek 31.03.. Moj cilj pa je 10-15 kg. Velika sem 169 cm, težka 81 kg. Naj povem, da še nikoli nisem mela manj kot 72 kg pri tej višini. Vendar sem si zastavla mejo 70 kg, tako, da bo potem lažje vzdrževat.user posted image user posted image
Če je katera za se mi lahko pridruži in skupej mal švicamo in stradamo.user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 12:28:44   
Špelca21
Oj. A imaš ta jedilnik na rač. oz. ali se ga da kje na internetu dobit? A bi bila tako prijazna pa bi mi ga poslala na mail?

Pa veliko uspeha.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 12:29:13   
Krištofinja
Tudi jaz razmišjam o hujšanju. Prihaja poletje in od poroda mi je ostalo nekaj kilogramčkov in trebuh. Zanima me kje si dobila program hujšanja po Vidi Petrovčič.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 12:33:16   
onur
sam kruha se znebite pa redno jejte obroke in vsak dan ven na tek, da se oreng prepotiš, pa bodo šli kilogrami dol..... vsaj pri meni so šli

(odgovor članu Krištofinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 12:38:46   
lelaval
sam kruha se znebite pa redno jejte obroke in vsak dan ven na tek, da se oreng prepotiš, pa bodo šli kilogrami dol..... vsaj pri meni so šli


Pa brez stresa moraš živet.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 12:49:23   
*raci*
Imam njeno knjigo "Shujšajmo skupaj", in notri je narejen jedilnik za 7 tednov. Jaz imam že vrsto diet in hujšanja za sabo. Enkrat shujšala za 25 kg, a kaj ko sem sem pol dobila nazaj, drugič spet za 17 kg, v nosečnosti spet vse dobila nazaj. NO in nzdaj,.. bomo vidl... Jaz rabim natančna "navodila", da mi znese, drugač me prehitr zanese.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 12:59:35   
RAKICA1
živjo no men je tudi ostalo od poroda potem pa še nekaj zredila tako da moram shujšati 25kg se katera pridruži z 90dni z ločevalno tieto

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 13:57:49   
nky 23
tudi jaz želim shujšat, ne vem še kako oz. s katero dieto, če ima katera točen plan kakšne diete se priporočam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 14:36:34   
RAKICA1
ja z to ki je ločevalna 90 dni bova začele z jutrišnem dnem če si zato

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 14:39:46   
*raci*
sej pravim, jaz sem se odločila za dieto po Vidi Petrovčič, saj je zelo natančen jedilnik in zelo strog, tako, da mislim, da  se bodo kile kar topileuser posted image user posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 14:42:53   
RAKICA1
in kje dobim kniko

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 14:54:05   
*raci*
kupiš jo (planetvida-poišči na interentu), mislim, da jo imajo pa tudi v knjižnici

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se mi katera pridruži?
25.3.2008 22:50:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ja z to ki je ločevalna 90 dni bova začele z jutrišnem dnem če si zato


Midva z možem sva se tudi odločila, da začneva s to dieto. Imava pa oba cilj vsaj -15kg. user posted image Ja, kg od moje prve nosečnosti se pozna obema. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se mi katera pridruži?
26.3.2008 13:27:45   
RAKICA1
no meni se tudi pozna od nosečnosti tako da sem se odločila da je treba kile kar dol dati jest jihimam v planu če mi rata 25kg. Tako da danes imam za kosilo skuto in solato  za večerjo solato in nič več. Seveda pa čim več vode spiti na dan kej je dobro ko si na dieti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se mi katera pridruži?
26.3.2008 14:02:17   
LEA27
oj tudi jaz sem začela s hujšanjem po ločevalni dieti danes mam drugi dan,tokrat mi mora uspet saj je že skoraj dve leti od mojega poroda kile pa so še kar tuuser posted image user posted image user posted image ,tak da upam,da mi torat rata -20kg bi mogla dol dobit!
lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se mi katera pridruži?
26.3.2008 14:14:50   
RAKICA1
ja jest upam da jih dam dol  ker sedaj sem odločna da tko negre naprej da je treba nekaj narediti zase

(odgovor članu LEA27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se mi katera pridruži?
26.3.2008 14:22:31   
bajsika
Hojla punce!

Sem že pod temo "a bi katera začela na novo" pisala, pa bom kr mal skopirala.

Torej cifra na tehtnici je pokazala 80, kar je pri meni skrajni alarm (že malo pozno), da se zmigam in shujšam. Po ločevalni sem že hujšala in je uspelo, a sem bila potem več kot pol leta bolana in so kilogrami kar leteli gor. Sem pa obsedena s čokolado, tako da bo velik uspeh in zmaga, če se jo izognem in jo jem samo na oH. Sem tudi malada mamica, ki se bo definitnvo 100× bolj počutila ko bo enkrat na 70kg. Cilj je torej -10kg.

Vpisala sem se na telovadbo. Hodila bom 4× na teden.

Toliko za začetek.

Danes imam B dan:
Z: jabolka + kava
K: kos pečenke (brez omake), kos kruha + solata
V: puran

Pa veliko veliko vode seveda. Danes sem že spila 2 litra.

Točno težo sporočim jutri, ker se bom stehtala ko vstanem.  

Upam, da me sprejmete medse.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil bajsika -- 26.3.2008 14:31:48 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se mi katera pridruži?
28.3.2008 17:42:01   
LEA27
halo punce kje ste?jaz mam danes 4dan diete in mi še zaenkrat kar gre,kje ste ostale?dajte se javit da nebom sama!!!!

(odgovor članu bajsika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se mi katera pridruži?
31.3.2008 8:34:26   
*raci*
Evo mene. Danes je prvi dan. KONČNO! Morem priznat, da se kar komej čakala, da začnem z dieto, ko sem se odločla zanjo user posted image user posted image  Danes imam bolj post kot ne. Pila bom samo vodo in mogoče pojedla kakšno pomrančo in jabloko, da bom lažje zdržala. No, kazalec je pokazal 81,1. Pa dajmo, da vidmo kako bo šlo.user posted image user posted image

(odgovor članu LEA27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?