|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:24:50   
lelčy

Ma ne morem verjeti kaj se tebi zdi problem.
Pa kaj potem, če hodiš ti prej spat, on pa kasneje. Mene je včeraj zmanjkalo že ob 21h, moj mož je šel spat ob 2h. In kaj naj? Vsi smo odrasle osebe in nihče nam ne bo diktiral kdaj naj hodimo spat. Eni smo večji zaspanci, drugi pa raje gledajo TV, visijo za računalnikom,.....
Da bi se zdaj zaradi tega da sva zvečer skupaj 2 uri pred TV, posebej  trudila, da ostanem budna, ali pa njega silila, d agre z mano spat ob 22h, mi še na misel ne pade.
Ti pa bodi vesela, da je to edini "problem", ki ga imata.


se podpišem, pri nama je v večini tako, da grem jaz prej spat on pa pozno za mano. me čisto nič ne moti saj zaspim takoj. včasih pa zna biti obratno.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:25:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
On je na internetu, gleda tv, filme, bere revije,


Saj verjetno spet brcam v temo: da ni mogoče ta problem problem le zato, ker je on lahko pokonci, pa dela, kar hoče, ti pa si od vsakodnevnih aktivnostih z dojenčkom tako utrujena, da ne moreš več zvečer početi tistega, kar si bila navajena.

Če se gre samo za spanje, je to problemček, ki pa lahko postane problem, če bosta kopičila medsebojne zamere. S prihodom otroka se marsikaj spremeni, tudi spalne navade staršev, tudi stiskanja je manj, vsaj  v začetku. 
Jaz tudi zaspim prej kot moj dragi, on še dve uri leži zraven mene in gleda History Channel..

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:25:40   
nevica
Meni se to ne zdi nek problem,ker tudi midva ne greva skupaj spat.Jaz ponavadi zvečer čekiram za računalnikom ali opravljam službene stvari,moj pa je knjižni molj in bereuser posted image .Sva si v teh zadevah precej različna,vendar drug drugemo pustiva,da počne tisto kar mu paše.Moj včasih bere tudi do 4 zjutraj(službo začne ob 7  ali8)pa me to ne moti.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:29:25   
mojamura
sklenita kompromis....on naj bo malo več z dojenčkom čez dan, ti pa mu spreglej da hodi pozno spat

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 9:09:27   
taja27
Jaz tudi zaspim prej kot moj dragi, on še dve uri leži zraven mene in gleda History Channel..


Ankica ... a vidva imata TV v spalnici?


drugače pa imam jst ponavadi zvečer problem in ne morem zaspati. mož se samo vleže v posteljo in zaspi. spati hodiva največkrat skupaj, če on dela potem grem sama, če jst ne morem spati, gre pa on sam. ni panike.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 9:11:30   
Anonimen
Ja, Taja, zaradi trenutne situacije, ne gre drugače, premalo prostora. Potem bo v dnevni, ampak do takrat bo treba še potrpet. Ga imam raje v spalnici, pa da meni seva, kot da seva pri hčerki, kjer je edino še prostor za TV.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 9:17:29   
taja27
Ja, Taja, zaradi trenutne situacije, ne gre drugače, premalo prostora. Potem bo v dnevni, ampak do takrat bo treba še potrpet. Ga imam raje v spalnici, pa da meni seva, kot da seva pri hčerki, kjer je edino še prostor za TV.


aha, ja ... razumem. tudi meni se zdi tehten razlog.

midva imava TV v dnevni in v kabinetu ... pa je prišel enkrat ven z idejo, da bi blo fajn, da ga bi imela še v spalnici, ker se potem ni treba vstajat, ko greš spat ... ampak nisem pristala na to ... v spalnici ima mene ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 9:30:22   
maruškaŠ
Mi2 imava TV v spalnici, pa nama ful ustreza. Zvečer spraviva malega spat, greva pod tuš in v posteljo. Malo gledava TV, mal čvekava, pol pa kdor prej zaspi, se pač obrne vstan in spi.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 9:42:31   
taja27
Mi2 imava TV v spalnici, pa nama ful ustreza. Zvečer spraviva malega spat, greva pod tuš in v posteljo. Malo gledava TV, mal čvekava, pol pa kdor prej zaspi, se pač obrne vstan in spi.


če obema ustreza, zakaj pa ne ... user posted image

meni pač bolj ustreza, da vzame mene v roke in ne daljinca user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 9:48:51   
Volga
To je razlog, da mu spokaš kufre.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 10:20:35   
anajmad
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Ojojuser posted image , a to je problem?!?
Jaz grem vedno (skoraj vedno) spat prej in niti 1x nisem pomislila, da je to problem. Sploh si ne morem predstavljat, da bi npr. jaz šla v posteljo na silo, ko še nisem zaspana, samo zato, da greva skupaj spat. Zakaj bi bilo to dobro?
V bistvu sem na to že tako navajena, da me 'moti' na vsake kvatre, ko gre spat z mano, ker sem enostavno navajena, da zaspim sama, v tišini. Ko pa pride, se pa malo stisneva skupaj.

Jst tudi ne delam problema iz tega. Pr nas sva navajen,da hodiva tako spat že 20 let. Če pa delaš, iz tega problem-pa problem nastane.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 10:38:05   
Netopirčy81
Ko damo našo user posted image  spat, ponavadi pogledava kak film, jest sm pol že kmal zaspana in grem spat. Mojga dragega večkrat zmanjka med filmom, tko da zadne cajte hodi z mano spat, drugače pa skos on potegne ta dolgo. Ampak se ne obremenjujem s tem. Jest grem spat sama, ker sem zmatrana...user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 10:38:12   
TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

To je razlog, da mu spokaš kufre.

HALO pa kaj je s tabo,si normalna.Pol bi bli vsi moški na cesti.

Vaney najprej en velikuser posted image .Veš jaz hodim spat že ob 8 ali 9 in z otroci beremo pravljice,moj pa pride ob 11 al pa polnoči ,otroke raznosi v svoje sobe se stisne in zaspiva.Očitno tudi tvoj ne rabi toliko spanca.Jaz da grem spat ob polnoči bi bila zjutraj koma in zakaj bi potem še njega silila v to,da bi se premetaval.Počakaj da vajina štručka malo zraste pa se boš z njim cartala in mu brala pravljice možiček pa bo v miru prebral kako knjigico in si pogledal kak filmček.Te pa popolnoma razumem ker si navezana nanj,kot jaz na mojega.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 10:43:20   
taja27

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

To je razlog, da mu spokaš kufre.

HALO pa kaj je s tabo,si normalna.Pol bi bli vsi moški na cesti.



ma dej no ... teta binca so se hecali user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 11:46:09   
tanikaa
Po moje delaš probleme brez veze. Pri nama je enako. Jaz zaspim najkasneje do enajstih, on okrog polnoči. In zdaj naj gnjavi, ker on ni zaspan?

Človek zase je, jaz tudi. Jaz mam glede spanja take potrebe, on onake. In jaz bom šla spat ko bom hotela jaz, in on, ko bo hotel on. Mislim, delati probleme kdaj kdo gre spat ???? Oprosti, zame je to otročje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 11:50:01   
vaney
Razumem, da to večini ne predstavlja nikakršnega problema, ampak ljudje smo si pač različni, ne? Ko bolje razmislim, mislim, da me najbolj moti sprememba (kot sem že zgoraj napisala, sva 2 leti hodila skupaj spat, če sva bila oba doma, zdaj pa tega ni več). Vidim, da samo malo preveč kompliciram in da se bo treba kar sprijazniti s tem. Hvala za odogovore.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 14:17:20   
solatja
če ti to predstavlja problem in te moti, se o tem z njim pogovori, sploh če to traja že dlje časa. če pa te to moti zadnje čase, pa je to mogoče malo povezano z otrokom itd., pa je vredno še malo počakati.
sploh pa se mi zdi, da so se oglasile nekatere, ki jih (bi jih) tudi to motilo, tako da ni s tem nič narobe, če se ti to zdi nekaj problematičnega.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 14:18:57   
solatja
aja, pa še to: omenjaš, da dela v treh izmenah. verjetno tudi zaradi tega konstantnega prilagajanja ne more it vedno takrat spat, kot bi si želela. ne pozabi na to. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 21:51:12   
Kepica83
Vaney!
Zakaj pa ne naredita tako kot midva? Tudi jaz sem skoraj vedno prej zaspana kot on. Zato pa imama tak: zvečer se vržema pred tv. Ležima en za drugim objeta na kauču. Jaz zaspim on pa gleda tv. Ko se začne njemu dremat me zbudi mi da roko in grema v spalnico. Se pokrijema stisnema in brez problema zaspima. Tak priporočam tudi tebi. Če hočeš biti z dragim bodi z njim, nič te ne ovira. Jaz še 1x nisem šla prej spat ali pa on. Vedno grema skupaj. Niti nebi mogla spat en brez drugega- tak da bi en spal en pa gledal tv. Tudi če je on v nočni spim z njegovo majčko tako da ga čutim ob sebi. Poskusi tak naredit pa boš vidla da bo super.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 22:09:15   
kaya2007
poglej...dokler ni otrok (ok verjetno je pri nakaterih tako tudi potem), gre par ponavadi skupaj v posteljo, ker pričakujeta, da se bo tam še kaj dogajalo. ko pridejo otroci (sploh pri vama, saj si ravnokar rodila!) sta starša bolj utrujena kot prej in tudi ne več tako "seksi" razpoložena in se gre v posteljo predvsem spat user posted image  če tvoj še ni zaspan, pa pač ostane v dnevni in pride kasneje.
ja, vem kaj čutiš ob tem, tudi meni se zdi to nek korak do odtujevanja med partnerjema...ampak vseeno mislim, da je to do neke mere normalno (ne rečem da mi je všeč), sploh pa naj te ne skrbi, če vse ostalo štima med vama!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?