|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 12:12:38   
Anonimen
Jaz sem danes zelo žalostna. Včeraj sem bila pri G in je rekel, da se v GV ne vidi plodka. Imam tako slab občutek, ker imam danes tudi izcedek rahlo roza obarvan . Noseča sem cca 7t. Zadnja M 16.2. Imam lahko še kakšno upanje?

Hvala vam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 12:30:56   
srki
Saj veš, upanje umre zadnje. Držim pesti, da bo vse OKuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 12:33:44   
fragola
Držim pesti, da bo vse ok!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 12:45:58   
janja*
Anonimen tudi jest držim pesti zate.Probaj čim bolj misliti pozitivno.Vem da ta čakanje ubija.Probaj se čim bolj zaposliti,da ne boš mislila na to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 12:49:33   
valentina2006
Anonimna: Držim pesti, da bo vse OK user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 12:52:23   
Naja31
Imaš, imaš. Ponavadi čakajo do 8t, ko bi plodek moral biti viden v GV, tudi če je kasneje prišlo do oploditve.
Če bo GV rasla, plodeka pa še vedno ne bo, potem je slaba novica.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 13:17:49   
RDEČA VRTNICA
Zelo mi je hudo zate Anonimen.
 
Se strinjam s Srki, da upanje umre zadnje.

Veš, tudi jaz držim pesti zate in upam, da bo vse ok.
Vedi, da smo vsi s tabo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 13:23:41   
fra
Jaz pa mislim da so še vsa upanja. Tudi pri meni se dolg ni videl plod, ne spomnim se kolk časa. vem samo to da kolegica ki je potem rodila en teden prej je imela že napet trebuh ko men nosečnost sploh še ni pokazala. Tudi jaz sem imela rjave izcedke na začetku, tko da ti jaz svetujem da počivaš. Kr pogumno in tko kot so že punce rekle upanje umre zadnje ... držim pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 18:09:57   
TODY78
upanje umre zadnje-do 8 meseca se vse še lahko obrne... držim pesti

(odgovor članu fra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 18:12:30   
sarcy21
 Tudi meni so na začetku rekli da je premala vrečka pa da ni ploda pa smo počakali 14 dni (najdaljših 14 dni) in sedaj sem že v 13 tednu, potem na drugem pregledu pa je bil že malo preveliki, danes na NS pa je ravno prav velik (oz je rekla da je vse kot iz knjige )


< Sporočilo je popravil sarcy21 -- 2.4.2008 18:13:09 >


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 18:20:16   
Acjom1
Jaz sem imela isto situacijo. Pote sem dobila še krvav izcedek in so mi ne KC že rekli, da bo najbrž potrebna abrazija, ampak da dajmo še vseeno za vsak slučaj počakat, da ne bomo prehitro delali. Čez dober teden sem šla k ginekologinji na pregled (takrat sem bila noseča 8 tednov) in je že lepo bil srček. user posted image Tudi na NS je bilo super, zrastel je ravno toliko, kot bi mogel glede na datum, ki mi ga je ginekologinja postavila (zamaknila mi ga je za teden in pol), zdaj pa sem že v štirinajstem tednu in je vse vredu.
Upam, da se bo tudi pri tebi tako izteklo. user posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 20:55:59   
detelja
...če ne greš do konca ne veš kakšen je in je potem to tvoja kapitulacija...držim pesti zate...

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Imam še kakšno upanje?
2.4.2008 22:30:36   
*talcy*
poznam punce k se jim je plod videl komaj v 9t...tako da upam da je pri tebi enak primer

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Imam še kakšno upanje?
7.5.2008 22:27:18   
faka
Anonimna, zakaj nam ne poveš kako se je tvoja zgodba nadaljuje...je že en mesec mimo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?