|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 14:18:27   
pika74
Mijavček- dobrodošla nazaj -ma sam, da si boljš user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 14:25:24   
ledenka
Pika, se 2 dni, pa bos grela svoje piscancke user posted image  

Mijavcek, samo, da ti je bolje! ti si pa res boga s tvojimi slabostmi user posted image

Abra, hvala user posted image  ponavadi naredim paco iz olivnega olja in z malo zacimbami, pa pustim noter par urc. bomo videli, ali bo ok user posted image  o starosti konja pa ni nic napisano, samo pise, da je konjsko user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 15:08:10   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

oo, že nova tema user posted image moji zarodki so danes stari 1 dan, da se prav praznično počutim user posted image drugače pa kar kavčiram, itak je vreme zanič, do jutri bom pa najbrž že čisto ok.

Ledenka, če ni žrebičkovo, ga kar daj v paco, bo ziher bolj mehko. Meni je zelo dobro, ga pa navadno fajn zalijem z dobrim rdečim vinom. Pa z dijon gorčico ga namažem. Uf, nismo pa tega že tko dolgo jedli, hvala, da si me spomnila user posted image



Ja Ledenka se absolutno strinjam z Abro,  kar se tiče zrezkov ... namesto vina lahko k paci dodaš en orng "štamperle" konjaka al pa kaj podobnega, se mi zdi da mu pobere un sladek okus ... pa zmehča ga v nulo ... pa na česen ne pozabi user posted image

Abrica, ČESTITAM user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 15:09:57   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Pika, se 2 dni, pa bos grela svoje piscancke user posted image  

Mijavcek, samo, da ti je bolje! ti si pa res boga s tvojimi slabostmi user posted image

Abra, hvala user posted image  ponavadi naredim paco iz olivnega olja in z malo zacimbami, pa pustim noter par urc. bomo videli, ali bo ok user posted image  o starosti konja pa ni nic napisano, samo pise, da je konjsko user posted image  


... če boš delala jutri to meso, ga lahko že danes zvečer rukneš  v paco, se ima celo noč fajn namakat in nasrkat dodanih dobrot ... mljack mljack bo dobro user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 15:11:13   
ledenka
Grethy, hvala za idejo user posted image  imam sicer konjak doma, ampak je ena zlo fina sorta, pa nisem prepricana, da bi ga ravno v paco dajala user posted image  sicer pijemo ga tudi bolj malo, to je res user posted image   
po moje bom kar obicajno naredla... olivno olje z malo zacimbami, pa pustila morda res cez noc user posted image  pred pecenjem pa rdec mes vedno namazem z gorcico, da tak fini okus user posted image  in potem jutri na posteljico iz rukole in voila!

< Sporočilo je popravil ledenka -- 1.5.2008 15:12:57 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 15:17:16   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 


Petek, 02.05.
Zvezdica - punkcija
Sonček33 - UZ

Sobota, 03.05.
Pika74 - ET
 
Nedelja, 04.05.
Pija76 - ET
Rozica29 - ET

Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ
Abra - ET


user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  
 
Ponedeljek, 05.05.
 Goldfish - UZ

Torek, 06.05.
 Gloria - Morfologija

Sreda, 07.05.
 Tejka** - UZ
 Gloria - UZ
 
Ponedeljek, 12.05.
   pinki2  - UZ
 
Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           
 


  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
Tejek greje      user posted image user posted image - TEST 01.05.2008
Jadrnica greje    user posted image   - TEST 02.05.2008
Mateja.Goljev greje   user posted image user posted image - TEST 07.05.2008
Womanpolice greje    user posted image user posted image - TEST 12.05.2008
Dajamaja greje    user posted image user posted image - TEST 14.05.2008



user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Rubin (3. IVF)
  • Pija76 (špikarka)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Stijan (dr. Reš)
  • Sonček33 (GK LJ, superfact in Menopur)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ,)
  • dajamaja, (dr. Reš, PO)
  • Abra, ( dr. Reš)
  • Krtekxx (1. IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • Tejek (1. IVF, dr. Reš)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. reljič, MB)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ, 10.05. nizki štart)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NA  mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Vijolica30 (2.IVF)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_Puser posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfish user posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image ,Meybebaby user posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejki user posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovic user posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormonček user posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ user posted image   
 
 

ČAKAMO PRVO MAJSKO NOSEČKO


 
Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 15:24:36   
Grethy
He he he ledenka, saj nisem misla da ga vliješ gor po mesu kot gasilka, ki gasi požar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
na iziiiii,
čaki bom popravla user posted image user posted image ...
in potem ko že vse dodatke daš v paco in združiš z mesom, na koncu še nežno popršiš s konjakom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Naj vam tekne !!!!!!!!!!! user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 15:26:30   
mismis
Dober dan vsem skupaj... in Živel 1. maj

Napake smo odpravili, hvala za opozorilo, sigurno se bo še kdaj ponovilo user posted image

Zanima me ali se je Tejek kaj javila, danes ima namreč dan za test, tejek držimo pestke da ti je uspelo user posted image

Rozica, super 8 od 11. je kar lep rezultat, glede na to da rabiš samo 1 dobro celico user posted image user posted image

Mijavček super, da si bolje, mogoče bi že prej morala iti na infuzijo, saj veš da je Sayuri rekla, da je bilo njej po infuziji veliko bolje

Zvezdica, uspešno punkcijo jutri

Sonček33 tebi pa želim, da jutri pade stopka 

Ledenka, konjsko meso, njami njami skomine mi delaš

Dajamaja, moj user posted image obožuje golaž, vendar mu ga ne dajem oz. če mu ga že dam, ga vedno razredčim z vodo. Vem, da ni tako okusno, vendar pes ne sem jesti začinjene  hrane, ker mu to povzroča drisko. S tem ne mislim pekoče začimbe, ampak sol, poper, paprika...Drugače pa moj kužon, hvala bogu, ni požrešen, se zna prej zgoditi, da bo kaj hrane ostalo, kot pa da bi požrl vse iz šuba

Grethy, womanpolice, Abra, morski Pikovit, in seveda vse ostale želim vam prav lep dan




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 15:31:48   
Grethy
mismis, če ne bi imela tega nicka, bi bla lahko tud sonček, al pa mravljica  ... ti naša pridnica user posted image user posted image user posted image

Hvala za lepe želje in seveda contra ... lepo praznuj, kjerkoli že in kakor ti najbolj ustreza !!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 16:55:45   
Mijavček
No, sem se komi prebila čez vaše čveke;

Abra, čestitam za 9 celic in držim pesti za ponedeljek, da bo ET šel kot po maslu, pa da bo še za v skrinjo kajuser posted image

Sonček33, tvoji folikli so pa res lepiuser posted image , jutri pa ti ne uide stopka. Čuvaj se.

Dajamaja, tudi tebi česitike za pikici, zdaj pa možgančke na off in uživancijauser posted image

Grethy - evo pa si dočakala, zdaj pa akcija... dober štart ti želim!user posted image

Pika, kok gre hitro čas, že punckijo si mela, pridna kokoška, 10 jajčkov pa nič hiperce, če sem prav zasledila? Super. V soboto pa dobiš pikice nazaj. Dobro opravi!user posted image

Pija in Rožica, tudi vama čestitke za uspešeno punkcijo in vse naj nja na ET-ju v nedeljo!user posted image

Vijolica, upam, da se že pobiraš. Vsak dan bo bolje, boš vidla user posted image

Tejek, Jadrnica, a sem kaj spregledala, a sta že kaj javili? Firbci babji smo, saj veste user posted image

Zvezdica, ti pa jutri na punkcijo. Relax, vse bo OK. A si ti spraševala, da te je na sprehodu zvilo v jajčniku? Mene je tud podobno 1 dan pred punkcijo, pa mislim, da ni bilo pametno, da sem preveč hitro hodila in se je jajčnik malo zbunil. Potem je blo vse OK.

Krtek, tebi pa čestiiitke. Ma kok je vedno lepo prebrat, ko je kakšna nova nosečka. BRAVO!!!user posted image user posted image user posted image

Mateja G., WP, in vse ostale trepetalke.... držim pesti, močno močno!

Vidim, da so ene na morju, srečnice, jaz bi tut kam šla... Upam, da uživajo 100 na uro.

Mismis, najbolj pridna mis. Kako pa ti? Kdaj bo pa pri tebi kaj akcije? 

Lep pozdravček tudi so-nosečkam, Sayuri, gloria, goldfish in ostale user posted image . Sayuri, jest sem, čist papiga ponavljanka za tabo user posted image

Se beremo!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 17:12:41   
tejek
Živjo punce.
Zadnje čase nisem nič kaj sodelovala pri vaših klepetih, ko pa sem pogledala, ste ble že vsaj 10 strani naprej.
Najprej: čestitke vsem tistim, ki vam je v tem času uspelo postati user posted image , ki ste bile pridne kokoške in ki že veselo grejete jajčka ter en VEEEEEEELIK user posted image  za vse, ki aprila niste uspele. Zagotovo pa boste v naslednjem terminuuser posted image .
Jaz nisem zdržala do 1.5., ampak sem test naredila že 30.4. in je pokazal user posted image . Moj mi sprva tega ni dovolil, ker je rekel, da če bo test negativen, bo takrat razočaran, potem pa še enkrat na pravi datum, če zopet ne bi bilo nič. Ne morem opisat, kako sem se počutila on pogledu na user posted image . Solze sreče so kar tekle v potokih. Še moj miško, ki ne kaže ravno evforično svojih čustev (za razliko od mene), je imel solzne oči. Tako sva dobila najlepše darilo za najino 5. obletnico.
Vso to srečo pa malo kazijo moje težave, saj mi je od ET-ja uspelo pridelati 30 cm premera v pasu, tako da ne morem spati, ne morem sedeti, ne morem normalno hoditi itd. Reškota sem klicala in se šla pokazat, pa je baje to čisto običajna reakcija - pač bolj odreagiram na vsa zdravila. Zdaj si bom pa lahko šla čisto novo pomladno garderobo kupit - jeeeeeeeeaaaaa!!!!!!!!!!!!! Pa brez slabe vesti, ker bom pač mal več zapravla.
Aja, pa 15.5. imamo ultrazvok, da vidimo, ali je user posted image  ali sta user posted image user posted image  razbojnika(ci).

Lep praznike vsem.
Tejek

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 17:29:34   
Mijavček
Tejek, čestitamuser posted image user posted image user posted image

Zdaj pa počivaj, očitno maš mal hiperstimulacije; pomembno je, da se ne naprezaš, da s ene sukaš v pasu in da piješ veliiiko tekočine.

Srečno srečka!

(odgovor članu tejek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 18:03:25   
womanpolice
Tejek... čestitam! Iskreno iz srca... zdaj pa ju lepo čuvaj....user posted image user posted image user posted image

Mijavček... hvala za želje...

Mismis.. ti si res pridna kot mravljica (hvala za popravek)user posted image

Rožica29... na epruveti za spermo so najprej tvoji podatki, čisto spodaj pa je priimek in ime tvojega partnerja ter njegova tel. št.

Grethy...
ražnjič je bil tkooooooooo zelooooooooooo dobeeeeeeeerrrrr... KAK SVA SE NAJEDLA... počla bom... aja, fižol... ma ja, itak že brez tega zadnje čase ful prdim... me moj graja, jst pa pravm,da ne morm nadzorovat tega...

nč... se še kaj zvečer tipkamo

Kajšica.... kaj si pa ti danes počela?


(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 18:24:59   
Pija76
Mijavček lepo da si doma, želim ti da so slabosti preteklost. Uživaj v nosečnosti!

Tejek user posted image user posted image user posted image , prva majska nosečka. Upam, da bomo vse na tem velićčasnem seznamu.

Pika še 2 nočke pa greš po otročke.

Rožica ti si pa kar poklicala? Si kaj za moje vprašala user posted image user posted image user posted image ? Ma itak da so se oplodili! Katera si bila zadnjič na punkciji?

WP tako zelo si jedla? Pa sej moraš za 3! No ne dobesedno!

Mismis ti si res pridna!

Pozdravčke vsem

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 19:13:33   
mismis
joj kako je meni zdaj  nerodno user posted image


Tejek, čestitke super naša prvomajska nosečka. Čestitke tudi za obletnico (če se ne motim), ki jo imata danes s tvojim dragim user posted image

Pika, še en dan, pa greš po otroce. A je frizura urejanauser posted image






_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 19:35:05   
Grethy
Tejek mislim da sem ti na z.s. že vse povedala ... tako dolgo že ni bilo tako lepega prvomajskega dne ... kljub dežju je lepo danes ... 

ČUVAJ PIKICI !!!!!!!!!!! ... in še enkrat ČESTITKE !!!!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 20:10:44   
pika74
tajek najprej tebi iskrene čestitke za user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ledenka, kako je uspelo konjsko meso? se mi kar sline cedijo user posted image  pa še dobro je za kri (železo)

pija76 - kako se počutiš?

rožica a teb so pa kar po telefonu povedal, kok se jih je oplodilo.

jaz grem še 2x spat ja... in mismis... dobr, da si me spomnila na frizerja user posted image user posted image

mi je pa danes nehalo curljat spodaj user posted image

še eno vpr. kok utrogestanov vzamete na dan? meni so tokrat dali konjsko dozo in ni čudno, da ves čas samo spim: prva dva dneva: 3x2 na dan popiti; druga dva dneva 3x2 na dan vaginalno. Prejšnje postopke sem imela pol manj.

No, pa lep pozdrav tud vsem ostalim user posted image

< Sporočilo je popravil pika74 -- 1.5.2008 20:17:07 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 20:12:43   
pika74
p.s.
najbolj me skrbi, kaj bo v noči iz 4. na 5. dan po punkciji (na zadnjem postopku je bilo takrat najhuje user posted image

< Sporočilo je popravil pika74 -- 1.5.2008 20:18:21 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 20:40:25   
Mijavček
Pika, Utrogestane zdaj tako dajejo, ja. tud jaz sem mela zdaj konjsko dozo in ko boš zanosila enaka doza do UZ-ja (tam nekje v 7., 8t. od takrat dalje pa Dabroston 3x1 na dan do 16.t

A za hiperco te skrbi 4., 5. dan po punkciji? Pa sej ne bo, no. A te fajn napihuje?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 20:43:29   
Abra
tejek user posted image user posted image čestitam prva majska nosečka.

Rožica, tudi tebi, naj te jih lepo do nedelje vseh osem počaka user posted image

Mijavček lepo, da si doma. Tale infuzija je očitno res čudežna tekočina. Upam, da je zdaj slabosti konec in lahko začneš uživat user posted image

Ledenka, jaz zalijem po pečenju, da je še malo omake user posted image ta dobrega konjaka pa naj ti ne bo škoda, jaz take zadeve prav za kuhanje šparam. user posted image

Mismis, danes bi si pa s seznamom res lahko fraj uzela, si edina, ki tuki delaš, vse ostale sam klofamo in težimo user posted image user posted image

Pika a imaš zdaj kake znake hiperstimulacije? Če ni nič, pol se ti ni treba bat. Kar lepo pozitivno misli, v soboto greš po otročke user posted image user posted image

Gretthy, WP, Gloria, Dajamaja in ostale prav lep pozdrav user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 20:44:53   
pika74
ne, zdaj je dokaj normalno. ampak tud takrat je blo vse normalno. poslabšalo se je kar čez noč....

se tok merkam. od punkcije dalje sam ležim in - spim user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 20:55:53   
Mijavček
Pika , ti kar počivaj, hiperce pa ne bo!

Punce, vsem hvala za lepe želje, ampak čudežna tekočina je popustila in jaz sem spet mogla it bruhat. Pa to je za pop..user posted image   Ne morem verjet... sem čist razočarana. Tri dni tam not nobenga bruhanja, sam občasno mi je blo mal slabo... pridem dam.... in čez par ur .... Mah, grem pojest kej, pa naj gre ven če upa!!!!!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 21:07:14   
sonček33
Pika in ostale - od česa je ovisno al ti dajo po ET kakšne tablete al ne? Men v prvem postopku niso dali nič - torej domov brez vsega. No, z dvema pikicama, ki pa sta mi žal ušli.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 21:14:14   
Pija76
Pika jaz imam enako kojnsko dozo! Sam men je bilo samo včeraj po prvi rundi mal slabo, popoldan sem mal spala, ampak zvečer pa kot da bi me en ubil. Danes sem pa kul! Pol zgleda da sem kojn user posted image user posted image user posted image ! Dobr se počutim! Nič ne počivam, danes sem vse pospravila, pa zdele res full zlikala!

Sonček ne vem od česa bi bilo odvisno, men so jih vedno dali, samo ko sem šla po pingvine ne. Če ti spet nič ne dajo pa kar vprašaj!

Mijavček naj te slabosti res že minejo, to pa je too much

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 21:17:40   
pika74
evo, sem našla link, kaj sem doživljala v zadnjem (3.) postopku:

http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=1577826&mpage=31&key=  

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?