|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 8:25:53   
angel_rebelde
No, danes me je sestra presenetila, da bi skupaj izbrali darilo za bratca in njegovo nevestico, poroka je pa jutri. Predlagate kaj izvirnega? Sestra je razmišljala o roži, katera je okrašena z denarjem, sem vse pregledala na spletu, pa zgleda neuspešno, pa tudi časa nimam dovolj zaradi otroka.

Punce, kaj predlagate? Mora biti pa v obliki denarja, saj sta izrazila, da želita le denar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 8:53:27   
~Biba~
Sta se pa hitro spomnileuser posted image
Meni je še vedno najlepše, kak lepo zavito darilo..dnar pa dajta v kako šatuljico; ki bo ga pozneje lahko uporabla za kak nakit not dajat. Al pa v šalčke za sladkor, sol user posted image kaka lepa roža gor k dekoraciji, pa te itak pride že zavijanje prek 20 €.
To z drevo pa je že tak...ne vem...ziher bo kdo to že imel. Boste lahko drevored nardiliuser posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 9:10:04   
*alja*
Kak lep okvir za poročno sliko zadaj pa škatljico za nakit pa not daš kuverto, lepo v cvetličarni zapakiraš z kakim aranžmajem in je ful lepo.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 9:15:31   
snorlax
Zadnjič je bil en par pred mano v cvetličarni in sta prinesla zavit darilo za poroko. Malo leseno skrinjico, notri denar, bonboni in posvetilo, napisano z roko. Lepo!

Ali pa pri nas v Celju zelo lepo aranžirajo v eni cvetličarni, naredijo šopek iz cvetja in denarja. Vsak bankovec zvijejo v rolco, da zgleda kot cvet in vpletejo v šopek.  Meni so naredili tudi šopek iz cvetja in lizik za enga otroka.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 9:19:57   
Anonimen
Kupiš okvir za sliko in daš namesto slike not denar. Okrog mašno in kako rožico in konec.

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 9:25:09   
Volga
Ma daj denar v kuverto, pa je. Kaj češ tiste navlake zraven dajat, od okvirjev, rož, albumov....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 9:27:49   
Naja30
Meni je tudi lepo kakšna malenkost, npr. okvir ali šatuljica, notri pa denar ali kaj podobnega. Da ni res samo kuverta, ker zgleda tako neosebno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 11:07:09   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Ali pa pri nas v Celju zelo lepo aranžirajo v eni cvetličarni, naredijo šopek iz cvetja in denarja. Vsak bankovec zvijejo v rolco, da zgleda kot cvet in vpletejo v šopek.  Meni so naredili tudi šopek iz cvetja in lizik za enga otroka.


Snorlax, kje pa se nahaja to točno? Lahko tudi na ZS, da ne bo "kao" reklama user posted image


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 14:27:47   
Kaliope
odvisno sicer, kakšen tip sta, ampak jaz bi izbrala kakšno dobro pesniško zbirko, v njo napisala posvetilo, zraven pa dala kuverto.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 17:25:35   
bt08
Midva sva dobila prejšni vikend od sodelovcev skrinjco noter pa kovance za 1, 2, 5, 10, 20, 50, centov in euro ter dva eura.Znesek preštet pa je bil mal čez 1000 eurčkov.Bila sva pa oba zelo vesela.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 21:34:02   
angel_rebelde
Punce, hvala vam za predloge, odločili se bova pa jutri zjutraj. Prepozno ja  user posted image Hvala.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za mladoporočencaSS
30.5.2008 22:23:42   
snorlax
Imaš ZS. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?