|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja zgodba
3.9.2008 14:14:58   
florecita
Ne morem razumet razloga, ki te je pripeljal do tega, da si vzela življenje nečemu, kar je bilo del tebe, kar je rastlo v tebi. Ni na svetu razloga, za to dejanje.


se podpišem. 

In ne razumem kako lahko žaluješ za otrokom, ki si mu zavestno vzela življenje? Ne obsojam te, tvoje je življenje, jaz osebno ne bi tega nikoli naredila.

Gledala sem filmček o splavu, kako otroček prosi mamico naj ne dela splava, ko čuti to že v trebuščku, kako ji obljublja da bo priden, da ji bo dal ponoči spati, da je ne bo brcal,...user posted image   potem ko že pride do splava, kako joče in jo sprašuje kaj je te cevka, zakaj gre proti mojim rokicam in nogicam,... prosi jo, sprašuje jo če mar res ne vidi da so to njegove rokice user posted image user posted image user posted image   mene to tako zelo žalostiuser posted image

ti pa želim vseeno srečouser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moja zgodba
3.9.2008 21:16:46   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

Ne morem razumet razloga, ki te je pripeljal do tega, da si vzela življenje nečemu, kar je bilo del tebe, kar je rastlo v tebi. Ni na svetu razloga, za to dejanje.


se podpišem. 

In ne razumem kako lahko žaluješ za otrokom, ki si mu zavestno vzela življenje? Ne obsojam te, tvoje je življenje, jaz osebno ne bi tega nikoli naredila.

Gledala sem filmček o splavu, kako otroček prosi mamico naj ne dela splava, ko čuti to že v trebuščku, kako ji obljublja da bo priden, da ji bo dal ponoči spati, da je ne bo brcal,...user posted image   potem ko že pride do splava, kako joče in jo sprašuje kaj je te cevka, zakaj gre proti mojim rokicam in nogicam,... prosi jo, sprašuje jo če mar res ne vidi da so to njegove rokice user posted image user posted image user posted image   mene to tako zelo žalostiuser posted image

ti pa želim vseeno srečouser posted image



ok...tukaj zdaj jočem user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moja zgodba
4.9.2008 13:26:25   
Lusa
Zate user posted image in upam ,da ti bo čez čas lažje.

Mina-držim pestke zate oz tvojega otročka.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moja zgodba
4.9.2008 16:32:22   
Anonimen
Mina-držim pestke zate oz tvojega otročka.


Luša hvala. Vem kaj si prestajala ob svoji Ajši in lahko samo rečem kapo dol... ker user posted image  Ajša je lahko samo ponosna na mamico, ki jo ima.
Sama se borim skupaj z otrokom in vso podporo, ki jo imam... težko je, ampak smo srečni. Vsaj zaenkrat ko še niti ne vemo kaj nas ''jutri'' čaka.
LP

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moja zgodba
4.9.2008 22:31:44   
frutka_
Zaznamovana ne vem kje in kako živiš. Odločila si se za to pot in možnosti vrnitve nimaš. Nisi prva in niti ne zadnja. Upam, da imaš ob sebi koga,k iti lahko pomaga in stoji ob strani. Te poljubi in objame. Kje pa imaš mamo? Običajno je mama pravi naslov za tolažbo. Pozna tebe in ve kako težko odločitev si morala sprejeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moja zgodba
25.9.2008 13:23:48   
clara23
Zaznamovana..

ne veš kako zelo te razumem..ko sem brala tvojo zgodbo mi je bilo tako, kot bi jo napisala jaz. Tudi jaz sem splavila, pri 16-ih. Tisti septemberski dan je bil najhujši v mojem življenju in nikoli ga ne bom pozabila. Tudi jaz sem potem jokala, in jokam 6.11. vsako letouser posted image . Ni ga dne, da se nebi spomnila na splav in na otročka ki sem se mu odrekla. Tega si ne bom odpustila nikoli v življenju.


Objem zate

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moja zgodba
4.10.2008 14:47:56   
TRIŠ
Ne bom te obsojala,ker obsojala se boš sama celo življenje in to bo zate najtežje.Enostavno ne razumem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?