|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 10:43:50   
Vera*
Malika,ne sekiraj se zaradi takih osebkov.evo eno :rozica: zate in za tvojega :love:.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 12:44:47   
cmokec
Meni različna izobrazba med dvema tudi ne predstavlje nobene ovire. Rada bi brala katero, ker se je za partnerja odločila glede na izobrazbo. Ali je skupaj s njegovim delom ali je z njim. Bistvo je v razgledanosti, v pogledih na svet, o skupni vzgoji otrok, o popoldanskih sprehodih in crtljanju med rjuhami.
Moje mnjenje je, da ženske na izobrazbo svojega dajejo dosti takrat, ko so nesamozavestne, ko se hočejo kititi s perjem znanja svojega dragega. Je pa tudi res, da je znanje pomembno, a da ima razen malo večjega dohodka kak upliv na zvezo?
Pa še ta primer: imela sem prijateljico, ki je za fanta, ki je naredil VII. stopnjo pripravila vsesplošni žur. "Zaljubljena" do ušes je bila seveda prva zvezda zabave, ker je bilo bistvo vsega, da je to njen fant in ne, da je uspešno končal fax. Fant se je zaposlil in ga je stalno matretirala, kam vse morata iti, kako se mora oblačiti, ker vendar ni navaden delavec. Pa je prišla prometna nesreča, fant je izgubil eno nogo nad kolenom. Kar naenkrat izobrazba ni več pomenila nič, "zaljubljenost" je v sekundi izpuhtela, sedaj se pa sprehaja z novim izobraženjem. Ko se mu saj nebi kaj hudega zgodilo.

Midva imava oba V. stopnjo.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 14:00:12   
lin
Najprej Gini:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:,pač nekateri so na forumu samo zato da druge spravljajo v slabo voljo,sami pa se neupajo prijaviti.
če smo že pri tem,bi tudi Malika takrat ko je potožla(malika sorci ker te omenjam)bila lahko nepijavljena ,samo ne ona je fer in se ne skriva za svojim obrazom ,kot nekateri.
Nič ni narobe če te kaj muči pa se neprijaviš in izpoveš,samo ne pol dugim štrene mešat.
Kot zmeraj pom tudi danes napisal zakaj smo na RR?
-da si pomagamo:)
-da koga spravimo v dobro voljo:)
-da se pohecamo...:)

No zdaj sem pa malo zašla,še odgovor na temo:
Midva s partnerjem(možem) imava isto stopnjo izobrazbe on je dve leti starejši od mene in super shajava

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 16:04:44   
BigWhale
Meni je pa najbolj hecno to, da se vsi ti visoko izobrazeni ljudje ukvarjajo s starimi vrazami... ;)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   predsodki o partrnerskih zvezah
14.3.2005 22:34:40   
anajmad
To je res bedno,ko tako rade neprijavljene pljuvajo po drugih znankah.Mejte jajca punce in se prijavite in povejte svoje mnenje.Vem,da sem tud jst katero v slabo voljo spravla:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:.Ampak jst zmeri pravim,rajš prva zamera,kot zadnja.Toda tle je velik vmes, ena velika slovenska bolezen-foušija.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   predsodki o partrnerskih zvezah
15.3.2005 8:41:02   
BigWhale
Ce dva najdeta skupne tocke pogovora je stvar resena in izobrazba ni problem. Ce jih pa ne. Pa je lahko izobrazba problem. Precej hitro.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   predsodki o partrnerskih zvezah
15.3.2005 8:59:04   
lidia
Pri nas sva oba akademika, če bi bil moj dedec takšnih nazorov kot je, pa brez take izobrazbe, ga ne bi imela nič manj rada.
:metulj:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   predsodki o partrnerskih zvezah
16.3.2005 13:12:19   
Magi*
nimam predsodkov. sama sem (zaenkrat) mag, mož ma pa gimnazijo (in nekaj neuspešnih posksusov študija;)). pa še mal mlajši je. pa so what. dobro shajava. včasih jaz kaj njega poučim, drugič on mene. ne moji starši ne njegovi nimajo nič proti, vsi se mamo radi. je pa to motilo mojo "prijateljico" in sem ji rekla, da se naj zase briga in odtlej nisva več prijateljici.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?