|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:54:42   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

moraš bit pa že prava koklja, da jih zneseš več kot 10!!


No, no jazzi... ti si jih pa kao ful mal imela...

Ja miška73, lih študiram, če so me jajčniki tudi v prejšnjih postopkih boleli...me prov matra. Na slončkanje niti pomislit ne morem...


Ja netka, pri meni je blo isto. Je moj bil kar na ročni metodi. No, je imel vsaj generalko pred punkcijo user posted image user posted image



miska...saj bilo je foliklov kar nekaj...sam velik tud praznih...tak da ne vem kaki je to defektuser posted image . 9 pa še vedno ni dovolj da bi lahko kako odstopilauser posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 11:59:51   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ojla pupeuser posted image


oj.....kaj počenjamo?
Pišem doktorat iz vaših postov pa mi vzame kar nekaj časa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:01:52   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ojla pupeuser posted image


oj.....kaj počenjamo?
Pišem doktorat iz vaših postov pa mi vzame kar nekaj časa user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image težko boš doktoriralauser posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:02:34   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ojla pupeuser posted image


oj.....kaj počenjamo?
Pišem doktorat iz vaših postov pa mi vzame kar nekaj časa user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image težko boš doktoriralauser posted image user posted image
Tudi sama ugotavljam da je to misija nemogoče user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:04:51   
Shuka
Želvica - nič bit slabe volje, zdej nimaš razloga, ko si že v postopku in ne dovoli, da te slaba volja in pesimizem drugih potegnejo s seboj, me smo tle,d a te spodbujamo in ti stojimo ob strani v dobrem in slabem (evo sem te že oženlauser posted image ). Suprefact pa zna bit mal zahrbten ampak tak je nimaš kej, sam ti se ne daš, ne? user posted image

Dajamaja
- Hvala sem OK, že dva dni me sicer boli na levi in desni strani, sam mine, se mi pa zdi, da pride od tega ker se naša štruca tolk preteguje, tko kot včeraj k sva z mojim gledala nogomet, se mi zdi, da je mel tudi sam nogometno tekmo v trebuhu, je nabijal kot zmešan, očitno je tud njemu ratalo kak gol zabit user posted image user posted image user posted image
Tvoj UZ pa tudi počasi prihaja in navijam za user posted image user posted image user posted image

gospodarica - hitro na konja in v nov boj, me pa navijat da bo nov boj zmagovalen.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in lepo si povedala glede statistike, nekako nobena ni po JUSU zato tud ta statistika za nas ne velja in se nanjo ni prav dobro zanašati.

zarja moja - si vidla glede statistike en stavek višje?user posted image . Me veseli, da greste ob prvi pravi tečki spet naprej, naj te tokrat ne zajebava kot prej in včeš mi je tvoj optimizemuser posted image . Kar se pa zmrznjenčkov tiče imam pa jaz svoje mnenje, glede na to, da so to blastociste, ki gredo nekje 5 dan pod minus in da preživijo ledeno dobo, se mi zdijo še močnejši, pravi borčki, no naš je bil, ampak ni vse v zarodku, lohk je on lep pa dober sam če flora v maternici ni prava tud ne more vse sam naredit. Naj bo pri tvojih pingvinčkih in organizmu v drugo vse tako kot mora bit. user posted image user posted image user posted image user posted image

Daisy(a.k.a. supermuccka)
- pol smo si na istem, kar se tiče stanovanjskih huligančkov, sam pol k boš nosečka boš prišla na svoj račun, bo on pospravljal in rihtal stvari, tko da mu boš lahko vrnila milo za žajfo(men se je obneslo)user posted image user posted image user posted image Za Suprefact je pa najboljš vse zjutraj, ker Reško hoče tud kako špiko zjutraj dat poleg UZ-ja pa mu pustimo to veselje user posted image . Drgač pa k glih brezkofeinski alko omenjate, da ne boš hodila na šiht pijana pij po šihtu, sej do naslednjega dne se že lohka strezniš kolikor tolikouser posted image user posted image

MBD0411 - bravo za NIKCA in vse dobro v bodočeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Miška73 - Po ET naj bi se ukinil vsak alko, tud brezkofeinskiuser posted image user posted image user posted image , čeprov men to ni ratal, sem se pa pol po testu pa odločila, da ga ne žingam več tolk, tko da sem omejila na pivičko dva na teden, mal bi bla prehuda abstinenčna kriza kar ukint z dons na jutr user posted image user posted image user posted image
In kaki zajtrk - hvalauser posted image
Ma nisem lih v ilegali sam sem pa mal lena ratala, pa tud predolg ne morem sedet, pol pa tud manj napišemuser posted image

Lučka25 - a pol sta z Boškotom mela včer večer v dvoje, dokler ni tvoj prišel domov, bravo piška, kaj pa flekci, jih ni?user posted image user posted image user posted image . A greva na enga Boškota user posted image

pika.po - v trebuh se mi zdi, da še najmanj bolijo špike, pa terena je kolkr češ tam, ni treba zmer v isto luknjo nabijat, mal na levo pa pol na desno pa se izmenjavajo pikice in kot je miška rekla špikni se pod kotom in sploh nič ne bo bolelo. user posted image Naj ti zdej pikice ne delajo več probleme, k enkrat dobiš grif je vse lažje.

mismis - vse najboljše najprej tvojmu kušonu za prvo svečko user posted image in po končani šoli bo pes, da se ga vika, kaj? Uglajen, omikan user posted image user posted image user posted image Superuser posted image
Ja jest zdej sploh plavam v plitvini, ker če ne bi bi me trebuh potegnil na dno, bi bla kot sekira.user posted image user posted image user posted image Sploh ne vem kdaj se mi je tak naredil, pa kakšen šele bouser posted image

WP - zakaj si pa morala v ZD, če si imela vse sestavine doma? Kaj se ne pikaš sama? user posted image To je najbolš doma narest v miru, sej je isto kot z vsemi drugimi pripravki, pa še taki nepripravljeni ms se izognešuser posted image

gigi
- jest bi tud jajčka papuuser posted image

jazzzi
- če imaš kaj zmrznjenčkov pol ti po ET (če je bil 3 dan) pride pošta v roku tedna dni mogoče kak dan kasneje, če pa se do 5 dne niso obdržali pa pošta sploh ne prideuser posted image

Hedviga - kolk sem se prijetno nasmejala tvoji zgodbici s Francelčkom in Mickouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , le tako naprej lepo napredujteuser posted image user posted image user posted image Kar se pa trebuška tiče je pa čisto normalno, da ti otrdeva od časa do časa, temu se namreč rečejo lažni popadki, ki naj bi bili nekakšna predpriprava na porod (sam nič se ne boj, je normalen proces tko pač mora bit, in to ne pomeni, da boš kmlau rodila). Meni se to ponavadi zgodi zvečer, če ležim na hrbtu, pol se pa samo obrnem na bok in je kmalu bolje. Če te moti, vzemi kako tableto magnezija ali kak Buscopan in bo minilo. Pa sej to se pol celo nosečnost pojavlja.

netkica
- kako si srčica?user posted image

Larči
- kako si sonosečka, kako kaj slabosti?user posted image

No sončka spet lepo sijeta user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:06:06   
Shuka
Nisem pozabila na navijanje, danes za mlinčko za lep UZ in za anci banci, da bi mela lepe foliklčke na punkciji.
user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:06:31   
jazzz27
Meni se je stanje kar dobro poboljšalo....(al pa poslabšalo...mislite si kar hočete)user posted image ....sem doma, na dopustu in še mal lenarim, zabošavam, še enga tajnika bi rabila, da bi poste klofal in bi zmagala!!!

Kako si ti?

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:06:48   
Shuka
Pa na vse k vas nisem omenila ste v mojem srčku in mislim na vasuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:09:38   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Meni se je stanje kar dobro poboljšalo....(al pa poslabšalo...mislite si kar hočete)user posted image ....sem doma, na dopustu in še mal lenarim, zabošavam, še enga tajnika bi rabila, da bi poste klofal in bi zmagala!!!

Kako si ti?
Jest bi tud enga tajnika rabila, lohk ma tud krilauser posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:13:54   
jazzz27
ja sej tak mora bit mal nedolžen....drgač bi kake tipke kje drugje iskaluser posted image user posted image user posted image  

krila ma pa zato, da odfrči, ko se ga naveličaš....user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:15:14   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

ja sej tak mora bit mal nedolžen....drgač bi kake tipke kje drugje iskaluser posted image user posted image user posted image  

krila ma pa zato, da odfrči, ko se ga naveličaš....user posted image
No vidiš, imaš odgovor za vseuser posted image

Kako, tvoja hipeca izginila? Upam,da je!user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:15:30   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

obi kaj pa če ti najdeš darovalko...npr. prijateljica ti hoče ustrečt, a to kaj pomaga da prej prideš na vrsto?


ne, na žalost nič ne pomaga... pri nas je darovanje anonimno, se ne plačuje (razen povračila stroškov) in ni nobene protekcije, sploh pa so za teke primere rekl, da pol bi pa vsi hotl bit prej na vrsti. tut ženske, ki so v postopkih, ne morjo darovat - ker morajo kao najprej zase poskrbet, moški, ki so v postopkih (če je problem pri ženski), pa lahko darujejo, ampak očitno majo premalo vzpodbude. da bi pa prijateljico prpelala s sabo in rekla evo, ona bo pa men celico dala... to pa itak, da ne gre



Mene je pa Reško prašal tak v debati če bi daroval semenčeca, pa sm reku da bi, če ne bi blo anonimno. Se pravi da bi imel priliko spoznati par itd....
Pa me je nazjal, da se tega ne dela (daruje), da kam bi pa pršl....user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:25:29   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mene je pa Reško prašal tak v debati če bi daroval semenčeca, pa sm reku da bi, če ne bi blo anonimno. Se pravi da bi imel priliko spoznati par itd....
Pa me je nazjal, da se tega ne dela (daruje), da kam bi pa pršl....user posted image
Slovenija je premala država za take neanonimne podvige, verjetno je zato Reško tako odreagiral, ker se zna zgoditi, da paru, ki podariš seme zanosi, ti imaš tudi svojega otroka, pol se pa otroci najdejo in ..... ne bi naprej o tem, seveda se to lahko zgodi tudi, če par ostane anonimen, samo se potem to neposredno ne ugotovi.
Sej zadeva je malce nerodna, spet po drugi strani pa ni, ko veš kako lahko prispevaš k populaciji in sreči nekoga, ki brez tega nima upanja in je osebno zadovoljstvo še toliko večje, da veš da lahko pomagaš.
Vsak to gleda s svojimi očmi.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:28:48   
sonček33
Netka - pa an katerem planetu ti živiš?????Kakšen dež? Pri nas je 16 stopinj.Brez oblačka!!! Aja, pa še to - ne boš nič komentirala našega spola???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:44:13   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

ja sej tak mora bit mal nedolžen....drgač bi kake tipke kje drugje iskaluser posted image user posted image user posted image  

krila ma pa zato, da odfrči, ko se ga naveličaš....user posted image
No vidiš, imaš odgovor za vseuser posted image

Kako, tvoja hipeca izginila? Upam,da je!user posted image



jaz mislim da, ker me nič več ne zvija....še čutim, da imam rodilne organe...ampak to je pa tud vse....razen joški me bolijo...

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 12:59:44   
netka34
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Netka - pa an katerem planetu ti živiš?????Kakšen dež? Pri nas je 16 stopinj.Brez oblačka!!! Aja, pa še to - ne boš nič komentirala našega spola???user posted image user posted image user posted image


Oh, sonček, pol bom pa kar na obisk prlaufala!! Tle je tako zjokano vreme, dol tišči, oblaki do streh....še dobro, da delam zej krstne albumčke, tolk so cotkani tele mladički...pa še fotostimulacijo mam povrh-brezplačno!!user posted image user posted image user posted image

Pa sej sm nazdravla vašemu lulčku, a nis vidla, pa prow z modro barvo! Pol sm pa še en union ruklna na ta račun!! Bravo za občutek...tut js sm mela pr mojih dveh tapravega!! Sej tist špikast trebuh, k ga maš niti ne more nosit lulke!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 13:03:01   
sonček33
jOJnetka, sori, sem spregledala. O fajn, da si nazdravla za našga mulčka.

O, krstni albumček...ja fotostimulacija je superca.

Kako si? kako jajca?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 13:29:23   
gospodarica
no čez eno urco grem pa ginekologu....
sicer sem se sprijaznila da tokrat ni šlo ampak me malo skrbi.
moj izcedek se je malo povečal kot M trajal dva dni zdaj pa ne duha o njej.v nedeljo sem vzela zadnji prometrium...joške me pa še vseeno tako bolijo da se jih dotaknit ne smem.in tudi napihnjene souser posted image
v jajčnikih pa me tako špika....mislite da bi lahko bilo kaj narobe??

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 13:32:20   
Shuka
Pomoje ni nič narobe, je pa dobro, da se greš pokazat ginekologu in še njega vprašaj o vsem tem.

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 13:38:29   
Kalina
jazzika jst sm dobila list za eskimcke na Etju, ker je pac bil 5 dan. Ti kar poklici pa vprasaj.
user posted image user posted image bebic pa nesmem imet, ker moje telo nemore donosit user posted image bebice, kaj sele user posted image user posted image . Je prerizicno zame in bebike. Tako, da ce bi se prijele obe, bi morala verjetno reducirat enga, to bi mi bilo pa prevec traumaticno, tako da upam da se prime user posted image . Jooooooj, komaj cakam testeeeeeek.


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:19:43   
womanpolice
netka34 Kajneda... po mojem bi ratala prava uspešnica.... Kaj pa če jo kr skup napišemo....

SHUKA... Ma, prej sm se vedno sama špikala (noge, trebuh) - si že pozabila dogodivščine in priprave v službi?
Za stop injekcijo pa rajši prepustim izkušenim, da neb kaj zaj.... Amapk sm včer ugotovila, da bi bilo boljše, če bi sama uredila...

MLINČKA IN ANCI BANCI... Imam občutek, da še vidve kr ležita na tisti postelji, in da imata tolk foliklov, da jih še niso uspeli prešteti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:22:02   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Oby, želim za vaju, da čimprej tist tapravi pride !!

Darovalka pa je lahko tudi ženska v postopku, samo mora imeti določeno št. celic, ki jih mora obdržat zase, druge pa lahko daruje. Sm hotla tut js med darovalke, pa sem govorila z dr. Pintarjevo, ki je pri nas menda taglavna pri darovanju spolnih celic.



netka hvala!

no, očitno so vsaj malo popustili, kar se darovalk tiče.. ker jih res ni.. fino

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:24:04   
miska73
WP, sem se nasmejala tvoji dogodivščini včeraj... Saj vem, da je bila zate vse prej kot smešna, ampak si tko fajn napisala.
Moram pa ti povedat, da je bilo pa pri nas v ZD čisto drugače. Je sestra točno vedele kaj dela. Pa tiste ampule je spraznala tako spretno, da sploh nisem uspela ugotoviti, kako se to dela... Boš morala drugič k nam v ZD user posted image

Kako si? Že kaj živčki delajo?

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:25:23   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Mene je pa Reško prašal tak v debati če bi daroval semenčeca, pa sm reku da bi, če ne bi blo anonimno. Se pravi da bi imel priliko spoznati par itd....
Pa me je nazjal, da se tega ne dela (daruje), da kam bi pa pršl....user posted image


anonimno pa ni variante?

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:27:18   
womanpolice
Miška73 tko sm živčna da ti povedat ne morm... govorim, da imam v sredo punkcijo in ne jutri, zato ker se sreda sliši kasneje...

Dej mi povej, ko si vzela zjutraj odvajalo, kdaj je začelo delovati? sej veš...

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?