|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:28:58   
obayifo
v glavnem, midva sva vpisana in mava številko 309....
sestra je bla ful prijazna in naju je tolažla, da sej bo v enem letu, mogoče še clo prej, ampak za vsak slučaj leto pa pol...
ni pa hotla nobenih izvidov, ker sem itak Reševa...
vsekakor greva nasledn mesec probat v graz...

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:50:55   
miska73
WP, jst sem vzela odvajalo približno ob 11:30, delovalo pa je potem celo popoldne, pa ti ne vem povedat točno. Vglavnem bodi doma in blizu WC-ja.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:53:10   
womanpolice
mene še nč ne šravfa.. sestra je še pr men in tamal.. tamal ajča... midve pa mal klepetava... pa ti? kaj počneš?

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 14:59:54   
womanpolice
ja, nč, grem še mal sestri družbo delat ker čez cca. eno uro gre... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:04:35   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

mene še nč ne šravfa.. sestra je še pr men in tamal.. tamal ajča... midve pa mal klepetava... pa ti? kaj počneš?


Na kratko - uživam v bolniški. user posted image
Malo poležavam, pa na RR čvekam, zdaj pa kosilo kuham.
Pa več časa imam tudi za kak čvek ob kavici, po telefonu.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:10:31   
sabsa
Ravno sem prišla iz LJ, kjer je krvni test potrdil nosečnost. Beta hcg je bila 1777. Sedaj pa imam bolniško do prvega pregleda, torej najmanj 1 mesec.
Vsem trepetalkam držim pesti, da zagledate magični plusek, ker je to nekaj najlepšega na svetu.
Vsem, ki vam ni uspelo, pa pravim le to ... ne obupajte. Mogoče poskusite tudi kakšno obliko alternativne medicine. Jaz verjamem, da je meni pomagala.
V prvem postopku sem imela 8 celic, 7 se jih je oplodilo, 2 so mi vstavili, 0 zamrznjenčkov. Ni uspelo.
V drugem postopku (ista terapija) 11 celic, 9 oplojenih, 1 vstavili, 5 zamrznjenčkov. Uspelo.  V času pikanja s suprefactom sem obiskala priznanega bioenergetika v Podčetrtku, s pomočjo katerega je že marsikatera zanosila, 3 krat pa sem obiskala tudi Karmen, ki je opravila refleksno masažo stopal.
Vem, da ste nekatere že to vse poizkusile, mogoče bo pa kateri pomagalo ...

Upam, da bo kmalu čimveč magičnih plusov.

Koliko ste pa ostale imele beta hcg na 15. dan?

Vsem pošiljam poljubčka.  


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:12:44   
obayifo
sabsa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:14:23   
miska73
Sabsa, superca.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:27:06   
želvica99
Sabsa super za hormonček, naj bo vse po sreči še naprejuser posted image A mi lahko prosim na zs pošlješ ime tega bioenergetika, da ne bodo rekli, da reklame delamouser posted image

Kalina pol pa držimo pestke za eno bebicouser posted image

Gospodarica da nisi vseeno noseča? Joške se mi zdijo sumljive, sem pozabla, a so tebi vstavili dva?

Mismis enga lupčka kužonu za rd.

Shuka hvala za lepe besede tud tebi. Ja včerj sem res imela slab dan, dons je že bolje. Jest bi tud imela nogometaša v trebuščku, alpa nogometašicouser posted image

WP tale o stopki je res hecna zgodba. Pol se pa vice o policajih zmišljujejo aneuser posted image vrni milo za drago pa tole spremeni v vic o m sestrahuser posted image

Gigi a ti imaš pa jajčkomanijo. Ti samo izkoristi gužvo.

Abra user posted image  za preskok v novo obdobjeuser posted image

jazzz lepo da hiperca skriva roge, uživaj in hitro dočakaj+.

Kalina kolikor vem, naj bi se 5 dni stari zarodki vgnezdili 1.,2. ali 3. dan.

Obi zakaj pa so ti rekli da toliko piti? Ti hiperce nisi imela ane, če prov vem za IUI.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:28:15   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

SHUKA... Ma, prej sm se vedno sama špikala (noge, trebuh) - si že pozabila dogodivščine in priprave v službi?
Za stop injekcijo pa rajši prepustim izkušenim, da neb kaj zaj.... Amapk sm včer ugotovila, da bi bilo boljše, če bi sama uredila...

Sej res, ti si se špikala v službi user posted image user posted image No sej s stopko je isto kot z vsemi drugimi špikami, še injekcije in igle so iste, le drugačna kombinacija, pa špikneš se lih tko kot  ostale, tko da za drugič(čeprav ne boš rabila drugičuser posted image user posted image user posted image user posted image ) vidiš, da tud v ZD niso lih vešče tega, ko bi po defoltu morale biti. Če nič drugega si vsaj videla kako tam funkcionirajo une k so v nočnih službah, očitno zaspano user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:30:42   
Tina1
 
Sabsa čestitke in uživaj v nosečnosti.



user posted image                 user posted image        user posted image

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:30:49   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Shuka hvala za lepe besede tud tebi. Ja včerj sem res imela slab dan, dons je že bolje. Jest bi tud imela nogometaša v trebuščku, alpa nogometašicouser posted image

Me veseli, da si bolje user posted image

Še malo pa ju boš tudi ti grela user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:31:51   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: sabsa

Ravno sem prišla iz LJ, kjer je krvni test potrdil nosečnost. Beta hcg je bila 1777. Sedaj pa imam bolniško do prvega pregleda, torej najmanj 1 mesec.
Vsem trepetalkam držim pesti, da zagledate magični plusek, ker je to nekaj najlepšega na svetu.
Vsem, ki vam ni uspelo, pa pravim le to ... ne obupajte. Mogoče poskusite tudi kakšno obliko alternativne medicine. Jaz verjamem, da je meni pomagala.
V prvem postopku sem imela 8 celic, 7 se jih je oplodilo, 2 so mi vstavili, 0 zamrznjenčkov. Ni uspelo.
V drugem postopku (ista terapija) 11 celic, 9 oplojenih, 1 vstavili, 5 zamrznjenčkov. Uspelo.  V času pikanja s suprefactom sem obiskala priznanega bioenergetika v Podčetrtku, s pomočjo katerega je že marsikatera zanosila, 3 krat pa sem obiskala tudi Karmen, ki je opravila refleksno masažo stopal.
Vem, da ste nekatere že to vse poizkusile, mogoče bo pa kateri pomagalo ...

Upam, da bo kmalu čimveč magičnih plusov.

Koliko ste pa ostale imele beta hcg na 15. dan?

Vsem pošiljam poljubčka.  




Sabsa, super odličen Beta hcg. Mislim, da ga je imela Hedi tudi na 15. dan nekaj čez 1.700 in sedaj nosi dvojčke. Bravo punca, kar tako naprejuser posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:33:06   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Mismis enga lupčka kužonu za rd.





hvala, hvala je user posted image  čisto raznežen od vseh poljubčkov user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:33:41   
Shuka
Sabsa - super za hormonček, zdej je tvoja nosečnost 100% potrjenauser posted image user posted image user posted image

Sama sem imela 12 dan 1217 betaHCG, 15 dan nisem šla merit, pol čez en teden je bil pa že čez 10,000.

Vse dobro v nosečnosti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:35:41   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Obi zakaj pa so ti rekli da toliko piti? Ti hiperce nisi imela ane, če prov vem za IUI.



na njihovem listu piše, da je voda eliksir življenjauser posted image

najbrž ne zaradi hiperce (čeprav zna tut po klomifenu fino špikat v jajčniku in napihnit trebuh), ampak zaradi presnove, kvalitete krvi (redčenje), zaradi utrogestana (ker je treba velik lulat), pa tudi zaradi hormonov (3 injekcije)

pa sej ne, da mi škodi, če kdaj pa mal več popijem...

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:43:50   
netka34
user posted image B R A V O   Sabsa!!!!!!!! user posted image Čestitke iz user posted image


             user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:46:41   
netka34
Kalina....ma sej ne d sm blond, ma če že vnaprej veste, d ne bi ni šans donosila, zakaj pa potem ne vstavijo samo enega zarodka? Že res, d je pri dveh velčja možnost, d se vsaj en prime...ma glede na to, da si že bla noseča, pa je še večja možnost, d se bosta primla oba....?!?
Al pa oprosti d se sploh vmešavam, pa da sem preveč firbčna!!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:47:22   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Kalina....ma sej ne d sm blond, ma če že vnaprej veste, d ne bi ni šans donosila, zakaj pa potem ne vstavijo samo enega zarodka? Že res, d je pri dveh velčja možnost, d se vsaj en prime...ma glede na to, da si že bla noseča, pa je še večja možnost, d se bosta primla oba....?!?
Al pa oprosti d se sploh vmešavam, pa da sem preveč firbčna!!

Tud jest sem na to pomislilauser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:48:38   
netka34
O, hvala, Šuki, sm mela prow malo slabo vest....ma glede  na to da si tu marsikaj povemo, upam, d ne bo kej zamerila....

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:51:24   
Pija76
Bravo Sabsa!

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 15:52:11   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

O, hvala, Šuki, sm mela prow malo slabo vest....ma glede  na to da si tu marsikaj povemo, upam, d ne bo kej zamerila....
Ma ne bo zamerila, sej vsega o vseh pa ne vemo in vprašanje ni greh. user posted image Tukaj je res prava redkost, da katera kaj zameri, sicer pa nismo take pupe tle, ki bi si kaj takega tudi napisale, da bi bili razlogi za zamero, ne?

Očitno mam čas pa malce filozofiram user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:07:59   
mlinčka
Drage moje bejbe in fanta, sam da vas na hitr pozdravim in poročam, ker potem letim s Supermucco via Italia. Ji grem družbo delat na misiji Menogon - zdaj ali nikoli! user posted image

No, navijanje in pesti so zalegle (pa tud jajca in pir imajo verjetno kaj pri tem user posted image ), dans pade stopka. Ene trije so prigural do 22mm in Tomaževič je dal blagoslov (ma je hecen, nisem še nikol mela opravka z njim - une k ga poznate, a je mal na Reševo varjanto, a?). Zadeva me še posebno veseli, ker to pomeni, da mi bo punkcijo delal dr. D user posted image . No, tko, več ne utegnem, je treba gret. Fajn čvekejte, fajn se mejte! Upam, da zvečer uspem še kej gor prijadrat in jutrijšnjim akterkam zaželet srečo!

Ciao, belle!!!  

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:17:03   
Goldy
sabsa - jaz sem imela beta HCG 15. dan (prejšnjo sredo) 1896 in so rekle sestre, da bi lahko bila dva, a tebi so kaj rekle glede dveh?

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Oktober IVF/ICSI
21.10.2008 16:20:06   
Goldy
sabsa - tebi so itak vstavili samo enega  (ali se pa morda motim)?

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?