|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IKEA CELOVEC
9.11.2008 11:34:25   
tinadvojčica
Pozdravljene1
Naslednji teden se odpravljam v Celovec v Ikeo pa me zanima, če je že katera bila, pa kje je točno, pa še zanima me če je enaka tisti v Gradcu.

Hvala za info in lepo nedeljo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IKEA CELOVEC
9.11.2008 12:29:16   
cicido
Jaz sem bila in imajo kar veliko lepih stvari. V Gradcu sicer nisem bila, bila pa sem v Franciji in ji je kar podobna. Greš pa mimo Toysrusa po cesti za Gradec in jo po stotih metrih vidiš, tko da ne moreš zgrešit. Je  nasproti Metroja, če veš, kje je.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IKEA CELOVEC
16.11.2008 12:33:17   
LoCa
no, js sm bla, in sem  skoraj uro rabla, da sem to sranje našla, in še uro, da sem našla pot nazaj. res "briljantno" označeno, ni kaj....

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IKEA CELOVEC
16.11.2008 13:53:07   
Pikapolonica_
No, jaz sem tudi bila prejšni teden, pa grem čez par dni spet. Ni neka filozofija za najt, če veš kje je Metrouser posted image

Ikea pa - hudiča, ravno takšna kot vse ostale, ker je to njihov namenuser posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IKEA CELOVEC
16.11.2008 16:49:58   
katjandraž
Sem bila včeraj, vendar moram priznati, da sem razočarana. Dobila nisem praktično nič, res pa, da sem šla po večje stvari (mize,, stoli, omare). Malenkosti imajo na zalogi, večjih stvari pa ne.user posted image  Prodajalci/ke pa ... Večinoma nimajo pojma, kako ti dogovoriti, če se kaj zakomplicira, sprašujejo en drugega ... Za naročanje preko interneta so pa prvič slišali user posted image . Upam, da je to samo zato, ker je trgovina nova in bo sčasoma bolje.

Če veš, kje je Metro ali Toys res ni težko najti, drugače si pa oplel, ker je zelo slabo označeno. Celo narobe, tam kjer moraš pri McDonaldsu zaviti deno proti Kiki, je tabla s puščico za naravnostuser posted image .

Imam pa še sama eno vprašanje, ga bom postavila tukaj, pa še na čvek bom dala. Stvari, ki jih nisem dobila, bom najverjetnje naročila preko neta, če se bo le dalo. Ima katera že izkušnje z naročanjem preko neta? Če ja, lahko malo več napiše, če je bilo vse ok ipd. Thanx.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IKEA CELOVEC
16.11.2008 17:13:35   
Pikapolonica_
Preko neta je bilo vedno vse OK in sem tako naročila večinoma večjega pohištva (PAX omare).

Če pa grem po 'večji nakup' v Ikeo vedno preverim, koliko stvari imajo na zalogi.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IKEA CELOVEC
16.11.2008 19:13:52   
LoCa
js pač ne vem kje so metro itd. se mi je zdelo za malo, da tko reklamirajo novo štacuno v sloveniji, pol pa nikjer ne piše kako sploh pridet do tja. mene je motilo to k je blo povsod ful praha. ene omarce nisem dobila. je pa fajn k je ful manj stroškov kot do gradca, tko da se ne sekiram, ker bom pa pač čez kake 3 mesce šla spet gor. ikeje so pa itak vse iste, vedno je miljon folka, in vedno sm pri drobnarijah že vsa živčna user posted image .
za naročilo prek neta je blože tolko govora tle. nad 1000 evrov ni poštnine.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IKEA CELOVEC
16.11.2008 21:49:31   
katjandraž
Hvala za odgovore! Ja, to vem, da ni poštnine, če nad 1000 EUR, mene bolj zanima, npr. če je res, da to stvar imajo na zalogi, ne da ti potem rečejo da je ni, pol pa pride stvari manj kot za 1000 EUR, pa plačaš poštnino. Glede čekiranja, če stvar imajo, pa jaz ne preverjam zato, ker je moja sestra že preverila, če jo imajo, so rekli, da ja, je najela kombi, smoprišli gor, kavča pa ni bilouser posted image .

Včeri mi je postalo jasno, kako je to mogoče. Npr. sem hotela kupit včeri eno mizo, je ni bilo na zalogi in so rekli, da pride čez 6 dni. Pa sem bila že tečna in sem hotela garancijo, če pridem npr. v petek, če mi lahko garantirajo, da bo miza tam, pol mi pa tip pove, da ne, pa itak da prideta samo 2 miziuser posted image . Halo, 2 komada za eno Ikeo?! 

Skratka, sem itak na bolniški z malima zdaj 3 dni, bom malo upala, da bosta pridna, pa mi mogoče uspe naredit naročilo preko neta.user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IKEA CELOVEC
16.11.2008 23:32:29   
urbas
Ojla!
Jaz sem pa ena tistih nesrečnežev, ki nimamo pojma, kako priti do Ikejeuser posted image .
Bi si prosim kdo od vas vzel minutko časa, pa malo opisal pot? Štartam iz Ljubljane, potem pa....

Hvala že v naprejuser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IKEA CELOVEC
17.11.2008 7:44:24   
LoCa
hja, js sm po spletu naročala in mi niso pripeljali kavča, ma me noben ni nič klical, plus sem plačala dostavo, čeprou sem imela nad 1000 evrov. sej pol se je rešlo, ker sem hota un kavč in sem pač šla v ikejo in plačala dostavo, ****t ga (pač mi je šlo v dobrobis).
kako se pride u izi do ikeje celovec pa tudi mene ful zanima...

(odgovor članu urbas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IKEA CELOVEC
17.11.2008 8:00:59   
April
IZVIRNO SPOROČILO: urbas

Ojla!
Jaz sem pa ena tistih nesrečnežev, ki nimamo pojma, kako priti do Ikejeuser posted image .
Bi si prosim kdo od vas vzel minutko časa, pa malo opisal pot? Štartam iz Ljubljane, potem pa....

Hvala že v naprejuser posted image


Lj-Kranj -Tržič - Ljubelj. Potem se na avstrijski strani pelješ samo naravnost do Celovca in pri McDonaldsu zaviješ desno. Potem spet naravnost in dokaj kmal je na desni ikea. Označeno ni ne vem kaj. je pa tam enkrat ikeina tabla za desno. Ikea je zraven mertro-ja.

(odgovor članu urbas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IKEA CELOVEC
17.11.2008 8:04:18   
Pikapolonica_
Ko si pri Kiki (če znate do tja ni problema, drugače se držite za industriecone - pri pošti desno, dooolllg ovinek, se pelješ res ene 2-3km), pridete pri Kiki ven, zavijete desno, Kiko imaš na levi strani, ven iz industrijske cone, potem je pa prvi odcep za letališče, tam pa je tako ali tako giant tabla za ikeo, tako da tam ne moreš zgrešiti odcepa.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IKEA CELOVEC
17.11.2008 11:22:35   
katjandraž
Lj-Kranj -Tržič - Ljubelj. Potem se na avstrijski strani pelješ samo naravnost do Celovca in pri McDonaldsu, ki je na desni strani, zaviješ desno. Potem spet naravnost .


... dokler na enem križišču na levi strani ne vidiš Kike, tam zaviješ desno. Čez par km je na levi strani Ikea. Midve s sestro sva bili smotani in nisva našli odcepa, kjer zaviješ levo, tako da sva šli malo naprej, v križišču obrnili polkrožno za 180, potem se je pa videla velika tabla za Ikeo.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IKEA CELOVEC
17.11.2008 23:33:35   
urbas
Hvala za napotkeuser posted image , mi je že malo bolj jasno!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IKEA CELOVEC
18.11.2008 11:08:16   
ksenjak
Vem, da sem smotana a vseeno še enkrat vprašam za vsak slučaj. A je v bližini Ikee Celovec Toys`r`us?

Hvala

(odgovor članu urbas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IKEA CELOVEC
18.11.2008 13:11:23   
katjandraž
Ja, mimo Toysa se peljše samo še kakšen km do Ikee.user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IKEA CELOVEC
25.8.2009 22:53:33   
*lenc@*
LJ -KR-Ljubelj-Celovec -  pri 1. MC Donaldsu desno  - pri 2. MC donaldsu desno se pelješ skoz naravnost oz nikamor ne zaviješ (večje trgovine bauhaus, kik...)  nato po OMV-ju zaviješ na majhno cesto desno(za BRUCKL ), ki pelje nad cesto iz katere si zavil/a in nato le še krožišče - zadnji izvoz ven in si pred IKEO

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?