|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:35:26   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Akil


In vidva (kao) delata na otroku, če sem prav razumela????user posted image



Še enrkat: sta že nehala delat na otroku, ker sta šla narazen, par dni nazaj. user posted image



Ja itak če pa sem ga za par dni dala na hladno. Logično da sma te dni prenehala z delanjem user posted image . Kje so vas našli.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:35:47   
tweed
samo za info, jaz sem uporabnik in ne uporabnica...user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:36:51   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

samo za info, jaz sem uporabnik in ne uporabnica...user posted image


tvoj problem

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:37:29   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Aja pa še nekaj: Prejšnji mesec sta se trudila, ta mesec ne, naslednji mesec (verjetno) zopet.......user posted image


Jadna beba!



Jap kaj čemo. Čisto odvisno od službe kak pa kaj bo.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:39:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

joj kolko ste pametne toliko ste glupe. Eno je bolana ljubosumnost, ko svojega non stop zalezuješ kje je s kom je in kje hodi. mu preveriš telefon v nulo, pregledaš žepe in blablabla. Druga ljubosumnost pa je, ko se fant kje s katero poljublja tam kot v primeru na eni drugi temi itd. Tu pa sem vsekakor ljubosumna. Malo čudno bi bila če bi mi bilo vseeno.Ampak seveda ve vse tipice ki ste tu tak pametne pa niste nikoli ljubosumne imate samozavest do nebes, ker ste najbolj sexi in najbolj pametne. Pa ja... in če se vaš dragi poljublja z drugo to vam ne pride do živega, kapa dol. Ker pač ve veste da ste za svojega partnerja najboljše kar se mu je lahko zgodilo in to da se poljublja z drugo si razlagate kot da mu je zmanjkalo žvečilnega in jo je prosil če mu da njenega.
Brisačkarca ne ne uporabljama kondomov boš zdaj lahko mirno spala?


A veš, se bom kar strinjala z Mič.

Ljubosumnost je pač ljubosumnost. Samo da se pri enih oglaša samo redko in se tudi vprašaš, a si ljubosumen upravičeno ter če nisi, kje je torej tvoj problem (ne partnerjev ali bivša - v tebi sami), pri enih je pa ljubosumnost vsakdanji pojav, pri tretjih vdi v nasilje. V vsakem primeru izhaja iz nas samih, naše negotovosti. Razlika med enimi in drugimi je le v tem, kako se s tem spopadeš. A iščeš vzroke za to v drugih ali si zmožen malček samokritike in skušaš delat na sebi.
To, da se fant poljublja z drugo, ni ljubosumnost, to je dejstvo. On nekaj dela. Ljubosumna pa si zaradi sebe - to je čustvo, ki izhaja iz tebe in nima realne osnove.  

Za tebe je tvoj problem njegova laž. Jaz mislim, d aje problem en malček globlji. zakaj je do laži sploh prišlo? Ker on tebi ne zaupa. Ne zaupa temu, da bi ti lahko povedal vsako svojo misel brez skrbi, da boš ti skočila pokonci. Ampak to je bilo že vsaj 100x napisano v preteklem letu, pa se zgodba še vedno ponavlja. 

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:40:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Miniko, stara, point je v tem, da si bolestno ljubosumna pa fertik. Ne morš si lastit partnerja, pa zahtevat od njega, da ti poroča o vsem kar počne in ne počne.
Veza temelji na sodelovanju ne spodkopavanju in to, da je vsak njegov gib za tvoje pojme šušmarjenje je noro. Če bi en vrtal vame pa zakaj to pa zakaj ono bi se mi zmešal. Pejt raj k nunam. Jezus te ne bo nikol razočaral.



glej 100x sem ti že danes razložla da nisem ljubosumen tip človeka. Mojega nikoli ne kličem kje je, s kom je in kdaj pride. nikoli!!!! nikoli ne vzamem tel v roke in ga prečekiram. Nič. Ne rabi mi poročat kje je oz. kam gre. Daleč od tega. Na podlagi česa imaš ti tako mišljenje, mislim da po sebi sodiš. Za tebe sem bolestno ljubosumna zato, ker me pač motijo laži? Pa ti nisi normalna. Če pa imaš ti fetiš na laži pa kar izvoli. samo ne me tu postavljat v luči neke ljubosumne **** katera svojemu ne pusti minutke dihat, ker sem vse prej kot to. Moj še je sam več krat rekel, da se mu ne zdi normalno da ga nikoli ne pokličem. In da bi se mu lepo zdelo če bi ga tu pa tam poklicala. Ampak še se zaenkrat nemorem do tega pripravit. Zakaj ne? Nevem. ampak taka pač sem. Samo lepo te prosim da že nehaš 1x z nekimi obtožbami katere niti malo ne držijo.


nikoli ne prečekiraš itd. laž komu drugemu prej v enmu postu si pa napisala da jo je imel pod službo itd, kak bi to vedla če mu nebi šla po telefonu brskat.

pa brez zamere sam tud ti lažeš pa praviš da ne prenašaš laži!!!!!!!!!

a sta z mlado mačeho kej v žlahti, ta je tud na koncu začela s takim podobnim postom kot ti zej. tu spodaj kopirano od tebe.


joj kolko ste pametne toliko ste glupe. Eno je bolana ljubosumnost, ko svojega non stop zalezuješ kje je s kom je in kje hodi. mu preveriš telefon v nulo, pregledaš žepe in blablabla. Druga ljubosumnost pa je, ko se fant kje s katero poljublja tam kot v primeru na eni drugi temi itd. Tu pa sem vsekakor ljubosumna. Malo čudno bi bila če bi mi bilo vseeno.Ampak seveda ve vse tipice ki ste tu tak pametne pa niste nikoli ljubosumne imate samozavest do nebes, ker ste najbolj sexi in najbolj pametne. Pa ja... in če se vaš dragi poljublja z drugo to vam ne pride do živega, kapa dol. Ker pač ve veste da ste za svojega partnerja najboljše kar se mu je lahko zgodilo in to da se poljublja z drugo si razlagate kot da mu je zmanjkalo žvečilnega in jo je prosil če mu da njenega.
Brisačkarca ne ne uporabljama kondomov boš zdaj lahko mirno spala?

pa kaj pol sploh sprašuješ kle gor če so vse tolk naumne pa butnene, zakaj se pol obračaš nanje.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:43:08   
Kepica83
vandame: ko je dobil zadenj sms od bivše je pisalo. Hej kako si kaj? si v službi? prideš na msn? Jaz sem bila zraven njega v postelji in ni mogel na skrivaj prebrat. In je tel tako obrnil da sma oba brala. In je bil pošiljatelj Služba. Zato vem. Drgač  nebi vedla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:43:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Aja pa še nekaj: Prejšnji mesec sta se trudila, ta mesec ne, naslednji mesec (verjetno) zopet.......user posted image


Jadna beba!



Jap kaj čemo. Čisto odvisno od službe kak pa kaj bo.


Na podlagi šihta se odločajta za otroka ja.....
Vajine sva skupaj, nisva skupaj, bejž na hladno za par dni, ...... to nima veze z otrokom. Bo pač še en revček k bo zarad sebičnosti cel življenje štalo doma gledal na svetuuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:45:12   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Aja pa še nekaj: Prejšnji mesec sta se trudila, ta mesec ne, naslednji mesec (verjetno) zopet.......user posted image


Jadna beba!



Jap kaj čemo. Čisto odvisno od službe kak pa kaj bo.


Na podlagi šihta se odločajta za otroka ja.....
Vajine sva skupaj, nisva skupaj, bejž na hladno za par dni, ...... to nima veze z otrokom. Bo pač še en revček k bo zarad sebičnosti cel življenje štalo doma gledal na svetuuser posted image


če bi to držalo pol se nebi midva na službo ozirala. Ampak bi delala na user posted image . Ker pa mu hočeva nudit vse naj naj pa se pač ozirama na službo kako in kaj bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:46:45   
MLADAMAMICA
vandame tud jaz nikoli ne brskam po njegovem telefonu, a je to kej čudnega? ve use brskate, al kako? sem pa ljubosumna...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:46:58   
Kepica83
mislim pa da ni nič takega če daš tipa za par dni na hladno. Ene se derete nanj, pa verjetno kozarce vanj mečeta jaz pa nama rajši dam dva ali tri dni svobode in časa zase da v miru razmislima o vsem.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:48:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Aja pa še nekaj: Prejšnji mesec sta se trudila, ta mesec ne, naslednji mesec (verjetno) zopet.......user posted image


Jadna beba!



Jap kaj čemo. Čisto odvisno od službe kak pa kaj bo.


Na podlagi šihta se odločajta za otroka ja.....
Vajine sva skupaj, nisva skupaj, bejž na hladno za par dni, ...... to nima veze z otrokom. Bo pač še en revček k bo zarad sebičnosti cel življenje štalo doma gledal na svetuuser posted image


če bi to držalo pol se nebi midva na službo ozirala. Ampak bi delala na user posted image . Ker pa mu hočeva nudit vse naj naj pa se pač ozirama na službo kako in kaj bo.



Za ta naj naj ni potrebna služba, no škodi ne.
Potrebna sta zrela oče in mati k vesta kaj v življenju hočeta in imata razpucan odnos med njima.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:50:51   
Kepica83
midva imava vse razpucano mislim pa da vsepovsod pride do majhnih sporov. Res pa je, da hočema da bi malček imel vse kar si zasluži in zato se pač ozirama kako bo z službo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:51:08   
Anonimen
men je čist vseen kaj mata vidva.  sam enkrat tko govoriš v drugo drgač.

jz pr mojmu vem da mu lahko zaupam. ko sem v 1 rodila mu je bivša poslala sms da mu čestita itd. če mu neb zaupala mi tud sam od sebe neb pokazal tko mi pa je, pa tud sam od sebe mi je marsikaj povedal brez da bi mu kaj težila, jz pa njemu, pa on gre lahk kamor koli hoče brez da kej pove jz pa tud ker si zaupava.


(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:52:48   
Lalica1
Kje že tanikaa najde tiste smeške, ki jedo pomfri???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:53:31   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Za ta naj naj ni potrebna služba, no škodi ne.
Potrebna sta zrela oče in mati k vesta kaj v življenju hočeta in imata razpucan odnos med njima.

zato je toliko otrok z enim staršem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:54:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Kje že tanikaa najde tiste smeške, ki jedo pomfri???
user posted image user posted image kokice,ne pomfri.user posted image

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:54:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

mislim pa da ni nič takega če daš tipa za par dni na hladno. Ene se derete nanj, pa verjetno kozarce vanj mečeta jaz pa nama rajši dam dva ali tri dni svobode in časa zase da v miru razmislima o vsem.


Ne, v partnerstvu se ne daješ na hladno. Mogoče razmisliš eden o drugem, ampak v vsakem priemru se vsedeš in pomeniš o problemih. Ter poslušaš partnerja in on posluša tebe. Ter na koncu vidiš, da ni vse črno-belo, ampak je (po mojih izkušnjah še vedno do sedaj) tako, da vsak nekaj prispeva h nastanku problema. In ga rešiš - tako, da se ne pojavlja več. Pri tebi pa se zgodba ponavlja in ponavlja in ponavlja,.... ker ti njega daš na hladno, on se mora klečeplazit, potem ga vzameš nazaj in mu daš nek pogoj - v tem primeru, naj se ne laže več. OK, se ne bo več lagal oziroma bo oblj previden, da ga pri laži ne boš več zalotila. Kaj pa si ti naredila, da se on ne bi več lagal? A si z njegove strani sprejela kakšno kritiko?

Ma, mi na kraj pameti ne pade, da bi mojega dala na ignore. Saj sva vendar par, najina naloga je, da iščeva srednjo pot, ne da greva vsak po svoje in dokazujeva vsak svoj prav. Pa četudi je vmes kakšno vpitje, kozarci še niso leteli. Bom sprobala, ko si bom zaželela nove user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:55:01   
Kepica83
vandame: no saj pravim hvala bogu da imaš tak, ti privoščim. Moj pa mi je pač lagal in tu je nastal problem. Če bi reagiral kot tvoj bi bila povsem druga pesem. Ampak žal ni. Sicer je pa res, da sem tudi jaz kriva. Mogla bi mu dat vedet da mu zaupam in da sem prepričana da je najina ljubezen trdna. Ampak so mi tiste laži zamajale tla pod nogami. To da pa mi on ni upal povedat da si z bivšo piše to pa je samo izgovor. Ker sem mu tudi jaz vse za bivšega povedala čeprav sem vedla da tega nebo odobraval in se boma skregala zaradi tega. Ampak rajši to kot pa da izgubi zaupanje vame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:58:03   
Lalica1
miniko: tudi jaz mislim, da v vseh partnerstvih prihaja do kakšnih sporov. In kot je ena rekla, še sama sebi ne zaupam 100%, ker ne vem v kakšno situacijo me življenje lahko prinese, kaj šele da bi zaupala 100% možu. Pa tudi lju8bosumje me včasih popade, čeprav mogoče samo 3x na leto za kakšno brezvezno malenkost. To imamo pač v svoji naravi.
Sicer pa poznam tudi takšne pare, ki so bili idealni in se nikoli niso skregali,... So pa sedaj ločeni.

Tako da...

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:58:09   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
kozarci še niso leteli. Bom sprobala, ko si bom zaželela nove user posted image user posted image user posted image  

user posted image  jaz tudi user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:59:05   
Kepica83
saj pravim. Nimamo vse istih tipov partnerja doma. Z enim se lahko za mizo vsedeš z drugim komaj takrat ko ga daš za dva dni na hladno. Komaj takrat se je sposoben pogovarjat. Zakaj je takšen nevem. Ampak vsak za sebe išče tisti način ki se mu zdi pravi in pri nama je bil ta način ta prav. Če bi se z njim takoj vsedla za mizo sploh nebi besede spregovoril. Ker ve da je sranje skuhal, se zapre v sebe in vse kar reče: eh zdaj je kaj je.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 11:59:05   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Sicer pa poznam tudi takšne pare, ki so bili idealni in se nikoli niso skregali,... So pa sedaj ločeni.
Tako da...

user posted image  no o tem govorim user posted image

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:00:24   
Lalica1
Ooooo kind lady, s kje pa vzameš te kokice? user posted image  user posted image  user posted image . Sem pač en tak računalniški mojster, da te kap.

In se opravičujem, ker me je zaneslo s teme!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:04:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Sicer pa poznam tudi takšne pare, ki so bili idealni in se nikoli niso skregali,... So pa sedaj ločeni.
Tako da...

user posted image  no o tem govorim user posted image


Kako pa veš da so bli idealni.
Pa tud idealno zna ratat neidealno.
Sam zrele osebe gredo takrat narazen. Nezrele pa rinejo z glavo skoz zid, opravičujejo laži ipd. z tem da taki pač so, delajo otroke kar tko....
Za moje pojme je boljš otroku ločenih staršev k se zastopjo, k pa poročenih k lažejo, si ne zaupajo, se ne pogovarjajo o problemih, jih pometajo pod preprogo, imajo tihe dneve.....

Pa btw....kako se lahko en tak problem nezaupanja in laži reši v dveh dneh pa mi res ni jasnouser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Priprave na novega člana
teba

Kdaj ste začele s pranjem in likanjem za malčka?

2 meseca pred porodom (39%)

1 mesec pred porodom (35%)

3 tedne pred porodom (9%)

2 tedna pred porodom (6%)

teden pred porodom (5%)

To so zame opravili drugi (5%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!