|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 19:10:22   
minabo
Jemljem nazaj, da imam rada sadni dan. Se pridružujem maci muser posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 20:47:28   
Anonimen
A čem jamrat al čem stokat. user posted image  Jutri kuham kosilo posebej - zase. Zdaj smo že tri zmišljotine pri hiši, sam za kuhat se pa nihče ne javi.user posted image  Ker sem otrokom obljubila krvavice in zelje ups, že vem, zelje si bom skuhala s krompirjem. Veste kaj me zanima, ko so porcije polovične zvečer, ali krompir pogrevate ali ne ? Npr krompijev golaž, musaka....Pa zanima me še, ali je velik greh, če prepražim zelje na ocvirkih, ni jih pa veliko?

(odgovor članu minabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 21:12:55   
benika
Evo, jaz bi se tudi pridružila. Danes sem pri tašči stopila na vago in ko se je ustavila nam, khm 98kg, me je skoraj kapuser posted image In to je bila res brca v rit, ker če bo šlo tako naprej bom samo še zavaljen slonček.Groza.

Tako da potem jutri začnem z meskom in potem lepo naprej, dan po dan.



(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 22:16:05   
gamini
Benika, dobrodošlauser posted image ! Ti se nam kar pridruži, boš videla, kako hitro bodo kilce šle dol in bo tudi pogled na tehtnico prijetnejši.
 
Bella, hvala za odgovor in spodbudo. Jaz bom verjetno vsake toliko rabila pošteno brco, da bom vztrajala.
 
Pa je mimo še en sadni danuser posted image , sem bila pridna in nisem nič grešila. A je še katera gor, se mi še ne spiuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 22:26:17   
gamini
Očitno ni nobeneuser posted image , no potem pa nočko.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 22:41:20   
pigica1
Lep pozdav. Z 17.1. štartam tudi jaz. Po dveh porodih mi je ostala lepa zaloga, ki mi vsak dan para živce. Prejšne leto sem po tej dieti shujšala v enem mesecu 10kg, potem pa sem nehala in vse dobila nazaj. Grem ponovno v boj. A me vzamete zraven? Imam pa 103kg-groza.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 23:08:23   
Erin
Benika, pigica, Dobrodošli v v klubu ločevalnih dietnicuser posted image user posted image user posted image

Jutri imamo BELJAKOVINSKI dan, se pravi mesek, jajčka ali mleko, to je sedaj vprašanje, hehe...user posted image

Benika a nisi šla v toplice?user posted image

(odgovor članu pigica1)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 23:12:24   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Veste kaj me zanima, ko so porcije polovične zvečer, ali krompir pogrevate ali ne ? Npr krompijev golaž, musaka....Pa zanima me še, ali je velik greh, če prepražim zelje na ocvirkih, ni jih pa veliko?


Jaz si krompirja ne puščam za zvečer..so me doma zmer svaril da pogret krompir ni dober, čeprav kot vidim ga veliko ljudi kljub temu je... Jaz si tist dan zvečer raje kaj drugega naredim oz pojem... Npr, na novo skuham krompir in ga dam v solato... Musaka bi pa mogoče še šla..samo ta je z meskom... joj, sem že lačna...
Mislim da ni nič narobe če en mičken ocvirkov daš za okus. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
16.1.2009 23:15:24   
Erin
Jutri bo.........

Z - banana, kaj pa drugegauser posted image
M - jabolko
K - naravni zrezek in kruhovi cmoki(sicer ne vem če jih lahko...user posted image ajd gremo probat)user posted image , solatka
M - banana??user posted image
V - zrezek in zelenjava

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 9:35:33   
benika
Benika a nisi šla v toplice?


29. gremuser posted image A veš, koliko hrane bo pa tam na mizahuser posted image Bom samo pokrove dvigala pa študirala kaj lahko pojem in kaj ne.

Pri nas bo danes:
Z-sveže stisnjen pomarančni sok
K-file morskega lista z zelenjavo, solata
V-solata

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 9:44:56   
Anonimen
Dobro jutro vsem skupaj.
Sem šla na vago user posted image  ampak ne bi o tem. Bolj se bliža služba, bolj se nažiram. Ampak upam, da vzdržim. Edino kavici se ne bom odpovedala, čeprav bo notri malo cukrčka in mleka, sem ravnokar po njej. Pred spanjem imam rada mleko (kot dojenčekuser posted image ) pa če si ga bom zaželela, bom za kakšne pol šalice zagrešila. Imam pa že v mislih, kako bom kombinirala z družinskimi člani. Oni pico s poli, jaz z zelenjavo, oni rižoto z mesom, jaz bom pa brez, edino pri sadjnem dnevu ne verjamem, da se bo kaj dalo kombiniratuser posted image ....Še vprašanje; ali ste juho spile iz kocke ali ste jo celo izpustile? Ali mora biti čokolada prav jedilna? Tiste, ki delate pico, s čim ste jo obložile? Zamisli, prosim.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:05:47   
ursa30
jaz sem pri pici naredila takole..kupila sem navadno pico in ven zmetala sir, gobe in šunko, tako da sem v bistvu jedla samo testo in pelate user posted image user posted image
ostalo je pa moj pobasu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:12:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

jaz sem pri pici naredila takole..kupila sem navadno pico in ven zmetala sir, gobe in šunko, tako da sem v bistvu jedla samo testo in pelate user posted image user posted image
ostalo je pa moj pobasu user posted image



Pol pa je vesel tvoje diete, kajuser posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:16:21   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Dobro jutro vsem skupaj.
Sem šla na vago user posted image  ampak ne bi o tem. Bolj se bliža služba, bolj se nažiram. Ampak upam, da vzdržim. Edino kavici se ne bom odpovedala, čeprav bo notri malo cukrčka in mleka, sem ravnokar po njej. Pred spanjem imam rada mleko (kot dojenčekuser posted image ) pa če si ga bom zaželela, bom za kakšne pol šalice zagrešila. Imam pa že v mislih, kako bom kombinirala z družinskimi člani. Oni pico s poli, jaz z zelenjavo, oni rižoto z mesom, jaz bom pa brez, edino pri sadjnem dnevu ne verjamem, da se bo kaj dalo kombiniratuser posted image ....Še vprašanje; ali ste juho spile iz kocke ali ste jo celo izpustile? Ali mora biti čokolada prav jedilna? Tiste, ki delate pico, s čim ste jo obložile? Zamisli, prosim.



Narediš pico in daš gor: pelate, origano, bučke, gobice...itd. Samo salame in sira ne, pa bo vse ok=)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:26:08   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Benika a nisi šla v toplice?


29. gremuser posted image



Men je Špela napisala da greš ti ta vikend v toplice.... punca laže! Sporoč ji da jo bom čez kolenuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:29:12   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Še vprašanje; ali ste juho spile iz kocke ali ste jo celo izpustile? Ali mora biti čokolada prav jedilna? Tiste, ki delate pico, s čim ste jo obložile? Zamisli, prosim.



Juho sploh ne pijemuser posted image user posted image user posted image , čokolada  MORa biti jedilna zaradi % kakavavo mase, samo jaz včasih zraven še malo  PRAVE-Milkeuser posted image , pice še nisem delala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:37:32   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

jaz sem pri pici naredila takole..kupila sem navadno pico in ven zmetala sir, gobe in šunko, tako da sem v bistvu jedla samo testo in pelate user posted image user posted image
ostalo je pa moj pobasu user posted image



Pol pa je vesel tvoje diete, kajuser posted image user posted image


je vesel ja, sploh ker nezdrave stvari ostajajo v hladilniku za njega...čeprav...bi mogu tut on shujšat..ampak se ne obremenjuje preveč s temuser posted image
jaz sem pa dala zdele kuhati repo, bo jota za kosilo...komi že čakam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:39:14   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Še vprašanje; ali ste juho spile iz kocke ali ste jo celo izpustile? Ali mora biti čokolada prav jedilna? Tiste, ki delate pico, s čim ste jo obložile? Zamisli, prosim.



Juho sploh ne pijemuser posted image user posted image user posted image , čokolada  MORa biti jedilna zaradi % kakavavo mase, samo jaz včasih zraven še malo  PRAVE-Milkeuser posted image , pice še nisem delala...



jaz sem juho pila samo enkrat, po moje se je že skisala v hladilniku user posted image
jedilne čokolade pa tut še nisem jedla..mi nekako ne diši, bi raje kakšno milko z rižem pobasala user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:41:15   
bella02
decemberka, na sadni dan jaz vedno jem kaj zelenjavnega. Včeraj sem si naredila 3 dcl juhe iz zelenjavne koce. Sem jo dala pol, pa je preveč slano, jo bom razdelila na tretine. Lahko si skuhaš kakršnokoli zelenjavno juho, sam brez jačk in smetane (bučkino, špinačno, korenčkovov, kej tazga): Pa graha, stročnic in koruze ne, aneuser posted image ? Pa seveda solato zraven.
Na pico si pa daj vso zelenjavo, ki ti pride pod roke! 
Hej, glavo gor! Jaz ta teden nisem izgubila nič, pa se strogo držim, le na dan OH sem si za večerjo privoščila mal večjo porcijo makarončkov s tunino omakouser posted image . In počasi se bodo pričele topit zalogeuser posted image !

Čokolada: jaz sem jedla ali Milko (njami) ali pa 70% od Lindta (al nekej tazga). To rundo sem celo čokolado izpustila in pojedla 3 čokoladne bonbone - če so pa tako lepo prosili user posted image user posted image user posted image

Ta sadni dan se je začel super, do 2h sploh nisem bila lačna. Potem sem popila juha in pojedla solato, zvečer sem bla pa tolk lačna ... Pa se vzela zvečilnega in mi je čas hitro minil pa še na hrano nisem mislila. Moram si kupt kar uno škatlo zvečilnihuser posted image .

Benika, pigica, dobrodošli!

Lep vikend!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:51:13   
benika
Ta sadni dan se je začel super, do 2h sploh nisem bila lačna. Potem sem popila juha in pojedla solato, zvečer sem bla pa tolk lačna ... Pa se vzela zvečilnega in mi je čas hitro minil pa še na hrano nisem mislila. Moram si kupt kar uno škatlo zvečilnih


A ni tako, da lahko ješ na sadni dan le sadje ali pa samo zelenjavo, mešano pa ne? A juho lahko piješ tudi na sadni dan?

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 10:52:27   
benika
Jaz dodajam še podatke za tabelico

začetna teža 98 kg
željena izguba teže 10 kg (če bo kaj več pa toliko bolje)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 11:38:58   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*


user posted image user posted image  jaz sem tud kidala dopoldne. sej mal telovadbe ne škodi. user posted image


malo ne, 300m2 ...pa ni mačji kašelj, sploh če ni dedcev domauser posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 11:40:29   
gamini
Pigica, dobrodošlauser posted image !

Mene pa nekaj zanima, za OH večerjo verjetno lahko pojem palačinke z marmelado,
koliko pa jih lahko pojemuser posted image ? Kaj pa borovničevi cmoki, a lahko, koliko?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 12:55:41   
ursa30
za palačinke sem jaz brala, da lahko poješ dve...

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
17.1.2009 13:16:37   
bella02
IZVIRNO SPOROČILO: benika

A ni tako, da lahko ješ na sadni dan le sadje ali pa samo zelenjavo, mešano pa ne? A juho lahko piješ tudi na sadni dan?



Ups, to ne vem. Erin, na pomoč!
Ko sem že hujšala, sem kljub sadju jedla solato, pa je šlo vseen dol. Juho pa sem pila zelenjavno, tako da ...
Ne vem, no. Ostale, pomagajte!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?