|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posvojiva malega tigrčka
18.2.2009 20:44:30   
smuki
Ojla!

Pred nekaj časa, nama je odšel svojo pot naprej, mali mucek, na katerega sva se strašno navezala.
Od takrat mi fant ne da mira in se non stop pogovarja sam še o tem, kako bi imel malega muceka.

Zato, kdor koli ima male muce (stare okoli tri mesece), če je kdo našel kakšnega se javljava kot posvojitelja. Iščeva pa predvsem tigrčke.


Mačji pozdrav user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posvojiva malega tigrčka
18.2.2009 20:46:13   
Anonimen
Zavetišča?user posted image

Pa mora biti ravno mladič?
Ogromno tigrčkov starih pol leta in več čaka nov dom, ker jih nihče noče, ker niso male kepiceuser posted image
Sam vsaka kepica je enkrat velika.....

(odgovor članu smuki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posvojiva malega tigrčka
18.2.2009 21:06:39   
smuki
Ja, saj itak vem, da je zdaj nemogoče dobit 3 mesece stare muce. Zato sem napisala okoli. Tud starejšega muca bi vzela. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posvojiva malega tigrčka
19.2.2009 9:16:38   
honey
Smuki, ti garantiram, da če boš šla enkrat v zavetišče odločena, da boš vzela mucka iz tam, boš prinesla ven ne samo enega, ampak najmanj 2 ali več user posted image . Jaz sem enkrat nesla nekaj starih rjuh in odej na Gmajnice in sem prosila, če lahko grem malo pogledat živalce. Joj, ti povem, da bi kar vse odpeljala s sabo. Tisti žalostni učki, ki te gledajo iza rešetk, da ti gre kar na jok user posted image . Samo kaj, ko imamo doma že mačjo gospo, staro 8 let in bi se z vsakim novim mačjim članom prvo minuto stepla do onemoglosti. Ko pa nje ne bomo več imeli (kar pa upam, da še ne bo kmalu), bom pa definitivno šla v zavetišče po drugega mačkona/mačkonko. Pa ko se bomo odločili, da bomo imeli kužija, bom šla tudi v zavetišče ponj.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posvojiva malega tigrčka
17.4.2009 16:48:52   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Smuki, ti garantiram, da če boš šla enkrat v zavetišče odločena, da boš vzela mucka iz tam, boš prinesla ven ne samo enega, ampak najmanj 2 ali več user posted image . Jaz sem enkrat nesla nekaj starih rjuh in odej na Gmajnice in sem prosila, če lahko grem malo pogledat živalce. Joj, ti povem, da bi kar vse odpeljala s sabo. Tisti žalostni učki, ki te gledajo iza rešetk, da ti gre kar na jok user posted image . Samo kaj, ko imamo doma že mačjo gospo, staro 8 let in bi se z vsakim novim mačjim članom prvo minuto stepla do onemoglosti. Ko pa nje ne bomo več imeli (kar pa upam, da še ne bo kmalu), bom pa definitivno šla v zavetišče po drugega mačkona/mačkonko. Pa ko se bomo odločili, da bomo imeli kužija, bom šla tudi v zavetišče ponj.



jz mam tud doma zdej eno muco, sicer pravo veteranko, staro 20 let al pa še mal več... ne mara nobenih muckov.. jz bi pa tko rada še enega imela... ona je namreč mala lenobica in bi samo jedla in spala. jz bi pa nekoga ki bi se še igral... tko da ko pride čas tudi jaz zavijem na Gmajnice po novo družbo user posted image  user posted image  user posted image  zakaj bi kupovala mucko če pa je tam tok večje veselje ko katero posvojiš

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?