|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tekačice
23.2.2009 19:08:01   
Pika Zoja
Pozdravljene!
Tiste, ki se vsakodnevno ali nekajtedensko ukvarjate s tekom - ali ste prekinile, ko ste zvedele, da ste noseče ali ste s tem v zmernem tempu nadaljevale? Trenutno sem v 6t in mi prav paše it se občasno malo razgibat, nočem pa ravno škodit otroku, pa me malo zanimajo izkušnje.
Je pa res, da trenutno tečem zgolj toliko, da se malo razgibam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tekačice
23.2.2009 19:29:22   
Taj
Ravnaj se po počutju in zdrastvenem stanju. Jaz sem v prvi nosečnosti tekla vse do 4. meseca, nato pa nadaljevala s hitro hojo, v drugi user posted image  pa krajši čas, ker sem imela krče. Dokler je vse OK, teci, ker je tvoje telo tega vajeno, kasneje boš pa že začutila nelagodje in upočasnjevala tempo.

Športanje brez pretiravanja zdravi nosečnosti lahko samo koristiuser posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tekačice
23.2.2009 21:40:32   
Olivija
Jaz sem prekinila, ker me je bolelo med tekom - tako sem sploh ugotovila, da sem noseča. Sem pa še nekaj časa v hribe hodila.
Med drugo nosečnostjo sem pa najprej  nadaljevala s pilatesom, potem sem pa preklopila na orbitrek.

Kot je napisala Taj, ravnaj se po svojem občutku.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 23.2.2009 21:41:54 >

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tekačice
23.2.2009 21:42:44   
darja72
V prvi nosečnosti sem malček upočasnila tempo, pa na smučkah sem veliko tekla in hodila na krajše planinske ture. Ampak res počasi. Fajn je imeti pulzmeter, da nadzoruješ utrip.
V drugi nosečnosti sem tempo povečala, ker sem morala malega neprestano loviti.user posted image
Zdaj 10 km pretečem brez resnejše vadbe, ker laufam za obema.user posted image

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tekačice
24.2.2009 9:13:39   
tralala
Jaz sem v prvi nosečnosti tekla KP-IZ počasen tempo, pa dol iz Slavnika tudi. Pred nosečnostjo sem pridno trenirala, po njej pa nič več kaj dosti. Potem sem imela en splav, tako da v drugi nosečnosti nisem tekla prav nič, sem pa speč začela malo trenirat leto in pol po porodu. Po kakšnih 2-3 mesecih teka sem spet zanosila in se ustavila s treningi. Občasno grem na orbitrek, ki je precej priročna zadeva, še posebej če si sam doma z dvema mulcema. Jaz mislim, da če doživiš slabo izkušnjo, se bolj brzdaš, če pa prej nisi imel nobenih težav jih niti ne vidiš in lahko mirne vesti tečeš. Vse je odvisno od posameznika in vsak je zgodba zase.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?