|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spoloni odnosi
24.3.2009 11:35:16   
valerija29
imam en problem.saj ne vem ce sem se na pravo stran obrnila ampak vseeno....imam dva otroka enega starega 13 mesecov drugi pa je star 2 meseca to se pravi sem rodila pred kratkim.Ko sem rodila prvega mi je bilo po porodu do solnih odnosev cist ok sedaj pa me ful to odbija sploh ne mislim o tem ko moj partner ce kar koli ga odrinem tud ko mi kdo kaj omeni o spolnosti necem slisat....naploh dobila sem ful odpor do tega....a je kaj narobe z mano....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spoloni odnosi
24.3.2009 11:46:12   
Virtualna

IZVIRNO SPOROČILO: valerija29

....a je kaj narobe z mano....user posted image


Ne, nic ni narobe s tabo

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu valerija29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spoloni odnosi
24.3.2009 13:37:46   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: valerija29

imam en problem.saj ne vem ce sem se na pravo stran obrnila ampak vseeno....imam dva otroka enega starega 13 mesecov drugi pa je star 2 meseca to se pravi sem rodila pred kratkim.Ko sem rodila prvega mi je bilo po porodu do solnih odnosev cist ok sedaj pa me ful to odbija sploh ne mislim o tem ko moj partner ce kar koli ga odrinem tud ko mi kdo kaj omeni o spolnosti necem slisat....naploh dobila sem ful odpor do tega....a je kaj narobe z mano....user posted image


Naslov teme spoloni in v nadaljevanju solni.  user posted image user posted image   Sem se nasmejala. Vsak se lahko parkrat zmoč.user posted image   Tudi jaz se velikokrat.user posted image

Drugače pa kot ti je napisala virtualna, nič ni narobe s tabo.  Sem pa po pisanju sodeč mislila, da si neka druga. Imata čisto isti stil pisanja postov.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu valerija29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spoloni odnosi
24.3.2009 14:23:15   
Abbey
oprosti, ampak a res ne moreš za seboj prebrati kar si napisala....

okey, saj se kdaj človek zmoti, ampak tole je pa prav nečitljivo in vse skupaj brez repa in glave

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spoloni odnosi
24.3.2009 14:54:24   
*NikoLina*
Napaka gor ali dol, jaz sem vse razumela in mislim, da ni nič narobe s teboj. Le kako bi ti bilo do spolnih odnosov, če imaš ogromno dela z dvema štrucama... Verjetno si utrujena še od poroda in se mi zdi to popolnoma normalno. Dragemu lepo razloži, kako se počutiš, naj ti pomaga pri opravilih in tako bo prišla vsa energija nazaj, prav tako pa tudi poželenje... Dajta času čas.

(odgovor članu valerija29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spoloni odnosi
24.3.2009 15:35:14   
Lenck
Tako ali tako naj bi bilo dobro počakat 6 tednov zaradi možnih infekcij in celjenja ran...

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spoloni odnosi
24.3.2009 18:37:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

Tako ali tako naj bi bilo dobro počakat 6 tednov zaradi možnih infekcij in celjenja ran...


user posted image

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spoloni odnosi
24.3.2009 19:10:56   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

Tako ali tako naj bi bilo dobro počakat 6 tednov zaradi možnih infekcij in celjenja ran...


user posted image  Saj, če je drugi otrok star 2 meseca, potem je 6 tednov že mimo, ne...

In ne valerija29, ni nič nenavadnega, bo samo od sebe minilo v naslednjih mesecih...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?