|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Omahujem...
10.5.2005 14:59:51   
tinatona
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: da si naredila to, česar si jaz ne upam.

LP Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Omahujem...
10.5.2005 15:13:55   
ribica.
Nič lažjega. Enkrat, ko ga boš spet mislila poklicati in "fehtati" za tvoj denar, mu lepo daj ultimat. POvej mu, da od njega pričakuješ denar vsak mesec do tega in tega datuma. Če denarja ne bo, boš ob prvem zamujenem roku dala zadevo na sodišče. Sploh mu nič ne razlagaj. Te ne zanima! Če se pa misli neki bunit, pa lahko že kr takoj daš na sodišče, ane. To mu povej, pa se bo mal pokakal.
Pa še ponosna boš nase, kako ti je fajn ratalo! Vso srečo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Omahujem...
10.5.2005 15:13:56   
ribica.
Nič lažjega. Enkrat, ko ga boš spet mislila poklicati in "fehtati" za tvoj denar, mu lepo daj ultimat. POvej mu, da od njega pričakuješ denar vsak mesec do tega in tega datuma. Če denarja ne bo, boš ob prvem zamujenem roku dala zadevo na sodišče. Sploh mu nič ne razlagaj. Te ne zanima! Če se pa misli neki bunit, pa lahko že kr takoj daš na sodišče, ane. To mu povej, pa se bo mal pokakal.
Pa še ponosna boš nase, kako ti je fajn ratalo! Vso srečo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Omahujem...
10.5.2005 15:29:32   
Anonimen
Tako se dela, Gekko :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   Omahujem...
10.5.2005 15:32:58   
tana 1
Bravo za pogum!!!!!!!:bravo::bravo:
Tud jest sem mela podobno situacijo, nikol nisem vedla daj bo.Potem pa sem enkrat imela dovolj in sem mu povedala, če do drugega meseca ne bo naredil trajnika, gre na sodišče na izvržbo.In je delovalo.Zdej ima trajnik že dve leti in je denar vedno 8 na mojem računu!!!! Še vedno pa imam doma predlog za izvržbo, za vsak slučaj,nikoli ne veš?
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Omahujem...
10.5.2005 16:08:59   
polona2
Prav si naredila, preživnina je tvoja pravica in ni ti treba moledovati zanjo, :bravo:!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Omahujem...
10.5.2005 17:30:40   
Gina
:bravo::bravo::bravo:

Bravo punca!!! To se dela!! Yeeeees!!!


:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Omahujem...
10.5.2005 19:26:45   
rija
Strinjam se z večino, da si storila pravilno. Stvarem je potrebno priti do konca, če ne gre na lepo, pa na malo manj lep način.
Prav si se odločila, da urediš vsaj osnovno eksistenco za svojega otroka, tudi partner naj nosi del odgovornsti.
Vendar se mi je ob prebiranju tvojeg posta zazdelo, da si si z odlašanjem poskušala še zadnjič pridobiti nekaj ljubezni in spoštovanja zate in za otroka.
Draga Gekko Junior, ljubezen in spoštovanje morata priti sama od sebe, ni ju mogoče kupiti in ne izsiliti. Ker sem relatino nova na forumu, ne poznam ozadja tvoje zgodbe, vendar mislim, da bi bilo zate bolje, da pustiš stvari kot so oz. si poskušaš izboljšati življenje brez njega. Ne zasluži si tvojega moledovanja in prošenj. Pomembna sta ti in tvoj otrok. Odpri oči in vama privošči sreče, ki ni nujno povezana z njim. Ampak dokler si fokusirana na njega, je ne boš videla.

Tebi in otročku želim čimprejšnjo srečo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Omahujem...
10.5.2005 22:31:04   
frutka_
Ne se mu pustiti, energijo ki jo imaš raje nameni malemu, njega pa nabincaj v rit, ga odj#$%$#.
Če bo ga Nejc hotel kdaj spoznati bo ga že poiskal. In takrat smo me na RR priče kako si se trudila.
Ej, full držim s tabo in upam da boš rešila stavri tako kot je treba!

On je packa ti pa tista, ki moraš poskbeti za malega!in te nihče ne vpraša od kod boš vzela denar, ker ga enostavno moraš imet!

Srečno...imam tiste zadevice za katere si me prosila!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Omahujem...
11.5.2005 8:51:03   
karmy
takoooooooooo bravo :bravo::bravo: čestitam! :bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Omahujem...
11.5.2005 20:38:07   
taja 1
Tudi jaz sem imela in imam še zmeraj probleme s to preživnino. Moj bivši pa nakazuje kadar se mu dvigne. Hodila sem od sodišča do CSD-ja.Na sodišču so dali izvršbo in je bilo en čas mir. Potem je frajer dal odpoved in spet je bilo po starem.Iz CSD-ja so ga klicali samo na razgovorein nič od tega.Če gre za par dni zamude,ti nihče ne pomaga.Brez preživnine moraš biti najmanj tri mesece in šele nato,lahko daš vlogo na preživninski sklad. Dotlej, se ne premakne nič. Kar se pa tiče njegovega imetja,ne dosežeš nič, dokler ni dolg tako velik,da mu rubijo kar ima(v vrednosti zamujenih preživnin).Tako je to pri nas!Si mama pa se znajdi.Jih ne zanima če imaš danes kaj da lahko otroku ponudiš.Na žalost je veliko takih,ki mislijo,da dajejo denar za mame ne pa za malčke.Držim pesti zate,da bi čimprej rešila ta problem.Stori da bo tebi prav ne oziraj se na tipa,kajti njemu je malo mar zate in za vajinega otročka!!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Omahujem...
11.5.2005 22:21:46   
Skabi
Gekko, če boš do njega tako ostra kot si bila prvič do mene, ne boš več imela problemov z njim. Držim pesti zate!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Omahujem...
12.5.2005 19:57:46   
Mojca20
Nesi papirje na sodišče. Očitno je, da se ne bo popravil, škoda je tvojih živcev... saj to delaš vendar za otročka, saj mu boš s tem denarjem lahko izpolnila kakšno skrito željico ali pa kupila kakšen priboljšek! Naj se ti tip ne smili, saj to je njegova dolžnost!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Omahujem...
12.5.2005 20:00:02   
Mojca20
Ah, šele zdaj sem videla, da si papirje že poslala!!!!!!!! BRAVO za zbrani pogum:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Pošlji še zaprosilo za prednostno obravnavanje zadeve, mogoče ti ugodijo!;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?