|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasilje v družini
16.4.2009 14:42:17   
ajataja
Pravkar sem bila priča spet enemu prepiru in  pretepu pri sosedu in sem čist pretresena .V družini sta dva otroka (14 in 5 let)in nora mama in oče.Ampak mama je res dobesedno nora saj neprestano vpije doma,najbolj na starejšo hči in jo preklinja in ji grozi.Oče pa vedno tiho in samo opazuje,ker se po moje ne upa kaj rečt ker tud na njega vpije.S celo ulico je skregana nihče je ne mera,še njeni starši ne.Pa je pred dvema letoma dala soseda prijavo na csd ker so se ji zasmilili otroci pa izgleda da je csd spet zatajil saj ni učinka,in venomer poslušamo razgrajanje in vpitje in se sprašujemo ali bo moralo prit spet do tragedije da se bo kdo zganil.Res je grozno poslušat kako tepe 14 let starega otroka in zraven grozi da jo bo ubila in grozne besede letijo iz njenih ust.Da odkrito povem si policije ne upam poklicat,ker imam tudi sama otroke in se bojim za njih,ker ženska je nora.Ko pa stopi pred blok pa se dela tako fino ,da pomoje misli da mi nič ne slišimo.Kaj se tu sploh da naredit,glede na to da je prijava na csd-ju že bila.Ubogi otrociuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasilje v družini
16.4.2009 14:46:26   
diva 4
Še ena prijava na csd, če ne zaleže pa še ena in ena in... Pa , ko se bo naslednjič to dogajalo obvezno pokliči na policijo.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasilje v družini
16.4.2009 14:48:28   
ronja
Če CSD (spet) ne bo nič naredil, pa pokliči na anonimno številko policije, oni se morajo odzvat na vsak klic.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasilje v družini
16.4.2009 14:54:57   
ajataja
ja,sej policijo že,ampak pri njih je vpitje 5 minut pa enih par klofut pol je pa mir in jih sploh ni več slišat tako da ko bi prišla policija bi ne bilo nič videt tako da res ne vem.Ali ima csd tud kak telefon kamor lahko prijaviš,ker se mi res smilijo otroci pa čeprav se jih tudi vsi izogibamo ker sta ful žleht pač posledica takšne vzgoje.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nasilje v družini
16.4.2009 15:01:18   
ronja
licijo že,ampak pri njih je vpitje 5 minut pa enih par klofut pol je pa mir i

Oni morajo naprej CSDju gnjavit in mogoče bo gospa na CSDju njih bolj poslušala kot vas... upam vsaj. mogoče bi lahko tudi v šoli rekla učiteljici ali socialni delavki te punčke.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasilje v družini
16.4.2009 15:10:46   
ajataja
v šoli so pa itak seznanjeni s tem ker sem bila pri socialni delavki,ko je tista punca,ki jih doma pokasira gnjavila našo tamalo in jo ustrahovala pa je v šoli soc.delavka rekla da poznajo to družino in imajo z učenko redne razgovore mama pa se ne odziva na njihove poziveuser posted image ,tako da kar gledamo po tv je čista resnica naša država ne zna poskrbet za otroke in tukaj smo čisto nemočni ko bi radi komu pomagali,vsi poznajo razmere v družini storijo pač nič neuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nasilje v družini
16.4.2009 23:18:53   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

ja,sej policijo že,ampak pri njih je vpitje 5 minut pa enih par klofut pol je pa mir in jih sploh ni več slišat tako da ko bi prišla policija bi ne bilo nič videt tako da res ne vem.Ali ima csd tud kak telefon kamor lahko prijaviš,ker se mi res smilijo otroci pa čeprav se jih tudi vsi izogibamo ker sta ful žleht pač posledica takšne vzgoje.


Imaš telefon, kamero ali fotoaparat s kamero? Posnemi.
Drugače pa prijavi na csd pa še enkrat pa še enkrat...Pa policijo vsakič pokliči in obvezno posnemi, kaj se dogaja (vsaj mislim, da bi to lahko pomagalo, no)
Verjamem pa, da te je strah zaradi tvoje družine, če je ženska tako nora, kot praviš...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nasilje v družini
17.4.2009 7:29:41   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: picola1
Drugače pa prijavi na csd pa še enkrat pa še enkrat...Pa policijo vsakič pokliči...

zakaj bi ona morala hoditi skos na csd in klicarit policijo, če itak ne storijo nič, dokler se ne zgodi tragedija (žalostno ampak resnično) user posted image  tudi sama sem pred kratkim pisala o nasilju, obvestila policijo, ki je itak prišla fullllll kasneje in takoj odšla. sporočila sem csd-ju, nasilje pa še naprej traja. user posted image  časa pa res nimam, da se ukvarjam samo s njihovim življenjem. user posted image  csd in policija bi morali ukrepati takoj in ne da jih moramo prosjačiti da nekomu rešijo življenje ali vsaj pomirijo situacijo user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nasilje v družini
17.4.2009 9:54:17   
Poloncka
Nasilje strogo prijavljajte policiji, in to prav vsako. Pristojnosti na tem področju ima le policija. Oni pa bodo potem, po intervenciji že obvestili CSD, v kolikor gre za ml. otroke pri hiši. V kolikor nasilje prijavljata na CSD, lahko oni vaši prijavo le posredujejo naprej, na policijo.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nasilje v družini
17.4.2009 10:56:09   
mika
Madona, pa da ti živec poči, ko slišiš, da policija in CSD ne naredijo nič. Glavno, da odpirajo nove anonimne št. za prijavo korupcije in gosp. kriminala, da bodo z.****li čimveč podjetnikov. Žal poznam preveč primerov.  kot da smo slovenci poosebljeni kriminal, zato potrebujemo še slovensko različico FBI-a user posted image user posted image . Ko pa je treba reševat nasilje v družini, pa vztrajno obračajo glave vstran.

fuj, fej...sramotauser posted image user posted image user posted image . Kaj mi vse to plačujemo....Kosovo komisijo ipd....g. Kos pa so bili pravnomočno obsojeni -se ne spomnim več česa....

ejjjjj, počila bom od jezeuser posted image

(odgovor članu Poloncka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nasilje v družini
17.4.2009 11:03:56   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Madona, pa da ti živec poči, ko slišiš, da policija in CSD ne naredijo nič.

ah, pomiri se user posted image  niso krivi ne eni ne drugi, temveč zakonodaja user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nasilje v družini
17.4.2009 11:05:27   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Madona, pa da ti živec poči, ko slišiš, da policija in CSD ne naredijo nič.

ah, pomiri se user posted image  niso krivi ne eni ne drugi, temveč zakonodaja user posted image


...KI JE NAMENOMA NASTAVljena tako, da si lahko vsi skupaj umijejo roke, po vsaki tragediji

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nasilje v družini
17.4.2009 11:11:01   
MLADAMAMICA
ja, nekaj takega user posted image  sej pol, ko se zgodi big pomp "zamenjajo" ali dodajo nek del zakončka (primer: lipa in umrli najstniki) user posted image  tko je, na žalost

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nasilje v družini
17.4.2009 12:10:20   
ajataja
res je hudo,ko gledaš kako otroci trpijo pa ne moreš pomagat ,ker si pač odgovorni zatiskajo oči,ampak pri nas je pač tako ,da preden ne pridejo na tv se ne zganejo,samo pol je že prepozno,žal.Ampak,user posted image kako se pol izgovarjajo eden na drugega kdo bo prevzel krivdo pa nihče ponavadi nič ne ve, da bi bilo kaj narobeuser posted image .groza,ampak očitno je da pač vtikajo svoje nosove tam kjer ni treba.user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nasilje v družini
18.4.2009 13:26:09   
anarabarbara
Jaz bi čisto vsakič poklicala policijo. Grozno, še posebej ko pomislim, da se bodo te punčke enkrat mogoče spremenile v svojo mamo user posted image

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?