|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pohištvo Quelle
30.4.2009 14:21:42   
vesoljcek
Pozdravljene !

Zanima me, ali je katera od vas že naročala pohištvo preko kataloga Quelle (konkretno me zanimajo sedežne garniture). Opažam, da so trenutne cene res ugodno znižane, toda glede na to, da pohištva ni mogoče "testirati", obstaja dvom glede nakupa.

Če ima kdo izkušnje s tovrstnim nakupom, bi bila vesela vsakršnega mnenja in informacije.

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pohištvo Quelle
30.4.2009 16:15:57   
noranate
Pred približno enim letom sem kupila pri njih kuhinjsko omarico na koleščkih . Zadovoljna.user posted image

(odgovor članu vesoljcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pohištvo Quelle
30.4.2009 17:57:07   
Paštetka
maček v žaklju? user posted image

Sedežna se kupuje tako, da se vsedeš, sediš par minut in prabaš, če ti ugaja, da ne vržeš vstran tako ugodno ceno na koncuuser posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pohištvo Quelle
1.5.2009 20:45:50   
srečka nosečka
Naročila jo je moja sestrična.
Jaoooo me, takšno še jaz spacam skupaj user posted image , ni niti dovolola, da jo v stanovanje prinesejo, ampak takoj odpeljejo. user posted image
Na sliki pa je bila fantastična.

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu vesoljcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pohištvo Quelle
6.5.2009 12:59:56   
evangelie
Midva sva naročila sedežno! No, v bistvu sta dve zofi...Naročanja pohištva preko kataloga sem se posluževala prvič, ker sem bila zmeraj skeptična ( tudi sama sem bila prepričana, da se je potrebno najprej vsest nanjo), vendar me je prepričalo dejstvo, da lahko v 14-dneh vrneš. V glavnem, da skrajšam, zofi sta čudoviti! Prvi dan sta se mi zdeli nekoliko manjši, kot sem pričakovala (težko si je predstavljati), vendar sta mi bili od drugega dne že neskončno všeč. Barva je še veliko lepša od tiste v katalogu, kvaliteta je dovolj dobra (kompaktno narejeno), pa še zeeeelo ugodni sta bili. Midva sva zadovoljna.
lp, eva

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pohištvo Quelle
6.5.2009 13:01:00   
evangelie
P.s. Pa tudi vsi obiski so čisto navdušeni in vedno komentirajo, da je bilo najbrž zelo drago...user posted image

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pohištvo Quelle
6.5.2009 13:10:05   
Anitka
Sedežne nisem naročala preko kataloga, sem pa naročila pohištvo in sem zelo zadovoljna.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?