|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joga za nosecnice
5.5.2009 10:59:32   
Ylenia
zivjo punce!
jaz bi pa prav rada hodila na kaksno nosecnisko jogo, pa ne vem kam. torej prav mi pride karkoli v okolici kranja, škofje loke, medvod. ce katera pozna naj prosim napise.
sem bila ze pred nosecnostjo aktivna ampak zdaj bi pomoje bolj kot aerobiko rabila sproscanje pa anti stresno telovadbo;)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: joga za nosecnice
5.5.2009 11:26:10   
AinB
Jaz sem hodila v Devi center na Viču. Mogoče ti je malo daleč, ma je res fino.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: joga za nosecnice
5.5.2009 13:03:59   
totimato
"joga v vsakdanjem življenju". Sicer ni namensko za nosečnice je pa sproščanje za ljudi, ki joge niso vajeni.
Imajo tudi spletno stran in občasne brezplačne seanse v naravi.

lp

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: joga za nosecnice
19.5.2009 22:56:31   
giotti
Ja, zdaj poleti bomo pričeli z brezplačno vadbo Joge v vsakdanjem življenju zunaj na travi v Tivoliju, pa tudi v drugih večjih krajih po Sloveniji. Lahko se pridružite in delate po svojem občutku, ki vam DALEČ NAJVEČ POVE ... Je pa res, da programa za nosečke nimamo, ker noben ne želi prevzeti te odgovornosti. Saj veste, če bi bilo karkoli narobe, bi bila joga kriva, čeprav je tako zelo koristna ... Ampak takšni smo ljudje...


< Sporočilo je popravil giotti -- 19.5.2009 22:57:27 >

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: joga za nosecnice
15.6.2009 20:46:17   
giotti
Vabilo na brezplačno vadbo joge v parkih čez poletje:

http://www.joga-v-vsakdanjem-zivljenju.org/clanki/20090610001/

Srečno user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: joga za nosecnice
12.1.2010 15:06:09   
Božička09
Ojla punce,


slučajno katera izmed vas hodi na jogo semle: http://www.sadhana.si/content/view/205/30/ ? Jaz bom vsekakor, vendar sem šele v 6. tednu, tako da bom še malo počakala ... user posted image

Kakšne so vaše izkušnje z jogo v nosečnosti?


Lp.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: joga za nosecnice
25.1.2010 1:32:58   
lotu
eja!
Moja prijateljica je v centru Ljubljane odkrila Agniyoga center - imajo tam tudi vadbo joge za nosečnice pa tudi postnatalno jogo z dojenčki (to se mi zdi kar luštno za potem, ko imaš otroka in se želiš malo sestavit nazaj)

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: joga za nosecnice
28.1.2010 12:51:59   
Božička09
A res? Agniyoga mi je še bolj pri srcu, ker jih nekaj od tam poznam. Sem gledala cenik in so v bistvu še cenejši, kot zgornji - samo je urnik ob petkih, pa moram zdaj prepričati sodelavko, da bo ona vse petke delala popoldne. Huh user posted image

lotu, imajo v Agniyogi tudi omejitev za začetek vadbe 12t nosečnosti?

(odgovor članu lotu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?