|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
23.6.2009 16:01:26   
pokica_
Najini so se spoznali 4 mes po tem, ko sma se mi2 spoznala. Je steklo vse po hitrem postopku, tako kot najino skupno življenje, tako tudi spoznavanje staršev. So pa moji prvi povabli njegove in pol za 2 mes kontra. user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
23.6.2009 16:06:01   
FORZA
Bom odgovorila kot tašča in mamiuser posted image user posted image
Jas sem kar sama naredila ta korak, ker iz teh tamladih ni blo nčuser posted image
Ko je naša tamlada rodila sem šla na obisk in tam spoznala njeno mamo. Takoj ko me je zagledala je rekla no končnouser posted image sva se spoznali in nas povabila k njim. Tko da če bi čakala na tamlade nevem, pa če nebi vnučka dobilauser posted image ju še sigurno po mojem nebi poznala.
No sej če se spomnim sebe sem tudi kar odlagala to prvo srečanje mojih in njegovh staršev. Pa še sedaj nevem zakaj.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
23.6.2009 16:16:49   
FLASK_A
Najina očeta sta se poznala že od prej (je njegova stranka v trgovini). Midva sva se potem prvič videla na morju, kjer je potem med nama in prav tako med najinimi starši hitro stekel pogovor.

Torej so se srečali na dan, ko sva se spoznalauser posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 23.6.2009 16:17:15 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
23.6.2009 17:31:41   
zoja10
Ob rojstvu najine hčerke, ko je moj naredu zabavo pr njemu doma, so se naši kr sami povabli, ker sm jaz tok odlašala s tem..
pol so mi pa mms v porodnišnico poslali..user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
24.6.2009 22:33:44   
Balonchy
Se poznajo že davno pred začetkom najine zveze! Žurajo skupaj že od svojih mladih let naprej... user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
25.6.2009 18:31:50   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: end1

na poroki!


Enako!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
25.6.2009 18:34:33   
Felicita
Najini starši so se 'spoznali' že preden sva začela hodit - so mel podobna mnenja na roditeljskih sestankih v gimnaziji pa so pol kakšno rekl... prvič tko da so pa dejansko dalj časa bli skupi je blo pa po cca 1 letu najine zveze na maturantskem plesu...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
30.6.2009 23:59:15   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: fusia

IZVIRNO SPOROČILO: end1

na poroki!


Enako!


Najini tudi. Mami in tašča se štekata, sta se tudi pozneje večkrat dobili, ponavadi v moji kuhinji na kavi. Živimo vsak na svojem koncu SLO.
Vsi skupaj smo bili še na okrogli fešti od mojega moža, in to je to. Je vsem čisto OK tako. No zdaj čakamo 2. otroka in se bodo verjetno spet kaj videli (verjetno bosta prišli vsaka s svojim vedrom in krpo in katera mi lahko pomije okna).


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?