|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobni kamen
6.8.2009 9:15:25   
beba76
Naša dve leti stara čivava ima polno zobnega kamna - tak da so se mu malce že vnele dlesni. Hranimo ga pretežno z briketi (Eukanuba), tu pa tam dobi kuhanega piščančka ali kak košček jabolke, pa otroci mu pri mizi kaj s svojega krožnika na skrivaj dajo, a to so malenkosti.
Zdaj ga bom peljala na brušenje kamna, zanima pa me, s čim naj ga hranim oz. kaj naj delam, da se to ne bo spet nabralo. Kako ščetkanje ne pride v poštev, ker me bo požrl...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobni kamen
6.8.2009 9:17:35   
Arwenko
Nimaš drugega kot ščetkanje, delno mogoče tile razni priboljški za zobe, ampak ne pomagajo ne vem kaj. 

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobni kamen
6.8.2009 10:31:58   
beba76
Pa se pol dobi prav ščetka za psa? Kaj pa če me bo požrl???

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobni kamen
6.8.2009 13:24:00   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: beba76

Pa se pol dobi prav ščetka za psa? Kaj pa če me bo požrl???

Ja kakšnega psa pa imaš, da se bojiš, da te bo požrl?
Dobiš pa zobno ščetko in pasto za kužke. Nekatere pasme so bolj podvržene zobnemu kamnu kot druge. Naša 5 letnica ga sploh nima in ga nikoli ni imela. Prijatelji pa svojega vozijo redno 1x na leto, če ne 2x. Tako da ti čiščenje le-tega ne uide, mogoče pa lahko upočasniš s ščetkanjem in s temi kostmi alla dentastick, govejo kožo itd.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobni kamen
7.8.2009 14:01:18   
beba76
Glede tega, da bi me požrl se hecam, ker mamo čivavo.user posted image  Te dentastick kostke mu dajemo, tudi čevlje iz kože grize, pa kljub temu
No, upam, da bom s ščetkanjem kaj rešila, ker mi ga res ni vsako leto pod narkozo za dajat...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobni kamen
7.8.2009 16:10:59   
Arwenko
To je premalo, vsaj pri psih, ki so nagnjeni k temu, kar so načeloma vsi manjši psi, čivave pa posebej. 

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobni kamen
7.8.2009 16:25:40   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

To je premalo, vsaj pri psih, ki so nagnjeni k temu, kar so načeloma vsi manjši psi, čivave pa posebej. 

To drži, pa še nevarnost zagnojitve in zastrupitve sledi, če mu kamna ne boš čistila. Tudi mi ga moramo čistiti, eni večkrat, eni redkeje. Ljudje imamo pa to srečo, da obiskujemo na pol leta zobarja, ki nam pove, če so naša usta v redu. Tudi pri nas veliko nevarnosti preži prav iz "nezdravih" zob, dlesni in ustne votline.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?