|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dekliščina in fantovščina skupaj
10.8.2009 15:44:16   
anci111
Živjo!
Ali je bila že katera na dekliščini in fantovščini, ki sta potekali skupaj.
Ste imeli kakše igre za ženino in nevesto?
Koko to sploh izgleda?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dekliščina in fantovščina skupaj
10.8.2009 21:26:23   
Jančika_
Ne bi vedela. Midva sva imela skupen piknik za prijatelje, pač piknik kot piknik, samo da se mu je reklo predporočni piknik.

(odgovor članu anci111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dekliščina in fantovščina skupaj
10.8.2009 21:33:48   
Ploha
ja midva sva bila lansko leto na eni,...bilo je kr v redu,..igre so bile za oba, nekaj sta mogla tud skupaj počet, iger se sicer ne spomnim kaj dosti, bila je ena ko sta odgovarjala na vprašanja kolk poznata eden drugega,...sta pa imela žar mojstra, ki nam je ceu večer pekel in stregel, pa pir je bil v sodih, tako da smo si sami nalivali, pa muska na CD, bla sta pa še 2, ki sta igrala na harmonko,...tam na tistem placu je bilo še nekaj postel, če bi blo treba prespat,....drugače pa je bilo v redu, ljudje razpoloženi,..

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dekliščina in fantovščina skupaj
11.8.2009 11:12:00   
kajalin*
Ja tako je kot zrihtajo....Js sm bila na eni in blo je ful fajn,čeprav sm mnenja če bi se poročila,bi naredila ločeno,naj se imajo tipi fajn,me babike pa tudi....Tradicija pač.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dekliščina in fantovščina skupaj
11.8.2009 11:14:48   
NATAŠI
midva sva imela lansko leto skupaj .. .ampak sva imela tako, da smo pojedli skupaj (umes nekaj skupnih nalog in for da smo se fejst nasmejal vsi) .. potem pa so šli fantje posebej.. punce smo ostale še nekaj časa v tisti gostilni (imele so en kup nalog za mene) pol smo šle pa še ven naprej žurat

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dekliščina in fantovščina skupaj
16.8.2009 19:41:25   
nadya
Jaz sem tudi za ločeno. Midva sva v petek mela vsak posebej, v soboto smo pa punce "direkt" uletele k fantom na piknik in smo ga pol skupaj do nedelje žural.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?