|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ???
17.8.2009 20:30:02   
Mia007
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

dragi frog...tvoja odločitev je bila dosti dosti lažja kot njena...ti si se moral odločiti ali seksati s kondomom ali ne..odločil si se za ne in s tem si izgubil VSO pravico do glasovanja pri splavu!!!
njena pravica v tem trenutku pa je, da se odloči ali splaviti ali ne..VERJEMI mi da je njena odločitev dosti težja od tvoje in da potegne za sabo dosti več kot pa slab seks zaradi kondoma...
Odločila se je da obdrži otroka, očitno je pač toliko pametna in stara da se zaveda da vsak splav prinese določene posledice in da je pač pripravljena sama imeti tega otroka..namesto da tukaj jamraš se ji ZAHVALI da se je SAMA odločila obdržat otroka in da od tebe ne pričakuje ničesar (zaenkrat)...če misliš da si zdej v sranju pomisli kako šele bo ko ji bodo začeli sekat hormoni....plačeval boš preživnino v to da bi se pa z otrokom srečeval in imel z njim kakešenkoli odnos, pa te ne more prisilit nhče..to pa je tvoja pravica...

Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?

Slikice UZ...punca se veseli naraščaja in pričakuje da se bo nekdo veselil z njo...mogoče še staršem ni povedala...




hruška debeluška lepo napisano .. se podpišem pod tvoj post..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: ???
17.8.2009 20:32:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?


ene ste bolj svete od papežauser posted image

a nikoli niste seksale samo zaradi seksa?

kuj se je treba s prvim ko se poseksaš poročit, met hordo dece in to je touser posted image


ne sploh ne..sam piše kolk je vredu pa tako....se mi je pač zdela ena izmed možnih rešitev....


seks za eno noč..imela..enkrat oz je trajalo in nikoli več, ker nekdo v tem nastrada....al se on zaljubi al se ona zaljubi al pride do nosečnosti....vedno je pač neko sranje....user posted image user posted image user posted image

sicer pa..kaj jaz vem, sem še mlada in neizkušena ampak resna in odgovorna


Ti nimaš pojma kaj je priložnostni seks...pa brez zamere.....user posted image



glede na to, da je mlada in neumna, ma še cajtuser posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: ???
17.8.2009 20:33:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

mogoč ga je pa tolk hitro not vtaknil da ni imela časa česa natikat gor....tud teoretično....in kadar gre na brzaka je pač moški tist ki obleče srajčko če se mu mudi...


Aha, hvala.
Me veseli, da so strasti vedno 100% in razum odsoten.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: ???
17.8.2009 20:38:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Ne, rija, vsi so noro zaljubljeni, vsi se ljubijo, nihče ne seksa, imajo 102 dalmatinca, vsi so posvečeni papeži.
Ljudje, sebe vlečete za nos. Mene ziher ne boste, ker smo večinoma vsi taki, kot je frog. Pa ne se fine delat in nekaj moralizirat.


Seveda s(m)o. A si slucajno podvomila za dve sekundi?
Razen da sem imela samo enega dalmatinca user posted image user posted image . Samo to skoraj ne vpliva na povprecje user posted image .

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: ???
17.8.2009 20:40:24   
rija
jaz pa sovražim dalmatinceuser posted image

glupog li psa....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: ???
17.8.2009 20:41:08   
Mia007


Mladost - norost- nepremišljenost..., ko se pa zgodi, da mlada punca zanosi na tak način je pa vse v zraku. Le zakaj? Čemu je to treba? Ko je nosečnost na pladnju  je prav, da se punca odloči ,da  rodi otroka in ima ob sebi starše kateri ji stojijo ob strani in podpirajo in pomagajo hčerki v nosečnsoti in po rojstvu. Tako dramo narediti iz rega se mi zdi res nesmiselno. Se je zgodilo in pika! Napre optimistično. O moškem spolu pa ne bom zgubljala besed..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: ???
17.8.2009 20:41:26   
Anonimen
Kvaris povprecje user posted image .





user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: ???
17.8.2009 20:47:25   
Mia007
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kvaris povprecje user posted image .





user posted image user posted image



Kaj pa ko 50 letnica se odloči za otroka in še starejše ženske?  Mislimm, da tu bi lahko debatirale in se dajale... v prazno... Vsaka ženska  - punca se sama odloči kaj bo naredila, ali bo rodila, ali splavila. To je od vsake posameznice odvisno in mi tu v tej virtuali jim ne smemo soditi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: ???
17.8.2009 20:49:52   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pa sovražim dalmatinceuser posted image

glupog li psa....

Potem ali nimaš otrok ali pa si zvezana drugače user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela nekaj dalmatincev (beri: priložnostnih ljubimcev...ups... resnih partnerjev), sedaj sem pa poročena z dalmaticem, ki ima vse pike user posted image user posted image user posted image  in imam majhega dalmatinca ženskega spola (beri: hčerkico), ki se ji pikice šele delajo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: ???
17.8.2009 20:53:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pa sovražim dalmatinceuser posted image

glupog li psa....

Potem ali nimaš otrok ali pa si zvezana drugače user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela nekaj dalmatincev (beri: priložnostnih ljubimcev...ups... resnih partnerjev), sedaj sem pa poročena z dalmaticem, ki ima vse pike user posted image user posted image user posted image  in imam majhega dalmatinca ženskega spola (beri: hčerkico), ki se ji pikice šele delajo.


no, saj če bi bil kak dober, bi ga že sprobala....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 20:58:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: ???
17.8.2009 21:06:44   
Pikec
Priložnostni seks je takrat ko osebek dobi priliko seksat sploh.... nekateri to priliko dobijo v blagoslovljenem razmerju, nekateri izven, nekateri pa oboje... kaj ej pa bolj zaželeno pa ne vem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: ???
17.8.2009 21:07:53   
Anonimen
Ko je nosečnost na pladnju  je prav, da se punca odloči ,da  rodi otroka in ima ob sebi starše kateri ji stojijo ob strani in podpirajo in pomagajo hčerki v nosečnsoti in po rojstvu. Tako dramo narediti iz rega se mi zdi res nesmiselno. Se je zgodilo in pika!


Razen ce ni oce(bodoci dedek)  tipa stirinajstletnika, ki me pred kratkim vprasa, kaj bi naredila, ce bi hcerka te starosti bila noseca? In pravim, da ne vem, kaj naj pa sploh naredim? Na kar on odgovori, da bi se ji kar odrekel.

...v izogib brezplodne debate sem zbrani druzbi samo rekla, naj kupi in uporablja kondome pa ce je komi nerodno, naj mi rece. No, zdaj ne sprasujejo vec user posted image user posted image  


(odgovor članu Mia007)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: ???
17.8.2009 21:15:26   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?


ene ste bolj svete od papežauser posted image

a nikoli niste seksale samo zaradi seksa?

kuj se je treba s prvim ko se poseksaš poročit, met hordo dece in to je touser posted image


ne sploh ne..sam piše kolk je vredu pa tako....se mi je pač zdela ena izmed možnih rešitev....


seks za eno noč..imela..enkrat oz je trajalo in nikoli več, ker nekdo v tem nastrada....al se on zaljubi al se ona zaljubi al pride do nosečnosti....vedno je pač neko sranje....user posted image user posted image user posted image

sicer pa..kaj jaz vem, sem še mlada in neizkušena ampak resna in odgovorna


Ti nimaš pojma kaj je priložnostni seks...pa brez zamere.....user posted image



glede na to, da je mlada in neumna, ma še cajtuser posted image


Za bruhat no kakšne izjave,kot da so nekateri šele v otroškem vrtcu!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: ???
17.8.2009 21:17:07   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: Mia007

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

dragi frog...tvoja odločitev je bila dosti dosti lažja kot njena...ti si se moral odločiti ali seksati s kondomom ali ne..odločil si se za ne in s tem si izgubil VSO pravico do glasovanja pri splavu!!!
njena pravica v tem trenutku pa je, da se odloči ali splaviti ali ne..VERJEMI mi da je njena odločitev dosti težja od tvoje in da potegne za sabo dosti več kot pa slab seks zaradi kondoma...
Odločila se je da obdrži otroka, očitno je pač toliko pametna in stara da se zaveda da vsak splav prinese določene posledice in da je pač pripravljena sama imeti tega otroka..namesto da tukaj jamraš se ji ZAHVALI da se je SAMA odločila obdržat otroka in da od tebe ne pričakuje ničesar (zaenkrat)...če misliš da si zdej v sranju pomisli kako šele bo ko ji bodo začeli sekat hormoni....plačeval boš preživnino v to da bi se pa z otrokom srečeval in imel z njim kakešenkoli odnos, pa te ne more prisilit nhče..to pa je tvoja pravica...

Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?

Slikice UZ...punca se veseli naraščaja in pričakuje da se bo nekdo veselil z njo...mogoče še staršem ni povedala...




hruška debeluška lepo napisano .. se podpišem pod tvoj post..


Zelo lepo napisanouser posted image user posted image user posted image ,kljub mladosti,kar pa za nekatere,ki so tuki mal starejše ravno ne bi rekla.

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: ???
17.8.2009 21:20:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SINEJA

Zelo lepo napisanouser posted image user posted image user posted image ,kljub mladosti,kar pa za nekatere,ki so tuki mal starejše ravno ne bi rekla.



Fino, a ne?

Vcasih so rekli, ta danasnja mladina. Danes lahko recemo, ta danasnja starina user posted image . Kul, da mladina misli namesto nas, se nam obetajo lepsi casi.

(odgovor članu SINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: ???
17.8.2009 21:39:57   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: SINEJA

Zelo lepo napisanouser posted image user posted image user posted image ,kljub mladosti,kar pa za nekatere,ki so tuki mal starejše ravno ne bi rekla.



Fino, a ne?

Vcasih so rekli, ta danasnja mladina. Danes lahko recemo, ta danasnja starina user posted image . Kul, da mladina misli namesto nas, se nam obetajo lepsi casi.

Ja, bravo, dobro razmišljašuser posted image user posted image user posted image ,10 točk od desetih možnih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: ???
18.8.2009 21:08:54   
kalbo
Še to, pol bo pa moja svetniška zafrustriranost tiho.

Zadnjič je bla ena tema, kjer so se zgražale nad ljudmi z veliko otroki in bile nadvse pametne glede uporabe kontracepcije. Mensezdi, pa nisem ziher, da je celo ena izmed najglasnejših na teli temi mela velik za povedat okol sodobne kontracepcije, kle je pa vse kul al kako, saj ma strast prednost. Ne štekam enih, res.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: ???
18.8.2009 21:39:21   
SINEJA
O,nikar ....še zdaleč se mi ne zdiš zafrustriran.S tvojimi posti se povečini strinjam(tudi moja boljša polovicauser posted image ),res pa ne razumem nekaterih tu gor.Moj je zadnjič komentiral,da pod nekim psevdonimom prav gotovo piše moški,ker ne more verjet,da bi kaj takega lahko napisala ženska.Je dejal,da je izjava le te članice foruma precej poniževalna do žensk.....Pa kaj bi več razpravljala....sto ljudi sto čudi.
Tale moj predzadnji post,pa je malo farsa na neko pisanje.Lahk bi rekla,da ni tako,kot se morda vidi(upam da razumeš).
Lep pozdrav in še naprej bodi tak kot si.Pomojem ima tvoja žena v tebi dobrega življenskega partnerja,druge pa te sreče nimajo  in so ti malo fauš.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: ???
18.8.2009 23:26:51   
sneguljčica
Sem se komaj prebila skozi vse strani in vmes večkrat zamenjala mnenje. Ni tako preprosto. Taka situacija ne more bit fer za oba, kot je nekdo že napisal. Sigurno ni fer, da moški ne more odločat o svojem potomstvu - tista pikica v njenem telesu je konec koncev njegova tudi pred rojstvom, če ima potem po rojstvu dolžnosti do nje. Je pa vseeno nekako prav, da je beseda ženske tukaj zadnja, pač človeka ne moreš prisiliti, da opravi poseg na svojem telesu proti svoji volji.
Nekateri pišejo o posledicah splava - tudi roditi otroka, ki ga oče ne priznava (pa čeprav mu dokažejo očetovstvo) ima posledice in z njimi živimo celo življenje. Tudi življenje matere samohranilke je težko, tudi če si kasneje najde drugega partnerja in ima še otrok, bo življenje težje. Zato bi tudi bodoča mamica mogla res dobro premisliti, ali res želi otroka roditi v tako življenje, ali se ji le trenutno zdi lepa misel na dišečega dojenčka, bognedaj, da celo želi otroka obdržati, ker upa, da bi se očka potem vrnil k njej.
Meni se zdi, da ima frog drug problem. Ker ne more "popraviti" napake s splavom, bi jo rad s prekinitvijo stika z mamico in svojim nerojenim otrokom. Najverjetneje zato, ker načrtuje družino s svojo sedanjo partnerko in ne on ne sedanja partnerka nimata prostora še za pretekle "napake".
Glede na situacijo, na katero on očitno ne more vplivati, bi bilo zanj in za njegovo partnerko najbolje, da se čimprej sprijaznita s tem, da otrok vendarle je in še vedno bo, tudi če on reče, da ga ne prizna. Moral bi čimprej začeti misliti na svojega otroka in na to, kaj je zanj najbolje. Ga sprejeti že zdaj in po rojstvu vključiti v svoje življenje. Tudi bivše ne more skenslati, ker je z njo pač povezan z otrokom, ampak ohraniti z njo nek spoštljiv odnos, da se bosta lahko normalno dogovarjala o zadevah, povezanih z otrokom.
Jaz sploh nisem pomislila, da ga hoče ona s slikami in sporočili nazaj k sebi. Mogoče misli, da bo tudi on vzljubil otroka, ko bo videl slike, tako kot ona in bo tako lažje premagal jezo zaradi njene odločitve in prevzel odgovornost za otroka. To še ne pomeni, da more še njo omožit. V bistvu je prav, da mu da to možnost zdaj, preden se otrok rodi. Kaj pa če bi ga slučajno videl pri 10ih letih in bi ga to tako prevzelo, da bi naenkrat želel stike, takrat bi bilo za vse težje, predvsem za otroka. Saj če on resnično ne želi tega, mu ni treba odpreti njene pošte in gledati slik.
Situacija je res težka, ampak kot so že rekli je kar je, zato se trma ne splača. Najbolje se je prepustit času in videti, kako bo, ko mine nekaj časa. Na koncu bosta lahko tudi onadva s partnerko hodila k bivši kofetkat in čakat, kdaj pride dete na svet.
Sicer je lažje pisat, če nisi v taki situaciji... po pravici, jaz bi v takem primeru, če nebi zmogla splava in bi mi bivši rekel, da noče nič z mano in otrokom, prekinila vse stike z njim, tudi za preživnino mi nebi bilo mar. Upala bi, da ga ne srečam nikoli več, pa naj ga kar vest žre.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: ???
19.8.2009 8:21:50   
anchy_
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Sem se komaj prebila skozi vse strani in vmes večkrat zamenjala mnenje. Ni tako preprosto. Taka situacija ne more bit fer za oba, kot je nekdo že napisal. Sigurno ni fer, da moški ne more odločat o svojem potomstvu - tista pikica v njenem telesu je konec koncev njegova tudi pred rojstvom, če ima potem po rojstvu dolžnosti do nje. Je pa vseeno nekako prav, da je beseda ženske tukaj zadnja, pač človeka ne moreš prisiliti, da opravi poseg na svojem telesu proti svoji volji.
Nekateri pišejo o posledicah splava - tudi roditi otroka, ki ga oče ne priznava (pa čeprav mu dokažejo očetovstvo) ima posledice in z njimi živimo celo življenje. Tudi življenje matere samohranilke je težko, tudi če si kasneje najde drugega partnerja in ima še otrok, bo življenje težje. Zato bi tudi bodoča mamica mogla res dobro premisliti, ali res želi otroka roditi v tako življenje, ali se ji le trenutno zdi lepa misel na dišečega dojenčka, bognedaj, da celo želi otroka obdržati, ker upa, da bi se očka potem vrnil k njej.
Meni se zdi, da ima frog drug problem. Ker ne more "popraviti" napake s splavom, bi jo rad s prekinitvijo stika z mamico in svojim nerojenim otrokom. Najverjetneje zato, ker načrtuje družino s svojo sedanjo partnerko in ne on ne sedanja partnerka nimata prostora še za pretekle "napake".
Glede na situacijo, na katero on očitno ne more vplivati, bi bilo zanj in za njegovo partnerko najbolje, da se čimprej sprijaznita s tem, da otrok vendarle je in še vedno bo, tudi če on reče, da ga ne prizna. Moral bi čimprej začeti misliti na svojega otroka in na to, kaj je zanj najbolje. Ga sprejeti že zdaj in po rojstvu vključiti v svoje življenje. Tudi bivše ne more skenslati, ker je z njo pač povezan z otrokom, ampak ohraniti z njo nek spoštljiv odnos, da se bosta lahko normalno dogovarjala o zadevah, povezanih z otrokom.
Jaz sploh nisem pomislila, da ga hoče ona s slikami in sporočili nazaj k sebi. Mogoče misli, da bo tudi on vzljubil otroka, ko bo videl slike, tako kot ona in bo tako lažje premagal jezo zaradi njene odločitve in prevzel odgovornost za otroka. To še ne pomeni, da more še njo omožit. V bistvu je prav, da mu da to možnost zdaj, preden se otrok rodi. Kaj pa če bi ga slučajno videl pri 10ih letih in bi ga to tako prevzelo, da bi naenkrat želel stike, takrat bi bilo za vse težje, predvsem za otroka. Saj če on resnično ne želi tega, mu ni treba odpreti njene pošte in gledati slik.
Situacija je res težka, ampak kot so že rekli je kar je, zato se trma ne splača. Najbolje se je prepustit času in videti, kako bo, ko mine nekaj časa. Na koncu bosta lahko tudi onadva s partnerko hodila k bivši kofetkat in čakat, kdaj pride dete na svet.
Sicer je lažje pisat, če nisi v taki situaciji... po pravici, jaz bi v takem primeru, če nebi zmogla splava in bi mi bivši rekel, da noče nič z mano in otrokom, prekinila vse stike z njim, tudi za preživnino mi nebi bilo mar. Upala bi, da ga ne srečam nikoli več, pa naj ga kar vest žre.


lepo napisano!!!user posted image


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: ???
19.8.2009 8:48:41   
Čarli08
Zgolj teoreticno vprasanje? A enga kondoma pa zenska ne zna moskemu nataknit user posted image  Al kako?


Imam občutek, da njej ni bilo v interesu, da bi ga ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: ???
19.8.2009 8:54:12   
Čarli08
..sam piše kolk je vredu pa tako....se mi je pač zdela ena izmed možnih rešitev....


Meni je tudi dosti tipov vredu, pa ne bi imela nič z njimi ... se mi zdi, da je pri tej seks romanci eden mislil na sxeks, drug pa je upal, da je kaj več kot to ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 298
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?