|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako v razvojno?
20.8.2009 18:10:10   
blanč
Mi lahko prosim poveste, kdaj so vas poslali v razvojno ambulanto?

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako v razvojno?
20.8.2009 18:55:56   
Belen
blanč, mi gremo sept....prwič se pokazat, če je kej narobe....P nas je poslala zgolj ker smo dwojčki in rojeni w 35T.... user posted image user posted image
pole bomo widli kaj prawijo, če je kej "narobe".....
zakaj te zanima? user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako v razvojno?
20.8.2009 19:43:00   
bambika
Nas so že v bolnici preden sma šle domov. Doble sma datum in uro, napotnico pa sma dobili pri osebem zdravniku.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako v razvojno?
20.8.2009 19:52:49   
nokes
mi smo dobili napotnico pri pediatru ob pregledu pri 3 mesecih, ampak samo za punčko, fantek kao ne rabi user posted image , napoteni smo na fizioterapijo, kjer sem imela do sedaj ene 5 obiskov. tamala je napredovala tako, da je "prehitela" bratca, in danes, ko smo imeli ponovno pregled pri 6. mesecih, je P rekla, da bi skoraj ne potrebovala razvojne. no, hkmmm, roko na srce, sta pozna in počasna, kar se tiče vsega gibalnega razvoja, se pač pozna, da sta nedonošena. ampak meni se zdi, da ful obvladatauser posted image , definitivno je konec "počivanja" zameuser posted image !!


_____________________________

nokes

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako v razvojno?
20.8.2009 20:19:36   
blanč
O lejih pupeuser posted image Men je rekla pediatrinja, da če bi bili rojeni v Celju bi nas poklicali sami od sebe, tako jim bo pa ona sporočila. Pa me zanima kdaj so prvi obiski.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako v razvojno?
20.8.2009 20:31:42   
bambika
Našauser posted image  je rojena v SG pa sma prvi pregled imele pri 7. tednih, drugega pri 4. mesecih, naslednjega pa pri 7. mesecih. Mogoče je pa odvisno od kraja do kraja kdaj so prvi pregledi, ne vem, ali pa odvisno od tega zakaj te pošljejo v RA. Midve sma bile poslane zaradi hiperbilirubenije in so pregledi na prelomnicah, takrat ko ima otrok že  fiksirano glavico, se že naglas smeji, sedi, ker ima lahko oslabljen mišični tonus, oslabljen sluh....
Z našo pupo je vse ok HB in nama ni treba hodit na FT.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako v razvojno?
20.8.2009 20:34:45   
nokes
o, glej jo blanšetuser posted image user posted image

hmm, skoraj ne morem verjet, da so takšne razlike v obravnavi od ZDja do ZDja, in seveda kraja poroda user posted image  to pomeni, da iz celjske porodnišnice vse nedonošenčke dajo neposredno v razvojno in vse dvojčke tudi??? ker jaz sem si skoraj kolena ogulila, da sem dobila napotnico za enega. da ne govorim o napotnici za alergologa. morm menjat pediatrauser posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako v razvojno?
20.8.2009 21:34:14   
Najaa
Ker je nedonošena, naju je P avtomatsko poslala v RA pri pregledu pri enem mesecu. Pa tudi ne zastonj, ker je bila tamala kar precej zategnjena in trda. 

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako v razvojno?
21.8.2009 12:10:09   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ker je nedonošena, naju je P avtomatsko poslala v RA pri pregledu pri enem mesecu.


Tudi nas je avtomatsko poslala v RA, ker je nedonošenček, le da šele na posvetovalnici pri 3. mesecih. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako v razvojno?
21.8.2009 12:32:20   
sayuri
blanč v prvi posvetovalnici pri 6t sem že dobila napotnico za RA. NAročila sem se in bila prvič tam, ko sta bila stara lih 2 meseca (korigirano en). TAkoj smo začeli hodit na fizioterapijo, kamor hodimo še sedaj.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako v razvojno?
21.8.2009 13:40:10   
jajula
naši user posted image  je dala napotnico pri pregledu pri 3m.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako v razvojno?
21.8.2009 14:32:33   
livia
Jaz sem pediatrinji omenila pri 3 mesecih, pa je rekla naj jo pri 6tih spet spomnem, potem sem pa kar zatežila, da mi je dala napotnico, ker se njej ni zdelo nič narobe z otrokom in mi še pri 6 mesecih ne bi dala napotnice.
Kolegica se je šla pa prvič kazat pri 11tih mesecih.
Nedonošenčki gredo menda kar avtomatsko.

Če opaziš, da nekaj ni ok, teži, da te pošljejo čimprej.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako v razvojno?
21.8.2009 16:28:47   
Blueeyes
našo so poslal v RA zaradi tega, ker jo je pri pasenju kravic zanašalo v levo stran... sicr zedj je že ok, je ne zanaša več nikamor... napotnico smo dobili na pregledu pri 3 mesecih... se pa še nisem uspela naročit, ker so na dopustu.. glih v ponedeljek se vrnejo, tko da jih morm poklicat.. čakalna doba je pri nas baje 1-2m user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 21.8.2009 16:29:24 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako v razvojno?
23.8.2009 11:42:50   
Abra
Moja je nedonošena in je zato dobila napotnico. Pediatrinja je rekla, da tako obravnavajo vse nedonošenčke. Prvič je bila pri 3m, drugič pri 6, pri 9 imamo spet. Do kdaj nas bo spremljala, ne vem.
Najbrž je res razlika, ali ima ZD dom RA, na Viču je, zato je najbrž to tudi urejeno. Ni pa tam pedontologa in bomo najbrž morali iskai drugje. Izgleda, da ima vsak ZD neki bolj pošlihtano, nekaj pa manj.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako v razvojno?
24.8.2009 17:13:13   
ema111
naša P je opazila pri pregledu malčice, pri 3 m, da se ne razvija dobro, ampak je kljub temu rekla, da še počakamo 1m in bo potem vidla.
Takrat v 4m, pa je samo en prijem naredla, pa je rekla: " joj, bo treba nujno v RA" .user posted image



(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?