|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hoover pralni stroji
19.10.2009 14:52:42   
ninocka
Tiste, ki imate Hooverje, kako ste z njimi zadovoljne?
Kako perejo, kako se obnese tolk velik boben, kako je ce perete manj perila, a so res ful tihi...

Izbrala sem si tega http://www.hoover.si/product/15307/#title
ki pere tudi s paro, pa me zanima, a ima katera izkusnje s tem (lahko tudi pri drugih PS - Candy, Whirpool...).

Hvala user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hoover pralni stroji
23.10.2009 14:41:16   
mala81
Jaz sem pa upala,da se bo oglasila kakšna "lastnica" Hoover-ja. Namreč tudi jaz imam nagledan pralni stroj Hoover, ampak se točno ne spomnim kateri model. In bi tudi bila vesela kakršnihkoli pohval, pripomb... za ta stroj oz. za to znamko.

PA PA


< Sporočilo je popravil mala81 -- 23.10.2009 14:42:18 >

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hoover pralni stroji
25.10.2009 22:24:55   
ninocka
A ga nobena nima??

Jst ga grem jutri kupit, pa probno oprat, pa ti povem a je za kaj al ne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hoover pralni stroji
26.10.2009 7:51:29   
pupika
Kolikor sem jaz prebrala na drugih forumih glede hooverja, naj bi bil hoover stari candy in baje, da se kar dosti kvarijo, tudi mene je mikal hoover, pa bomo rajši kupili boscha ali pa elektroluxa, ker vem kako je če se že zelo kmalu začnejo kvariti. Malo pobrskaj po googlu za hooverja in preberi še kake druge forume.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hoover pralni stroji
26.10.2009 22:57:21   
Urša
Meni je ful praktičen, ker ima tako velik boben, ampak se nam je že pokvaril, je šla elektronika, še v času garancije, tako da ga ne morem ravno pohvalit. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hoover pralni stroji
27.10.2009 16:54:22   
ninocka
Jst sem ga sla vceraj kupit, ima pa zdaj podaljsano garancijo, in sicer 5 let. Dobim ga pa sele v ponedeljek user posted image user posted image

Aja, pa Hoover ni bivsi Candy, ampak je kupil Candy-ja.

Upam, da mi bo dobro sluzil user posted image

Ursa, nama je sla isto v casu garancije elektronika na hladilniku (baje serviser pred tem in tudi do zdaj se ni mel takega primera), pa isto na skrinji. Sta pa elektrolux in Whirpool.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hoover pralni stroji
28.10.2009 13:43:56   
kajalin*
Hoover je višji cenovni razred candyija in velja za zelo kvalitetnega.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hoover pralni stroji
28.10.2009 13:58:20   
miška1
Imam ga tri mesece in sem full zadovoljna z njim. Sicer je prvi bil v uporabi samo 1 dan ker je guma od bobna nekam drgnila in so nastajali nekakšni ostružki, so mi dali novega (sem mamlo podrezala) in zdaj bp. zadovoljna . Priporičam


lp

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hoover pralni stroji
26.12.2009 23:15:46   
Kristina_1
Ninočka kako si zadovoljna s tem strojem?
Jaz sem ga tud ogledovala, ker bo star vsak čas kaput in mi zelo slabo pere, tko da čakam kakšno akcijo tega stroja. Me pa zanima kako se obnese ta model - pranje na paro.


(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hoover pralni stroji
28.12.2009 14:49:20   
noranate
Sama gledam najbolj na to, da je to stroj s 5 let garancije, potem pa še vse ostalo, žal. Kar pa se okvar tiče, pri drugih firmah ni nč bolj, se mi zdi da je bolj odvisn na kakšno serijo naletiš. Sama imam 4 leta star stroj od Gorenja, narejen v Nemčiji, je tud na to treba pazit. Me je na to opozoru serviser pr prejšnjem pomivalcu, ki je tud od Gorejna. No, v teh štirih letih ima zamenjan programator, 2x črpalko, boben, sprednjo ploščo, ...Serviser je bil pr nas zarad tega stroja 8 krat user posted image . Po mojem sama znamka ni tisto odločilno , zarad česar bi se nekaterih pač moral izogibat. Kar se tiče same znamke Hoover, slišim pohvale, vsaj pr sesalcih je tako. Srečnouser posted image !

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hoover pralni stroji
12.1.2010 21:08:51   
ninocka
Kristina, sem zadovoljna s strojem, edino boben semi zdi skoz nekam prazen user posted image user posted image Pa naucit se moram se pravilno dozirat prasek, se mi zdi, da ga dam vedno premalo.
Sva mela pa drugace ful nesreco s tem strojem - najprej sva cakala 1 teden, da sva ga dobila, ko je prisel, sem oprala eno zehto in je javilo nek error. Klice moj na uvoznika in pravijo, da ta napaka pomeni, da stroj nima SW nalozenega ??? OK, nic jasno, kako je pa potem pral eno zehto?
Zahtevava novega, cakava spet 1 teden, da pride, ga moj priklopi in javi isto napako. In seveda najina sreca - je blo to ravno v petek zvecer, tko da nisva mogla nic. V ponedeljek je prisel serviser pogledat, da ni v cem drugem fora, potem nama je pa samo nalozil SW in zdaj dela...recimouser posted image Pri programiranju mi vedno preskakuje 60 stopinj in moram pol 2x stimat...bom ob priliki poklicala serviserja, zdej nisem mela casa user posted image
Je pa rekel serviser, da je to cist nov model,da sploh se pojma nimajo o njem in da je do takrat melze ene par srank z isto napako...ne vem, a so dali vencelo serijo brez nalozenega SW, al kaj?
Ma pa 5 letno garancijo user posted image user posted image

Aja, programov pa se nisem vseh sprobala, so tko glupo napisana navodila, za popi....user posted image Tega na paro semi zdi, da sem sprobala, nisem pa ziher...

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?