|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRIIMEK
13.6.2005 15:23:15   
zoya_
Gina, jaz se pa ne strinjam s tem, da imajo mame vso pravico menjat otroku priimek in je dobro to, da brez očetovega privoljenja ni menjave. Potem bi lahko vsaka, ki bi se ločila menjala priimek, ker se z bivšim ne razume ali pa katerikoli drugi razlog...

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   PRIIMEK
13.6.2005 15:27:46   
taja 1
zoya zdaj pa odgovori še meni,ker si tolk proti tem,ki bi želeli kaj drugega kot je v resnici.

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   PRIIMEK
13.6.2005 15:59:05   
Gina
Ja in, kaj pa potem, če bi? Zakaj pa bi otrok moral imeti očetov priimek, če pa hoče mama dati svojega, mora pa lepo prosit vse. Najprej njega, potem pa še državo?? Halo. S tem, da ona skrbi zanj. Oprosti, ampak tako razmišljanje mi je pa diskriminatorno.

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   PRIIMEK
13.6.2005 16:28:34   
KATY&TIMMY
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: taja1 ,vsaj na to sem prej pomislila in nisem dovolila da ima njegov priimek,zdaj po 2 letih se je izkazalo da sem naredila prav:bravo::bravo:sprva je hodil okoli otroka zato,njegove besede, "da ljudje ne bi govorili slabo o njemu",pa se je tudi tega naveličal:hudicek:

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   PRIIMEK
13.6.2005 17:08:07   
Anonimen
Taja1, če imaš seboj rojstni list, na kateremu seveda jasno piše, da si njegova mati, potem ti carinik nima kaj težit. Enostavno ga imej vedno v potnem listu otroka.
Sicer pa si ga lahko vpišeš tudi v propustnico, če je vpisan v tvoji, je tvoj otrok!

(odgovor članu taja 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   PRIIMEK
13.6.2005 19:42:07   
tinatona
Zato se pa moj mali piše samo po meni. Pa tud če bi se njegov ˝očka˝spomnu nanj in podpisu očetovstvo bo mel mali še vedno po meni priimek - se lohk zarad mene on na trepalnce postavlja...
Tko da Taja1 ti se kar bori za to da mu zamenjaš priimek!!! Držim s tabo.

LP Tina :rozica:

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   PRIIMEK
13.6.2005 22:40:05   
piščanc
jaz pravim, da če mama skrbi za otroka, naj se piše po njej, ker je laže ko greš v vrtec, ko se naročaš v ZD...ampak v porodnišnici smo vse tako vesele...

otrok se bo laže identificiral z družino v kateri živi, če bo nosil enak priimek, kar je tudi namen priimkov.

če ti slučajno ne rata spremeniti otrokovega priimka ali dodati svojega, potem lahko pa svojega spremeniš v otrokovega ali dodaš otrokovega pa bo mir, tukaj pa ne potrebuješ privoljenja

drugače pa gre otrok čez mejo s svojo osebno izkaznico oz. potnim listom, pa kakorkoli se že piše, carinika pa malo nahruli kaj se gre

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   PRIIMEK
16.6.2005 11:35:26   
BigWhale
sabina:

> Moj sin ima tudi napjprej moj priimek, šele potem
> očetovega, ker smo ženske bolj pomembne kot očetje -
> sploh na začetku!

To je zato, da si ti zadovoljna, mar ne? Otroku je itak vseeno, a ne? Aja, se ne ve za kaj se gre...

Res, precej pomembna zadeva. Brez fotra tud otroka ne bi bilo. Pa ne da kogarkoli zagovarjam, najin mali ima najprej priimek od Seven, potem moj, zato, ker se prva varianta lepse slisi ;)

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   PRIIMEK
17.6.2005 12:54:18   
kalimero
Moji otroci imajo samo očetov priimek. Pa zato ne mislim, da sem v njihovem življenju kaj manj pomembna. Mama je mama, ne glede na to, kako se piše.
Tudi, če bova šla kdaj narazen bo še vedno njihov oče in ne vem, zakaj bi imel kaj manj rad otroke, če bi šel naprimer narazen z mano. Meni se ne zdi, da bi bil priimek najbolj bistvena postavka medčloveških odnosov.

(odgovor članu taja 1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?