|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 11:39:12   
MAŠKA
Tassika... ne morem verjetuser posted image Pa te tole nič gor ne tišči?. Moj trebuh je bil zelo podoben tvojemu prej, ampak moje dete je baje že na glavo obrnjeno. Pa vseeno se mi zdi, da mi zelo gor pod rebra, na pljuča... pa v želodec pritiska. Včasih se mi zdi, da komaj diham... Tassika, še dobre tri tedne in potem boš ti pokazala, kako sladke znajo tudi punčke bit... prav nič manj kot fantkiuser posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 11:41:58   
sonček85
kepica:ne  čisto slovensko je :))
Ja za oblekco pa ni prroblema,se čujemo in dogovorimo

Počivaj zato te pa boli trebušček,ker preveč delaš.Pa kako lepi trebušček
tasika:res je razlika
mm.pojdi na sokec boš videlak kao ti bo pasalo


No punce da se vam malo pohvalim,danes sem dobila revijo mama na katero sem naročena in notri je moja porodna zgodba(sicer malo spremenjena)a vseeno izvirna moja.Jaz sem tko jokala ko sem brala


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 11:47:05   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

kepica:ne  čisto slovensko je :))
Ja za oblekco pa ni prroblema,se čujemo in dogovorimo

Počivaj zato te pa boli trebušček,ker preveč delaš.Pa kako lepi trebušček



No punce da se vam malo pohvalim,danes sem dobila revijo mama na katero sem naročena in notri je moja porodna zgodba(sicer malo spremenjena)a vseeno izvirna moja.Jaz sem tko jokala ko sem brala




Hvala sonček.user posted image

Res??? SE da kje kupit ta revija??user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 11:59:47   
a.biba
Zdaj, ko gledam vajina bušija mi skomine delata in sem šla gledat svojega v tistih časih.

user posted image
V 32. tednu na morju, ko se je obrnila na glavo in sem začela lažje dihati...

user posted image
20 dni pred porodom, ko sem imela občutek, da se je res spustila na izstrel....

user posted image
En teden pred porodom, ko je buši rastel dnevno... vsaj zdelo se mi je tako...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:07:03   
Kepica83
uau a.bibauser posted image user posted image user posted image . Res si bila lepa nosečka. user posted image  Jaz sem si tudi vedno želela biti z takim bušijem na morju, ampak letos je bil moj buši na morju miniaturen. Drugo leto pa ga več nebouser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:10:26   
tassika
Sonček jaz že šibam kupit revijo, sem imela že včeraj v mislih.

Ne nič mi ne prtiska gor, mogoče zdaj čutim kakšen gib višje od popka in me malo boli, to pa zato, ker tam kjer je imela prej glavo je vse razboleno ker je toliko pritiskala in se tudi dotaknit ne smem konca desnih reber, vse ostalo čutim spodaj, glede na to, da je že prej bila knjigica, nogice pred obrazom, predvidevam, da je trenutno še vedno v enakem položaju.

Je pa res, da zdaj skoraj nič ne sedim in mogoče zato ne čutim pritiska, sem pridna, veliko ležim in hodim, imam tako naročeno. Me je pa ves čas strah, da bi se nazaj obrnila. V porodnišnici sem imela eno, ki je prišla že tretjič, ker se je mali vsakič nazaj obrnil, nazadnje so ji obrat delali v petek v soboto ji je pa voda odtekla in ker se mali ni še spustil v kanal je imela na koncu CR in sem rekla, naj moja ostane tako, ker še enkrat ne grem bom pač potem rodila tako kot je, saj ni hud obrat,... samo da bi se še enkrat matrala na koncu bi me pa tako doletelo je vseeno če poskusim normalno, vse je s svojim namenom a ne.

Nič zdaj pa šibam v trgovino pa v lekarno, bom pekla čebulni kruh, prvič, upam, da ratauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:26:23   
a.biba
Sonček85  user posted image  za objavo. Imaš skener doma?user posted image  No, saj bom kupila revijo - za kateri mesec je? Ker včasih še naletiš na kakšno staro zalogo.

Kepica83 ti greš lepo po poti lepega trebuščka. Buši na morju ti pa povem, da ni tako praktičen kot zgleda. Smo bili samo enkrat prav na obali in tudi takrat se nisem kopala v morju, ker mi ni pasalo. Skoz moraš biti v senci, vroče ti je tako tak, da komaj živiš... smo imeli apartma z bazenom nad Portorožem in se je izkazalo za izredno praktično. Boš mogoče pri drugem bebiju to doživela, zdaj pa pojdi na bazen.user posted image
Je bila pa ena prigoda na tej plaži - grem na WC in sedita dve punčki enih 9, 10 let stari na klopci, pa reče ena, da kak sem pa jaz debela, da to pa ne more verjeti. Pol pa druga pametno, če ne vidi, da sem noseča ne debela, da imam pač dojenčka noter in imajo vse nosečnice tak trebuh. user posted image  

Maška Tassika ima verjetno prav, ponavadi tišči, če preveč sediš in stiskaš trebuščeka, potem se pa dojenček upira v rebra.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:29:06   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: a.biba


Kepica83 ti greš lepo po poti lepega trebuščka. Buši na morju ti pa povem, da ni tako praktičen kot zgleda. Smo bili samo enkrat prav na obali in tudi takrat se nisem kopala v morju, ker mi ni pasalo. Skoz moraš biti v senci, vroče ti je tako tak, da komaj živiš... smo imeli apartma z bazenom nad Portorožem in se je izkazalo za izredno praktično. Boš mogoče pri drugem bebiju to doživela, zdaj pa pojdi na bazen.user posted image
Je bila pa ena prigoda na tej plaži - grem na WC in sedita dve punčki enih 9, 10 let stari na klopci, pa reče ena, da kak sem pa jaz debela, da to pa ne more verjeti. Pol pa druga pametno, če ne vidi, da sem noseča ne debela, da imam pač dojenčka noter in imajo vse nosečnice tak trebuh. user posted image   



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  brihte male.
Joj biba nemorem ti povedat kaj bi dala, da bi lahko šla malo na bazen pa ste mi vse odsvetovale. Joj kak bi čopkalauser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:29:26   
pilotina
iiiiii a.biba...kako lepa si na slikah

kaj pa zdejšnji bušček user posted image

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:34:12   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

iiiiii a.biba...kako lepa si na slikah

kaj pa zdejšnji bušček user posted image


user posted image user posted image  Se strinjam. Kaj čakaš?user posted image user posted image  ajmo slikice!!!

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:40:20   
a.biba
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Joj biba nemorem ti povedat kaj bi dala, da bi lahko šla malo na bazen pa ste mi vse odsvetovale. Joj kak bi čopkalauser posted image


A se res ne smemo it kopat v bazen? Tu so full deljena mnenja, jaz sem pa ravno rekla, da bomo šli jutri ali pa v petek.user posted image

Hvala za pohvale Pilotina in Kepica83!user posted image  Ja se že veselim, da bomo malo zrasli. Je prijetno bušija božat. In tudi ti Pilotina se nam boš kmalu pridružila, tile prazniki delajo čudeže - tako smo mi prvo narediliuser posted image .

Zdaj pa buši še ni nič kaj velik, tako da ni neka atrakcija. Smo malo izbočen, zvečer malo bolj kot zjutraj. Se mi pa zdaj, da zdaj se bo pa začelo, jutri je spet slikanje na vrsti - 14 tednov in jo bom prilepila.

Kepica83 jaz imam precej globok popek in se mi prvič ni izbočil in mislim, da se mi tudi zdaj ne bo. Samo zravna se s podlago.

Je fajn tu gor čvekat, sam da lahko diplomo odložim. Packa jaz! Že grem....user posted image

< Sporočilo je popravil a.biba -- 28.10.2009 12:41:29 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 12:43:22   
Kepica83
a.biba jaz sem tudi imela kar not popek sedaj pa je nekje v isti ravnini kot buši. Pa zgleda da bo šel kar po svoji poti. ven.. na plano user posted image .

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 14:26:33   
Kepica83
Punce jaz sem v moj album naredla album z slikicami od UZ. Tam boste vidle da je posteljica pravilna samo v 8tednu. Ostalo pa ne. A je imela katera podobno pa je bilo na koncu vse vredu? 


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 16:30:03   
nadka30
Punce sami lepi trebuščki, sedaj pa že komaj čakam da bom med vami.

bee bee iskreno sožalje ob izgubi punčke, nimam ti kaj svetovat, ker si sploh ne predstavljam kaj se ti je zgodilo, želim ti samo da bodi močna, da se zjokaj do sredine srca ter da se nam kaj oglasi in povej svoja občutkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
oton tudi zate bo kmalu posijalo sonce sreče, za srečo ti pošiljam tri user posted image
tassika in marie še malo in vajine punčke bodo tu, to bo pravo veseljeuser posted image user posted image user posted image user posted image
sonček85 komaj čakam da preberem tvojo zgodbo, ter veliko veselja z aleksomuser posted image user posted image user posted image user posted image

Upoštevala sem vaš nasven da naj menjam g. in naj vam povem sem ga že menjala, sedaj moram samo še it k staremuuser posted image po kartoteko, nimam nikakršnega veselja, ker ne vem če bom lahko držala jezik za zobmi.

kepica čestitke za uspešno preselitev ter veliko prespanih noči v novem domu
lp
še malo in prihaja moj mesecuser posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 16:32:07   
Kepica83
o hvala nadka. Jaz pa tebi želim čim več lepih trenutkov z dragim in da se bo hitro prikazal magičen +++.user posted image user posted image
Končno nisem več sama tu na forumu. Nevem kje so vseuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 16:43:23   
nadka30
povej kepica kako je biti na svoje, je fajn neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glej da ne boš kaj težkega vzdigovala in pridno počivaj velika noč 2010 bo hitro tu, tebi bo pa leto zajček prinesel en velik paket, pa še kar velik in težek bo, super.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sem pravkar prišla domov, no domov sem prišla že ob dveh pa sem mogla nazaj v službo ker sem pop pomoti odnesla vse ključe domov in so me klicali domov( ne vem če nisem zaljubljenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )pol sem šla pa v trgovino s čevlji tam pa me ven niso dobili-HA-HA-HA.
Kje ste pa druge, če počivate je ok
lp


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 16:51:00   
Kepica83
Joj nadka na svojem biti je 1A. Saj midva sva to že okusla aprila. In ko greš 1x z svojega nazaj k starcem.... ludnica. Čeprav sem se zdaj spet taaako na atija navezala. Jaz bi ga najraje vsepovsod zraven vlekla. Zdaj mi je veliko težje, ker prej sem živela v mestu, pol sma se z mojim preselila v mesto, sedaj pa sem čisto nekje bogu za hrbtom pa nikogar nimam. No razen vas punc tu na RR. Nevem kaj bi brez vas,user posted image . Pa še na bolniški sem, pol pa visim cele dneve tu goruser posted image .

Si kupla kake čevlje zaljubljenka?user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 28.10.2009 16:53:36 >


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 16:57:22   
nadka30
hay kepica ti verjamem, da je na svojem biti super, jaz sem od doma že šest let in ne bi šla več domov tukaj sem sam svoj gospodar.prav fajn je.Kako pa da si na bolniški si že dolgo na bolniški, lahko da si že kje napisala pa sem spregledala. Kakšno delo pa v službi opravljaš, jaz sem izmenovodja v trgovini in povem ti da je včasih tak dan da ni za nikamor.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 17:04:52   
Kepica83
Nadka jaz sem na bolniški hmmm naj razmislim... od 8.9. pa do 27.11. Pa verjetno bom kar do konca. Jaz sem skupinovodja-sadjar. Ko sem zanosla smo začeli obirat jabolke. Potrebno je bilo dvignit po več ko 20kg vedro in nest gor v breg. Vsak je imel normo 620kg na dan oz. 8ur. Delali smo v najhujši vročini, v dežju... Za pit ni bilo časa, ker je bila malica samo 30 min. Nemoreš si predstavljat kako je hodit uro pa pol v strm klanec z temi težkimi vedri, brez vode... Za crknit. Evo pa sem vseeno prigurala do 2 meseca. Nato sem začela krvavet in me je moj ob 00:30 peljal na urgenco kjer so me takoj sprejeli. Hvala bogu je moja pikica borka in je ostala pri meni. No od takrat sem na bolniški. Do 14.10. so probali vse jabolke. Sedaj pa se začne rezanje sadnega drevja. Torej nošenje lestve ( velike, lesene) velike škarje, male škarje in žago. S tem režeš veje na drevju vse razne debeline prav tako vrhe. Vse to se dela do drugega leta nekje do marca. Upam da me nebo dala komisija delat, ker res nevem kako bom zmogla. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 17:09:38   
nadka30
o kepica to je pa res težko delo, dobra si ni kaj. Če imaš pa take pogojed ela pa dvomim da te bodo dali delat še posebej ker si že krvavela.
Če se ne motim si ti imela ss v februarju,koliko si bila noseča oz, kaj je bilo narobe.
Kje se bosta pa s tvojim poročila, si že kaj nestrpna, te grabi že predporočna nervoza....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 17:10:21   
nadka30
o kepica to je pa res težko delo, dobra si ni kaj. Če imaš pa take pogojed ela pa dvomim da te bodo dali delat še posebej ker si že krvavela.
Če se ne motim si ti imela ss v februarju,koliko si bila noseča oz, kaj je bilo narobe.
Kje se bosta pa s tvojim poročila, si že kaj nestrpna, te grabi že predporočna nervoza....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 17:19:00   
Kepica83
Nadka ja ss sem imela februarja. G je rekla da kao genska napaka. Z mojim se boma poročila samo na matičnem. Nič kaj velikega. cca. 7 ljudi pa pika. Nič še me ne grabi nervoza, upam samo da poroka bo. Ker moj ima na tisti dan zaključek v službi pa upam da mu nebo tisto pomembnejše.user posted image  Čeprav še ni rekel 100% da na zaključek nebo šel. Pa ti si poročena?

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 17:25:28   
sonček85
bibA;koako si lepa na slikcah
tassika.hvala
biba.za mesec november,skenerja pa nimmam sem ga prodaala ker ga nisva uporabljala
kepica:slikce so tko lepe


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 17:25:31   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

kepica:ne  čisto slovensko je :))
Ja za oblekco pa ni prroblema,se čujemo in dogovorimo

Počivaj zato te pa boli trebušček,ker preveč delaš.Pa kako lepi trebušček



No punce da se vam malo pohvalim,danes sem dobila revijo mama na katero sem naročena in notri je moja porodna zgodba(sicer malo spremenjena)a vseeno izvirna moja.Jaz sem tko jokala ko sem brala


trafika,pošta,trgovina tuš,mercator

Hvala sonček.user posted image

Res??? SE da kje kupit ta revija??user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 17:29:00   
nadka30
Veš jaz sem pa srečna koruznica, tako dolgo se že pogovarjama o poroki, da ne vem če se boma kdaj splog dokončno dogovorila, sedaj sma imela namen imeti kst in poroko skupja nekje avgusta ampak zdaj verjetno ne bo nič iz tega ali pa. Problem je ker sma se tega da nisva poročena že navadla in nekako ne pridema dalje. Mogoče se boma pa pri naslednjem otroku upam da kmalu pride plusek, že komaj čakam.Kaj pa tvoj dela.
Mi v službi pa sploh ne vem ali bomo meli kak zaključek ali ne, nekaj jih je med sabo skerganih in tako dalje, bomo videli.
Sta že vse zrihtala za poroko, čist dovolj vas bo, važno je da imaš ob sebi tiste, ki jih želiš,..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?