|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prijava poroke
21.6.2005 11:11:15   
tinkatonka
Midva z :love: greva v petek prijaviti poroko na UE Litija. Ker imam jaz en nujni sestanek ob 9h v Ljubljani, bi bila rada prva na vrsti. Vem da se UE odpre ob 8h, vendar me zanima, ali takrat že npr. čaka kakšen par, je bolje da pridem res že pol ure prej?? Koliko časa pa si ponavadi notri, ker če malo kalkuliram, moram ob pol devetih najkasneje štartati iz Litije, da pridem do Ljubljane??
Tiste, ki ste iz Litije....ali je v petek zjutraj kaj gneče na cesti? Ali se da v pol ure pridt do Ljubljane??
In tiste, ki ste že prijavile poroko na UE Litija....ali je pred vrati že pred odprtjem gneča??

Ja vem ...kup vprašanj...ampak za vsak odgovor bom zelo zelo hvaležna.

tinkatonka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prijava poroke
21.6.2005 11:21:25   
baguSka
Nism iz Litije pa sm skor prepričana da se u petk zjutri ne da pridt u pou ure u LJ :zmeden:

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prijava poroke
21.6.2005 11:21:50   
Anonimen
Saj v skrajnem primeru, če res mora bit glih petek, gre lahko najprej samo mož (bodoči), ti lahko kasneje podpišeš. Glih tolk, da dobita uro (najbrž se vama gre za to).

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   prijava poroke
21.6.2005 12:15:35   
Anonimen
Da se tudi po telefonu rezervirat datum in uro, potem pa prideš to potrdit.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   prijava poroke
21.6.2005 12:30:26   
Anonimen
Saška, glih dva dni nazaj so ugotavljali, da se to povsod ne da.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   prijava poroke
21.6.2005 12:40:55   
Anonimen
Pa dej pokliči jih na UE in se provi zmenit, za kako minuto prej... lohk ti bodo šli na roko. Pokliči in vpraši.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   prijava poroke
21.6.2005 13:46:46   
Erdbeere
meni se je tudi zelo šlo za uro, pa sem bila tudi ze zjutraj ob 8-ih tam pa ni bilo prov nobene gneče...samo za v Lj pa ne vem kako bo zneslo....traja pa manj kot 15 minut tko da mislim, da ni panike...ti kar pojdi p a zrihtajta

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prijava poroke
21.6.2005 16:12:29   
LARIKA
Bodita prej tam, midva sva prišla malo prej pa je bil en par pred nama in nama speljala uro ki sva si jo želela- še dobro ker je njiju potem dež namočil do kosti naju pa samo poškropil,ker smo do cajta prišli v gostišče

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prijava poroke
21.6.2005 16:14:10   
LARIKA
saska1 ne bo držalo ker sva midva probala pa nama niso hotel narest rezervacije

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prijava poroke
21.6.2005 16:17:21   
LARIKA
Nisem iz Litije sem pa iz Trbovelj in se vsal dan vozim v Lj. IZ Litije do Lj hitre vožnje bosta potrebovala okoli 20 minut, bolj počasna vožjna vama bo vzela 30 minut in jo tudi bolj priporočam ker je dosti radarjev pa še folk vozi kot pr norcih tako da ne bi riskirala.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   prijava poroke
21.6.2005 16:24:29   
tinkatonka
Najlepsa hvala za vse dogovore!

Z :love: bova pohitela zjutraj malo prej, pa tud če se mi smejejo, ker bom tm pred občino čakala. Potem pa hitro v Ljubljano na sestanek in upam da pridem živa in zdrava do tja!

Tinkatonka

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   prijava poroke
21.6.2005 16:30:51   
LARIKA
Nimajo se vama kej smejat ker to je vajina poroka in naj bo ob tisti uri ki sta si jo vidva zaželela

lp pa srečno

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   prijava poroke
21.6.2005 18:55:44   
Pikipoki
Tudi jaz sem iz Trbovlej.

Poročila sem se lAni junija, prijavit pa sem naju šla marca. Meni sorekli naj pridem tja ob pol osmih. Ko sem prišla, sta bila pred mano dva para, ampak je šlo kar hitro. Naredijo zapisnik, plačaš takso, pa je opravljeno.
Midva sva imela nekaj malega zvez in sva imela uro rezervirano, pa tudi moža ni bilo zraven, ker je imel službeno potovanje. vendar so ga imeli v računalniku, tako da ni bilo težav in se je šel podpisat kasneje.


LP

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   prijava poroke
22.6.2005 19:48:08   
DaisyE
Kolk pa mate sploh porok v Litiji?
Pri nas, sva bila midva edina tisti dan, pa ne sam tisti dan, celo cel mesec pred nama se ni noben prijavu...:)-:):), pol je pa rekla, da če se na dan pri njih poročijo štiri osebe, je to že ful gužva.
:)-:)-:)-

Prej jih poklič, pa jih vpraši, pa ne se sekirat, pa bo vse ok.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   prijava poroke
22.6.2005 19:55:19   
LARIKA
Na najin poročni dan je bila full gužva, na pol ure smo se menjavali, res smo imeli gužvo,ampak je bilo pa full lepo.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   prijava poroke
23.6.2005 8:21:50   
tinkatonka
DaisyE...kdaj pa sta se vidva poročila. Se mi zdi da je tm od maja pa do avgusta veliko porok na Bogenšperku. Jaz se bom poročila konec septembra...a mislite, da bo takrat gužva???

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   prijava poroke
24.6.2005 14:24:00   
Pikipoki
Na Bogenšperku je gužva sigurno v poletnih mesecih in v maju. Po moje je septembra manj porok.

Lepe priprave!

LP:rozica:

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   prijava poroke
24.6.2005 16:17:32   
tinkatonka
No samo toliko..ker me je tko srkbelo in ker ste mi vse s svojimi nasveti pomagale...

Danes sva z :love: prijavila najino poroko, bila prva na vrsti in dobila tako tudi željeno uro poroke (bili so extra prijazni), pa še pravočasno sem uspela pridt v Ljubljano na sestanek. Vglavnem vse se je uredilo tako kot se mora, zdaj sem pa čist izčrpana od vsega današnjega letanja po naši mali državici.

Še enkrat hvala za nasvete in mnenja!

Tina

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   prijava poroke
24.6.2005 22:09:24   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?