|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 0:15:37   
Anonimen
kaj pa jst, ko sploh ne sexam?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 0:17:38   
svetnik
sj , če znaš je res brezveze te smešne gibe ponavljat v nedogled user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 0:19:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

sj , če znaš je res brezveze te smešne gibe ponavljat v nedogled user posted image

sam kaj, ko me majo za nestrpnouser posted image

(odgovor članu svetnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 0:20:43   
svetnik

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

sj , če znaš je res brezveze te smešne gibe ponavljat v nedogled user posted image

sam kaj, ko me majo za nestrpnouser posted image


V čem si nestrpna ??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 0:23:36   
Anonimen
hmmmmm......naprimer...

nestrpna sem, ko vem da mi kaj manjka, in ne morem docakat da tisto dobim...
v podrobnosti pa se ne bom spuscalauser posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 29.1.2010 0:24:08 >

(odgovor članu svetnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 8:53:34   
svetnik
aja??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: sex sredi noči
7.6.2012 14:48:36   
pikica :*
ufff midva ponavadi sexava okol 4h zjutri ker grem ponavad jst takrat kakat in ko pridem nazaj sva oba budna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: sex sredi noči
7.6.2012 15:47:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pikica :*

ufff midva ponavadi sexava okol 4h zjutri ker grem ponavad jst takrat kakat in ko pridem nazaj sva oba budna user posted image


(odgovor članu pikica :*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: sex sredi noči
7.6.2012 15:48:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pikica :*

ufff midva ponavadi sexava okol 4h zjutri ker grem ponavad jst takrat kakat in ko pridem nazaj sva oba budna user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica :*)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: sex sredi noči
7.6.2012 16:10:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pikica :*

ufff midva ponavadi sexava okol 4h zjutri ker grem ponavad jst takrat kakat in ko pridem nazaj sva oba budna user posted image


Maš pa zanimiv prebavni timing.....

(odgovor članu pikica :*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: sex sredi noči
7.6.2012 17:00:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pikica :*

ufff midva ponavadi sexava okol 4h zjutri ker grem ponavad jst takrat kakat in ko pridem nazaj sva oba budna user posted image


Maš pa zanimiv prebavni timing.....


user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: sex sredi noči
7.6.2012 17:07:26   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

za sex je pa ravno vseeno kdaj pa kje ...sicer pa žena je dolžna zadovoljit moža tut ob 5 zjutrej user posted image


Hahahahaha user posted image user posted image user posted image Prav se ne morem ustavit smejat.. Sej ne živimo v letu 1900, kjer so bile ženske podrejene moškim in so jih morale kot psi ubogat user posted image user posted image Kje si pa to prebral/a, slišal/a???? Tako ženska kot moški ni nič dolžen počet!!!!
Jaz sama zase vem, da, če bi me moj user posted image zbudil ob 4-5h zjutraj, bi ga poslala v k...- DOBESEDNO!!! Od celega dneva in trenutka dokler ne gremo spat, da s enajde sredi noči me budit, da si sprazne jajca, haloooo??!! Sex je užitek, ja.. Ma, če in kadar sta oba za to..
Se je že zgodilo, da sva čakala, da tamala trdno zaspi (jo dala ob polnoči spat) in sva vmes pred tv- jem zadremala.. In ker je prižgana luč, se ponavadi jaz po 1-2 urcah zbudim in cela zadeta od spanja, ga zbudim, da greva spat, ker je pozno, on pa tudi mora vstat ob 7h.. In on začne okoli mene mencat, češ kao zdaj pa bi lahko.. Pa sem rekla ne.. In ker je vztrajal, sem rekla ajde.. In kaj se je zgodilo?? Sem po 5min zaspala, ker mi ni bilo zanimivo, ker sem bila zaspana in utrujena.. Naslednjič, je pa on zaspal.. Tako, da sva se zmenila, da, če enemu ni do tega, pač ne bova sexala.. Ker mi ni hujšega kot slab sex user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: sex sredi noči
18.6.2012 15:55:42   
Anonimen
Nikoli! Je parkrat nekaj probal božati, ampak bolj kot njegov neumiti štrleči primarni organ me je zmotil zadah. sploh, ker sem vedela, da sem tudi sama smrdeča jama.... Tako da  - no go.... pa naj se mi še tkao lušta!
Pri nas se to dela v trdi temi, nekej ob 23h, ko greva spat. Če pa dec ta vlak zamudi, naslednji pripelje šele drug večer ob cca isti uri, vmes pa postaja počiva!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: sex sredi noči
18.6.2012 20:06:45   
*žaži*

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil *žaži* -- 18.6.2012 20:07:21 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: sex sredi noči
18.6.2012 20:08:06   
*žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: muco

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Moja tud! Rajši sploh ne začnem z budnico,kod da se pol z dolgim nosom hočeš nočeš obrnem in pankam dalje!user posted image


user posted image
temu se smejim

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: sex sredi noči
18.6.2012 20:10:48   
*žaži*
Glede sexa pa- za sex sem pa vedno! user posted image Tudi sredi noči user posted image
Mi je všeč če se začne vse skupaj v polsnu in nato nadaljuje v zanimivo igro poželenja... user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: sex sredi noči
18.6.2012 20:18:22   
*žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nikoli! Je parkrat nekaj probal božati, ampak bolj kot njegov neumiti štrleči primarni organ me je zmotil zadah. sploh, ker sem vedela, da sem tudi sama smrdeča jama.... Tako da  - no go.... pa naj se mi še tkao lušta!
Pri nas se to dela v trdi temi, nekej ob 23h, ko greva spat. Če pa dec ta vlak zamudi, naslednji pripelje šele drug večer ob cca isti uri, vmes pa postaja počiva!


Okeeeej to pa čist razumem, da te mine user posted image
Je dost bolj prijetno to počet, ko so telesa stuširana dišeča od gela in kreme za telo ter dišeča posteljina od mehčalca... recimo po pomaranči user posted image moj najljubši vonj. Tudi samo stuširana telesa in umiti zobje so kr ok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: sex sredi noči
23.6.2012 23:22:38   
artista7
ja bogi tile možeki ki čakajo na vlak v trdi temi pa pride al pa je dostikrat bolj zamujen kot kaj, da se malo pohecam user posted image meni je fajn, tud sredi noči. ni sicer pogosto pri nama, kadar pa je pa tudi ni švoh. Pa sem dostikrat jaz tista ki jo je treba zbudit. Ergola, me pa nič ne moti, če me pa slučajno moti, mam pa usta zato, da povem da mi ni. Pa se da vse zmenit. Če pa dva vesta, da enemu ne paše, je pa tudu to za spoštovat pa so zadeve rešene :)

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?